Як викинути ніж в "КС": інструкція

426 0 Новини високих технологій

У кіберспортивної грі Counter-Strike Global Offensive єдиною зброєю ближнього бою є ніж. Незалежно від моделі та розмальовки у даного предмета завжди однакові параметри. Крім того, гра забороняє використовувати навіть кулаки, тільки або ніж, або гранати, або вогнепальну зброю. У даній статті ви дізнаєтеся, як викинути ніж в "КС ГО".

Як викинути ніж в "КС": інструкція

Навіщо це робити?

За допомогою вбудованих налаштувань ви можете викидати на землю будь-яку зброю прямо під час гри. Ця фішка часто використовується в змагальних режимах, коли гравці діляться гарматами між собою в команді. Також можна підбирати зброю вбитих супротивників і починати з ним наступний раунд. CS GO дозволяє викинути весь арсенал, крім ножа. Зробити це без допомоги консолі не вийде. А, прибравши холодну зброю з арсеналу, ви отримуєте чистий екран без промальовування рук персонажа, що дозволяє робити красиві скріншоти. Також швидкість пересування гравця збільшується на 10 одиниць.


Якщо у вас є красивий скін на клинок, то ви можете викинути його на землю для свого друга, щоб той пограв під час одного матчу з новою розфарбуванням чи моделлю. Деякі гравці влаштовують імпровізовану гру, в якій вам потрібно викинути клинок на далеку відстань і потрапити по ньому з вогнепальної зброї. Це заняття добре тренує прицілювання і швидкість реакції.

Як викинути клинок?

Тепер розберемося, як викинути ніж в "КС ГО" за допомогою консольної команди. Для цього вам необхідно відкрити консоль (клавішу, що відповідає за цю дію, можна подивитися або призначити у налаштуваннях управління) і вписати рядок mp_drop_knife_enable 1 після чого натиснути Enter. Скористатися командою можна прямо під час матчу або в головному меню. Після активації опції вам необхідно скористатися кнопкою, яка відповідає за викидання зброї на підлогу. Проробіть цю операцію точно так само, як і у випадку з будь-якої іншої гарматою. В результаті ваш клинок опиниться на землі, а підібрати його зможуть інші гравці. На даний момент команду можна використовувати в будь-яких режимах, крім рейтингових ігор, де всі учасники повинні бути в рівних умовах.
Як викинути ніж в "КС": інструкція

Як відключити функцію?

Команда в "КС", щоб викинути ніж, використовується один раз. Для відключення опції вам необхідно змінити параметр консольної команди. Вона буде виглядати наступним чином: mp_drop_knife_enable 0. Після цього ви, як і раніше, не зможете викидати холодну зброю на підлогу. При використанні даного способу ви можете не переживати за збереження своїх предметів в інвентарі, адже гравець викидає зброю лише на час одного матчу, а з аккаунта річ не пропадає.

Популярі новини
Загрузка...