Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів

411 0 Новини високих технологій

Мережа "Instagram" є однією з найпопулярніших у світі. Проста в управлінні програма дозволяє користувачам не тільки ділитися з оточуючими цікавими моментами зі свого життя, але і обмінюватися повідомленнями. Далеко не всі знають, що розробники "Інстаграму" створили Директ - месенджер, за допомогою якого можна оперативно зв'язатися з потрібним вам людиною. Ще одним плюсом є і те, що "Instagram" можна використовувати не тільки в телефоні, але і на комп'ютері. У цій статті ми поговоримо про те, як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера.

Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів

Способи обміну повідомленнями

Крім редагування фото і публікації історій і відео, "Instagram" також відмінно справляється з відправкою особистих повідомлень, не гірше, ніж популярні месенджери кшталт "ВотсАппа" або "Вайбера". Ви можете спілкуватися зі співрозмовником один на один і ніхто не прочитає вашу переписку. Багатьох цікавить питання, можна спілкуватися в "Інстаграмі" через комп'ютер? Зрозуміло, і існує кілька способів того, як відправляти повідомлення:


 • Встановити офіційне додаток соцмережі Instagram для комп'ютера. Воно повністю безкоштовне.
 • Встановити спеціальний додаток, яке дозволить запускати мобільну версію "Instagram".
 • Використовувати інший софт для перегляду повідомлень і моментів у Директе.
 • Досвідчені користувачі рекомендують завантажити офіційну комп'ютерну версію, так як інші варіанти не так зручні. Як спілкуватися в "Instagram" Директе через комп'ютер? Спершу слід завантажити "Instagram" в магазині додатків "Майкрософт" і встановити його на ваш комп'ютер. Додаток працює тільки на платформі Windows 8 і вище. Якщо у вас вже є обліковий запис, ви можете вбити свої дані безпосередньо в поля введення. Новачкам необхідно буде пройти процедуру реєстрації. Все гранично просто і не займе багато часу: необхідно ввести свій мобільний номер або електронну пошту.


  Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів
  Після того як вхід буде виконано, відкриється ваш профіль. Дизайн додатка такий же, як і на телефонах, тому знайти Директ не складе праці. Іконка з літачком розташована у правому верхньому куті. Натиснувши на неї, буде виконаний вхід в месенджер. Тепер можна відправляти повідомлення з "Instagram" на комп'ютері.
  Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів

  Спілкування в "Instagram" через комп'ютер з допомогою емулятора

  Емулятор - це таке особливе додаток, за допомогою якого ви можете використовувати мобільний софт на комп'ютері. Одне їх таких програм називається Bluestacks. Необхідно завантажити його, а потім увійти в Play Market та завантажити "Instagram". Цей спосіб дозволить спілкуватися у "Інстаграмі" через комп'ютер як на телефоні, зрозуміло, повідомлення в Директе будуть доступні. Але у емулятора є деякі недоліки: він часто гальмує, а ще переповнений рекламою.

  Інші способи

  Спілкування в "Instagram" з комп'ютера можливо за допомогою сторонніх сайтів, таких як iDirect або Okogram. За допомогою них можна переглядати Директ, не завантажуючи додаток "Instagram". Але деякі з таких сервісів просять гроші за відправку повідомлень. Тому найоптимальніший варіант - завантажити офіційну безкоштовну версію "Instagram".

  Відправка особистих повідомлень

  Як проходить спілкування в "Інстаграмі" в комп'ютері? Розберемо процес поетапно. Для початку необхідно зайти в профіль того, кому ви хочете написати повідомлення. Якщо ви вже підписані на цього людини, достатньо просто натиснути на "Написати", якщо ж ви поки не в числі фоловерів у майбутнього співрозмовника, спершу клікнути на "Підписатись". Також можна натиснути на значок з трьома точками, де в меню відобразиться "Відправити повідомлення". У цьому випадку підписуватися на співрозмовника немає необхідності. Який би із способів ви не вибрали, на екрані монітора з'явиться вікно месенджера. Тепер можна відправляти особисті повідомлення. Це може бути як простий текст, так і фото - відео.
  Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів

  Директ

  Багато чули про нього, але все ще не знають, як увійти в цей месенджер. Клікнувши на іконку з літачком, ви опинитеся в Директе. Серед ваших підписників виберіть того, з ким би вам хотілося побалакати. Примітка: якщо ви до цього не використовували Директ, то список порожній, потрібно натиснути на "плюсик", щоб додати іншого користувача для чату. Ви маєте можливість писати всім користувачам, які підписані на вас. Якщо людина не є вашим передплатником, доведеться почекати, поки він підтвердить ваш запит. Після схвалення листування повідомлення буде доставлено. Ще один плюс Діректа - можливість редагування фотографій, не виходячи з месенджера, можна накладати всілякі фільтри. Щоб переглянути повідомлення, потрібно клікнути на "Вхідні".
  Буває, що ви дивилися сторінку якоїсь відомої людини або просто цікавий блог і захотіли поділитися цікавою інформацією з кимось із своїх друзів. Все дуже просто: достатньо клікнути на вигнуту стрілку під фото, яке ви б хотіли передати іншій людині. Можна пропонувати друзям цікаві сторінки. Зробити це легко: необхідно натиснути на три точки в правому верхньому кутку у вас цікавить профілі і вибрати пункт "відправити профіль як повідомлення".
  Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів
  Особистим повідомленням також можна відправити своє місце розташування. Це дуже зручно, коли ви домовились зустрітися з друзями десь, де ви раніше не були і не знайомі з місцевістю. А потім, використовуючи навігатор, дійти або доїхати до потрібного об'єкта. Часто у користувачів виникає питання, як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера через офіційний сайт? Інтернет-версія "Інстаграму" створена виключно для перегляду фото і відео, завантажити файли з ПК і відправляти повідомлення в месенджері не вийде.
  Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів

  Як відправляти знімки

  Фотографії можна пересилати безпосередньо з стрічки новин. Необхідно натиснути на іконку Діректа під фото. Потім вибрати одержувача: це може бути одна або кілька осіб. Натиснути "Надіслати" або "Відправити окремо", якщо одержувачів кілька. Таким же способом надсилаються фотографії, які раніше були опубліковані на вашій сторінці. Для відправки контенту слід зайти в свій профіль, вибрати потрібну фотографію і перейти в месенджер. В останньому вибрати співрозмовників, кому б ви хотіли переслати дане зображення. Фотографія буде відправлена в лічку.

  Відповіді на "Сторіс"

  Ви також можете відповідати на "Сторіс", які відправляють інші. Під час перегляду Історій з'явиться віконце: "Напишіть повідомлення". Залиште своє повідомлення відправнику "Сторіс" і відішліть його, натиснувши на стрілку праворуч. Автор отримає повідомлення, що саме ви залишили йому коментар.

  Якщо потрібно видалити листування

  Незважаючи на простоту інтерфейсу "Instagram", є такі користувачі, які не знають, як видаляти повідомлення. Іноді необхідно очистити профіль від спаму і непотрібного контенту. Як же це зробити? Запустіть програму і натисніть на значок "літачок". Повинні з'явитися всі повідомлення вашого Діректа. Слід врахувати, що повідомлення видаляються всі відразу (наприклад, вся історія листування з одним користувачем), окремо позбавитися від них не вийде. Якщо ви впевнені, що хочете розпрощатися з цією інформацією, натисніть "видалити". Повідомлення зникнуть. Цей варіант підходить як для програми "Instagram" на мобільному, так і на комп'ютері з системою Windows 8 і вище.
  Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів

  Поради від успішних людей

  Останнім часом професія блогера стає все більш популярною. Для більшості молодих людей це - робота мрії, адже можна заробляти пристойні гроші, займаючись своєю улюбленою справою: постити цікаві історії зі свого життя, подорожей, ділитися фотознімками. Але в реальності робота блогера не така проста, якою здається на перший погляд. Крім публікації постів, треба приділяти увагу своїм передплатникам, спілкуватися з ними, переглядати коментарі, при цьому не забувати про своє життя.
  Якщо ви поставили перед собою мету, щоб на вас було підписано більше людей, потрібно активно користуватися тегами, а також шукати цікаві проекти для співпраці з іншими обліковими записами. Але не слід захаращувати свій профіль рекламою, це може викликати негатив і відлякати потенційних підписників. Пости повинні бути цікавими і пізнавальними, щоб "зачепити" читачів. У справжніх успішних блогерів завжди повинна бути вільна хвилинка, щоб спілкуватися в "Інстаграмі" як з комп'ютера, так і з телефону. Причина тому - висока конкуренція. Обов'язково потрібно цікавитися своєю аудиторією, постійними передплатниками, питати у них, які пости здатні викликати у них інтерес. Деякі блогери ведуть акаунт всією родиною. Сімейні блоги дуже популярні, адже автори розкривають у них тему відносин, що потрібно робити, щоб насолодитися сімейною ідилією, пишуть про виховання дітей і багатьох інших нагальних проблемах. Досвідчені блогери радять у гонитві за славою не забувати про духовний розвиток, читати книги, вчитися чомусь новому. Крім "Інстаграму" повинна бути основна професія, яка приносить дохід, тоді в разі невдачі на ниві блогера ви не залишитеся без заробітку.

  Висновок

  Соціальна мережа "Instagram" створена не тільки для публікацій фото - і відеоматеріалів, але і для комунікації. З появою Діректа спілкування з іншими користувачами стало ще комфортніше, адже особиста переписка прихована від сторонніх очей. Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер ви освоїли, як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера і ділитися цінними моментами зі свого життя і іншим цікавим контентом.

  Популярі новини
  Загрузка...