Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації

287 0 Новини високих технологій

Електронні платежі сьогодні користуються все більшою популярністю: інтернет-магазини і компанії, що надають послуги, переходять на системи миттєвого розрахунку з картки або електронного гаманця. Це, без сумнівів, дуже зручно, адже процес оплати відбувається швидко, без черг та заповнення бланків. Популярний сервіс «Яндекс» розвивається семимильними кроками, і створення власної платіжної системи – величезний прорив вперед. Про те, як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші» в цій системі, і піде мова в цій статті.

Способи створення гаманця на «Яндексі»

Для того щоб створити такий гаманець, користувачам пропонується пройти авторизацію кількома способами:
 • зареєструвавши обліковий запис на домені Yandex;
 • через логін вже є обліковий запис на домені Yandex;
 • через соціальні мережі.
 • Розглянемо кожен із цих способів детальніше.

  Що робити, якщо немає облікового запису?

  Як завести електронний гаманець «Яндекс.Гроші», не маючи облікового запису на «Яндексі»? В цьому випадку, потрібно буде зареєструватися в системі Money.Yandex.ru натиснувши на кнопку «Відкрити гаманець». Далі потрібно заповнити потрібні поля у формі реєстрації. Це логін, пароль і номер мобільного телефону. Якщо користуватися новоствореним поштовим ящиком для повідомлення про платежі буде незручно, можна вказати іншу поштову скриньку для їх відправки. Для безпеки створеного аккаунта необхідно придумати складний пароль, який буде містити літери, цифри та символи.


  Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації
  Після заповнення всіх полів слід натиснути на кнопку «Продовжити», потім система запропонує ввести код, отриманий в смс на вказаний при реєстрації номер мобільного. Вводити код потрібно буде в одне з полів відкрилася форми. Тут же можна зареєструвати додатковий Yandex-аккаунт, який відповідає номеру телефону, для чого потрібно поставити відмітку у відповідному полі. Залишається лише натиснути на кнопку «Відкрити гаманець», і створення гаманця буде завершено.

  Як створити Яндекс-гаманець: процес реєстрації з уже наявною обліковим записом

  Якщо користувач вже користується Yandex-сервісами, то після вибору функції «Створити гаманець» йому потрібно буде замість введення нового логіна натиснути на активне посилання «У мене вже є логін» в формі реєстрації гаманця. Далі необхідно авторизуватися на "Яндексі", після чого перейти до введення відсутніх даних (зазвичай це номер телефону). Потім необхідно вбити в потрібне поле цифри отриманого смс і приступити до закінчення реєстрації віртуального гаманця, аналогічно попередньому способу.


  Як створити гаманець на Yandex за допомогою авторизації через соцмережі

  Цей спосіб створити «Яндекс.Гроші»-гаманець досить зручний: для створення нового логіну на сервісі потрібно підтвердити свою особу за допомогою однієї з популярних соцмереж: Однокласники, ВКонтакте, Facebook, Twitter або акаунтів на Mail.ru або Google. Натиснувши на потрібну іконку, після переходу в свій профіль необхідно буде вирішити службі Yandex доступ до персональних даних.
  Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації
  Після авторизації необхідно вказати у формі реєстрації E-mail для повідомлень і номер телефону. Подальші дії такі ж, як описано вище: слід вказати поштову скриньку для повідомлень про операції і підтвердити номер мобільного отриманим на нього смс-кодом.

  Де можна побачити номер гаманця

  Реєстрація та ідентифікація «Яндекс.Гроші»-гаманця залишилися позаду. Наступне питання, яке виникає у кожного користувача – як подивитися номер гаманця? Відразу після реєстрації номер електронного гаманця видно в вікно по центру екрану. Цю інформацію краще відразу зафіксувати на паперовий носій і зберігати в надійному місці. Надалі номер можна побачити, натиснувши на значок гаманця в правій верхній частині екрана.
  Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації
  Варто відзначити, що в особистому кабінеті «Яндекс.Гроші» є безліч корисних підказок, так і в цілому інтерфейс досить зручний – в ньому легко розібратися.

  Типи "Яндекс"-гаманців та їх особливості

  Система Yandex пропонує користувачам кілька типів гаманців: анонімний, іменний і ідентифікований. Якщо створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші» без підтвердження своєї особистості, то він буде анонімним. Такий платіжний інструмент має ряд обмежень (ліміт на суму та способи зняття грошей, відсутність операцій по переказах коштів, можливість використання лише в межах РФ). Якщо такі умови користувачеві не підходять, він може змінити статус гаманця на іменний, надавши сервісу «Яндекс» дані своїх документів у вигляді електронної анкети. Це істотно розширює можливості: значно збільшується сума виводу коштів, стають доступні перекази, в т. ч. і в інші країни світу. Проте, як і раніше недоступна можливість переказу на банківський рахунок та перекладу за допомогою міжнародних платіжних систем. Ці функції, а так само значно збільшений ліміт коштів, доступний для користувачів ідентифікованого гаманця.
  Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації
  Щоб пройти верифікацію особистості і отримати цей статус, можна скористатися мобільним банком зі свого телефону. Якщо до номера телефону прив'язана карта Ощадбанку, то слід надіслати запит на отримання нового статусу, переконавшись, що в системі значиться потрібний телефонний номер. Дочекавшись смс з кодом від банку, необхідно відправити цю комбінацію цифр у відповідному повідомленні. Ідентифікація повинна відбутися протягом декількох днів. Якщо цей спосіб вам не підходить, то він може звернутися з паспортом в офіс зазначеного в системі партнера (наприклад, «Євросєть») із заздалегідь підготовленим заявою. Оператор звірить необхідні дані і прийме заяву. Через кілька днів гаманця будуть доступні всі можливі функції. Отже, ідентифікувати себе майже так само просто, як і створити гаманець «Яндекс.Гроші».

  Як поповнити баланс гаманця

  Система пропонує своїм користувачам безліч варіантів поповнення, з яких кожен зможе вибрати найбільш зручний. Мабуть, самий доступний спосіб поповнення «тут і зараз» – це переказ коштів зі своєї банківської картки. Такий переклад оподатковується невеликий комісією (близько 1%). Внесення коштів можна здійснити через банкомат або особистий кабінет карти (з комп'ютера через браузер або через мобільний додаток).

  Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації
  Ще один зручний спосіб поповнення гаманця з балансу мобільного, прив'язаного до системи. У цьому випадку комісія більше – від 7 до 10% у різних операторів, відмінності є і в лімітах на поповнення. Є і безпроцентний спосіб – поповнення в оператора в Ощадбанку або в магазині «Евросеть». Залишається лише знайти найближчий пункт для цієї операції. Можливо здійснювати поповнення віртуального рахунку на Yandex з інших електронних гаманців (наприклад, QIWI).

  Як користуватися засобами з Яндекс-гаманця

  Створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші» можна за кілька хвилин, але як же користуватися коштами на ньому? Платіжна система «Яндекс» – це не тільки віртуальні розрахунки, але й цілком відчутна карта для оплати покупок. Звичайно, карту випускати не обов'язково: тоді можна користуватися своїм гаманцем для різних покупок в Інтернеті. Можна і зняти готівку, але доведеться почекати пару днів: в цьому випадку потрібно зробити переклад в системі, а потім забрати готівку в пунктах Western Union, Юністрім, РНКО«РІБ» (Москва). Звичайно, це не дуже зручно. Випуск карти дає можливість перевести в готівку грошові кошти в банкоматі і розплачуватися за покупки в звичайних магазинах.
  Щоб замовити випуск такої карти, необхідно в меню гаманця вибрати пункт «Карти Яндекс.Грошей» і вибрати потрібну карту. Карта може бути іменним або моментальної (без зазначення імені).
  Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації
  Будь-який з цих карт можна розплатитися за покупки і послуги, у тому числі за межами РФ, з них можна зняти кошти в будь-якому банкоматі. Причому, якщо картка іменна і гаманець ідентифікований, то відсоток зніматися не буде. Іменну картку треба замовляти, а потім отримувати поштою. Обслуговування обійдеться користувачеві приблизно в 100 рублів за рік. Миттєву карту на даний момент можна отримати тільки в декількох містах країни (Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород), при цьому з рахунку списується 100 рублів. Зручно, що "Яндекс"-карту можна прив'язати до свого мобільного і за допомогою спеціального додатка на ньому розплачуватися за покупки. Для цього потрібно піднести телефон до терміналу списання. У цього способу розрахунків популярність зростає з кожним днем, тому все більше людей починають цікавитися, як створити «Яндекс»-гаманець.

  Webmoney, «Яндекс.Гроші»: переказ коштів з Yandex на інший електронний гаманець

  Зробити переклад на інший гаманець або мапу дуже просто: потрібно лише вибрати в меню «Перекази» свого особистого кабінету відповідний пункт. Можна здійснити переклад на електронний гаманець (у тому числі іншої платіжної системи), на картку банку, на банківський рахунок (цей спосіб не підходить для анонімних карток). Кожна операція оподатковується мінімальною комісією, про що користувач буде попереджений.

  Кэшбэк і знижки від «Яндекс.Гроші» – приємні і корисні бонуси

  Хочете створити в електронному гаманці «Яндекс.Гроші» кэшбэк? Немає нічого простіше. В платіжній системі «Яндекс» нараховуються бонуси за витрачені суми. Підключитися до програми нарахування балів дуже просто: достатньо клікнути по жовтій іконці гаманця у верхній правій частині сторінки, натиснути на активне посилання «Балів поки немає прийняти умови програми. До речі, в тому ж місці можна буде побачити нараховані бали, коли вони з'являться.
  Як створити електронний гаманець «Яндекс.Гроші»: покроковий опис і рекомендації
  Ще одна приємна функція: в розділі «Знижки і бонуси» основного меню завжди велику кількість пропозицій про знижки або використанні кешбека від партнерів "Яндекса". Серед них кожен зможе знайти потрібне і саме вигідну! Отже, ми розібралися з реєстрацією гаманця «Яндекс.Гроші», особливостями роботи з ним. Якщо виникнуть питання, то зручні і інформативні підказки допоможуть швидко освоїтися з іншими тонкощами роботи в платіжній системі Yandex.

  Популярі новини
  Загрузка...