Dragon Age Origins: системні вимоги від розробників

142 0 Новини високих технологій

Dragon Age Origins - перша частина однієї з найпопулярніших ігор в жанрі RPG. Проект розповідає гравцю про фентезийной світі, який знаходиться під загрозою вторгнення темних сил. Для захисту від знищення були створені сірі варти - спеціально навчені воїни. Гравець знайомиться з ними та іншими учасниками сюжету, набирає загін і протистоїть злу. Гра, що вийшла в 2009 році, до цих користується попитом у шанувальників жанру. У даній статті ми розглянемо системні вимоги Dragon Age Origins.

Dragon Age Origins: системні вимоги від розробників

Мінімальні вимоги

Почнемо зі слабких конфігурацій комп'ютерів, які зможуть "потягнути" гру хоча б на мінімальних налаштуваннях графіки. У рік релізу гра могла похвалитися відмінною графікою і анімацією, але не всі комп'ютери могли впоратися з навантаженням через не самої кращої оптимізації. Отже, мінімальні системні вимоги Dragon Age Origins, заявлені самими розробниками, виглядають наступним чином:


 • операційна система Windows XP SP 3;
 • 2-ядерний процесор Інтел або АМД з частотою від 18 ГГц;
 • оперативна пам'ять мінімум 1 Гб;
 • відеокарта рівня GeForce 6600 GT з об'ємом пам'яті 128 Мб або більше;
 • 20 Гб на жорсткому диску для ігрових файлів.
 • Для комп'ютерів на Windows Vista і новіше

  Зазначені вище вимоги актуальні тільки при використанні саме Windows XP. Для комп'ютерів під управлінням пізнішими випусками операційної системи розробники представили інші рекомендації. Мінімальні системні вимоги Dragon Age Origins на Windows 7 і Vista виглядають дещо інакше:
 • ОС Windows Vista /7;
 • 2-ядерний процесор з частотою від 22 ГГц від тих же виробників;
 • мінімум 15 Гб оперативної пам'яті;
 • відеокарта рівня GeForce 7500 GT з 256 Мб пам'яті на борту або більше;
 • 20 Гб для установки на вінчестер.
 • Ця конфігурація актуальна вже для Windows Vista і Windows 7. Оскільки гра вийшла в 2009 році, розробники не могли представити окремі вимоги для комп'ютерів на Windows 10. Однак на сьогоднішній день навіть бюджетний комп'ютер здатний потягнути дану гру в дозволі FullHD і при максимальних налаштуваннях графіки.


  Dragon Age Origins: системні вимоги від розробників

  Рекомендовані вимоги

  Рекомендовані системні вимоги Dragon Age Origins на пк не спираються на конкретну операційну систему. Нижче ви можете ознайомитися з приблизною конфігурацією комп'ютера:
 • 4-ядерний процесор з частотою 24 ГГц. Наприклад, Intel Core 2 Quad або аналогічний від AMD;
 • об'єм оперативної пам'яті 4 Гб для Vista і від 2Гб для XP;
 • графічний прискорювач на рівні 8800 GTS з 512 Мб відеопам'яті на борту або більше;
 • 20 Гб для інсталяції на жорсткий диск.
 • Представлені моделі процесорів і відеокарт були актуальними на момент виходу гри. В даний час ці лінійки обладнання давно застаріли і не випускаються. Тому ми можемо провести аналогію з сучасними девайсами, щоб вам було зручніше.

  Аналогія з сучасними ПК

  Будемо вести мову про рекомендовані системні вимоги Dragon Age Origins, оскільки будь-який сучасний комп'ютер здатний обробити гру на максимальних графічних налаштуваннях. Процесор Intel Core 2 Quad, згаданий у рекомендованих вимогах, можна інтерпретувати як сучасного intel Core i3 які продаються в будь-яких комп'ютерних магазинах. Також можна використовувати Core i5 або Core i7 попередніх поколінь, оскільки вони нічим не поступаються новим версіям молодшої лінійки центральних процесорів.
  Тепер про відеокарти. Сучасні технології дозволяють запускати не особливо вимогливі ігри навіть без використання стороннього графічного прискорювача. Його роль замінює чіп, вбудований у процесор. Наприклад, Intel HD Graphics, який використовується у всіх ЦП лінійки Core. З їх допомогою ви зможете пограти в Dragon Age Origins на середніх і високих налаштуваннях графіки.
  Dragon Age Origins: системні вимоги від розробників
  Якщо говорити про окремих відеокартах, то аналоги 8800 GTS, яка була однією з кращих в 2009 році, буквально всюди. Зараз навіть бюджетна карта здатна відповідати системним вимогами Dragon Age Origins і запускати її на максимальних налаштуваннях графіки. Для цієї мети підійде, наприклад, Nvidia GeForce 750 Ti або подібні рішення від компанії AMD.

  Гра на консолях

  Крім персональних комп'ютерів, гра також вийшла на консолях PS3 і XBOX 360. Як і з іншими проектами, у випадку з Dragon Age Origins немає жодних вимог щодо потужності "заліза". Єдиною вимогою до приставки є наявність інтернету, якщо ви придбали ліцензійний ключ в цифровому магазині. Тепер ви знаєте про те, на яких комп'ютерах можна запускати дану гру і не хвилюватися за її продуктивність!

  Популярі новини
  Загрузка...