Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?

19123 0 Новини високих технологій

Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи туди свої найсвіжіші фотографії, але і як додаток для листування. Як написати людині в "Директ" в "Інстаграмі", ви зможете дізнатися з цієї статті.

Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Функція особистих повідомлень або, як її ще називають, "Директ" з'явилася в "Інстаграмі" ще в кінці 2013 року. Проте до цих пір багато юзери не можу до неї звикнути: як правило, "Instagram" найчастіше є другорядною соціальною мережею для багатьох. Мало знайдеться таких людей, у кого є акаунт у Інстаграмі", але при цьому немає облікового запису в Facebook або "ВКонтакте". Між іншим, більшості набагато звичніше і зручніше вести переписку в месенджері "Фейсбуку" або в діалогових вікнах "ВКонтакте". Також для листування можуть використовуватися призначені суто для цього популярні нині Whatsapp або Viber. Але якщо ви твердо мають намір листуватися саме в описуваному додатку, то читайте далі, щоб дізнатися, як написати "Директ" в "Інстаграммі".

Як потрапити в "повідомлення"

Для початку відкрийте сторінку з новинною стрічкою. У верхньому правому куті ви побачите значок у формі паперового літачка. Це і є розділ з повідомленнями. Відкривши цей розділ, ви знайдете всі свої листування. Внизу є кнопка "Нове повідомлення", після натискання на яку ви повинні вибрати свого адресата. Ви можете вибрати співрозмовника або списку, де відображаються друзі, з якими ви вели останні активні листування, або ж з переліку всіх інших ваших підпищиків (швидше за все, "Instagram" їх теж сортує за певним алгоритмом, так як вони не в алфавітному порядку - з часу додавання, кількості взаємних лайків і переглядів і так далі). Також ви можете ввести в поле пошуку "Кому" ім'я або нікнейм вашого адресата - при цьому мова клавіатури значення не має. Instagram розбереться, що і Надя Nadia - це один і той же чоловік. Навіть якщо нікнейм у вашої подруги екстрасложний, наприклад, "Ilovebutterflies", але в імені зазначено саме "Надя", то "Instagram" знайде її по імені.

Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?

Груповий чат

Зверніть увагу, що для відправки повідомлення ви можете вибрати не однієї людини, а декількох - таким чином ви створите груповий чат. Максимум учасників в такому чаті - 15 людей, так як написати "Директ" в "Інстаграмі" більшій кількості людей не можна. Це буде розцінено додатком, як спам.
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?

Відправка історії в лічку

З недавніх пір в "Інстаграмі" є можливість ділитися "історіями" - зникаючими фотографіями і відео, на які можна додавати короткий текст або смішні стікери. Про це функціоналі "Instagram" вам також нагадає сам ще перед тим, як вибрати співрозмовника. Над списком діалогів ви побачите напис "камери Торкніться, щоб відправити зникаюче фото або відео". У лівому куті натисніть на іконку фотоапарата і активуйте режим створення історії. Коли все буде готово, натискайте стрілку в правому нижньому кутку екрану. Пам'ятайте, що історія через 24 години зникне, тому якщо хочете зберегти свій "шедевр", то попередньо скачайте його на телефон (лівий нижній кут). Після натискання на стрілку, перед вами постане вибір - зробити вашу історію загальнодоступною або відправити її в "Директ". На цьому етапі можна навіть створити новий чат, учасникам якого ви зможете показати своє творіння.
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?

Можливості діалогу "Instagram"

Отже, ми розібралися, як написати "Директ" в "Інстаграмі", і де знаходяться всі ваші листування. Тепер подивимося, що можна зробити в самому діалозі. У лівому нижньому куті знаходиться значок у вигляді картинки. Звідти ви можете зайти в галерею не тільки "Інстаграма", але і всього вашого пристрою і вибрати картинку або відео, яке ви хочете відправити. Зверніть увагу, що довгі відео ви не зможете відправити таким чином. Однак можна спочатку вкоротити його через вбудований редактор відео, але про це ми поговоримо трохи пізніше. Натискаємо на потрібний файл і він збільшується в масштабах, а зверху відображається кнопка у вигляді стрілочки спрямованої вгору. Після того як ви розгледіли всі подробиці фото і переконалися, що це саме те, що ви хочете відправити - натискайте на кнопку. Фотографія з'явиться в діалозі. У правому нижньому куті діалогу ми бачимо значок у формі сердечка - це спосіб поставити лайк прямо в листуванні. Також лайком можна відзначити надіслані вам фотографію або відео, втім, "Instagram" сам вам це люб'язно підкаже написом під ними.

Налаштування діалогу

У правому верхньому куті ви бачите англійську літеру i в кружечку. Клацнувши по ній, ви можете заглянути в налаштування конкретно цього діалогу. Першою за рахунком йде опція "Отлкючить повідомлення". Ця можливість зазвичай використовується тоді, коли потрібно приглушити повідомлення з чату, в якому ведеться дуже активна переписка, відволікає вас від важливих справ. Однак рідко коли користувачі дізнаються як написати "Директ" в "Інстаграмі" саме для групових листувань. Зазвичай чати створюють в більш зручних для цих цілей месенджерах. Але все-таки наявність функції відключення повідомлень - великий плюс.


Далі в цьому ж розділі ви бачите список учасників чату. Клацнувши по фото, ви можете відразу перейти до облікового запису цього користувача. Нижче є можливість заблокувати людину, з якою ви ведете діалог, або поскаржитися на нього через спаму або недоречних матеріалів.

Відправляємо оброблену фотографію

Якщо наша мета при вході в "Instagram" - написати користувачу "Директ" і відправити туди фото або відео, то можна піти іншим шляхом і спочатку обробити їх через редактор. Ви послідовно проходите всі етапи, як і при публікації фото. Але на останньому екрані, там де можна підписати фото відзначити локацію, замість опції "Передплатники" вибираєте "Direct". На наступному екрані ви бачите можливість додати підпис і вибрати одержувачів зі списку. Крім окремих адресатів будуть висвітлюватися і групи (чати), якщо ви в таких перебуваєте. Зверніть увагу, що в "Директе" ви не зможете відзначити людину на фото або вказати локацію - ці можливості доступні тільки при публікації для підпищиків.
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?

Як написати "Директ" в "Інстаграмі" через комп'ютер

На сьогоднішній день сайт "Інстаграма" існує, можна сказати, для галочки. Там ви можете зайти в свій аккаунт, погортати стрічку, прокоментувати фото і все. Можливості завантажити фото і відео або вести особисту переписку не існує. При чому при бажанні ви зможете знайти веб-сайт, з якого можна буде завантажувати фото з комп'ютера (хоча таких залишається все менше і менше - така політика додатки). А ось як написати "Директ" в "Інстаграмі" не з телефону, а з комп'ютера - досі важке завдання.
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Напевно, єдиний спосіб користуватися цим сайтом на вашому персональному комп'ютері - завантажити на нього емулятор андроїда BlueStacks. Це програма, яка відображається на робочому столі комп'ютера, як екран смартфона. І вже через неї ви можете працювати з тими додатками, які не мають версії для ПК. Мінус - часто BlueStacks працює дуже повільно і гальмує всю систему. Тим більше, написати "Директ" в "Інстаграмі" через комп'ютер - не часто питання першочергової ваги, щоб заради цього посилювати роботу всіх інших додатків.

Популярі новини
Загрузка...