Новини високих технологій
» » "Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?

"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?

5-12-2016, 17:44
724
Фріланс – це слово як не можна краще характеризує тих, хто вирішив відмовитися від постійної і стабільної роботи. Такі люди воліють сидіти вдома і шукати в Мережі замовників. Відповідно і оплата в таких випадках нараховується і передається з рук у руки, а на віртуальні гаманці. Однією з найбільш доступних платіжних систем в Росії стали "Яндекс.Гроші".

Що це таке?

Згідно з останніми даними, більше 22 мільйонів користувачів віддали свою перевагу саме платіжній системі "Яндекс.Гроші". Здійснювати оплату за рахунком можна як віртуальними грошима, так і готівкою.Для зручності користувачів були розроблені мобільні додатки для ОС Android, iOS і Windows. Також існують спеціальні програми для основних операційних систем персональних комп'ютерів. Вперше "Яндекс.Гроші" були запущені в липні 2002 року. І вже через майже п'ятнадцять років щодня реєструється більше дванадцяти тисяч нових гаманців. Нових користувачів хвилює питання про те, як дізнатися номер гаманця "Яндекс.Гроші".

Платіжна система: переваги та недоліки

Для тих, хто працює віддалено і заробляє гроші, не виходячи з дому, віртуальні гаманці – відмінний спосіб отримувати заробітну плату. Але такі користувачі прискіпливо вибирають, де саме реєструватися. Враховується все: інтерфейс, комісія, строк проведення платежів і т. д. Система, як у будь-якої іншої сайту такого типу, володіє своїми перевагами і недоліками. До основних плюсів можна віднести: просту реєстрацію; інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; швидке виконання операцій; поповнення рахунку через переклад; видачу пластикової карти, прикріпленої до рахунку; код протекції.
Недоліки системи: всі операції проводяться тільки в рублях; відносно висока комісія; більша частина функцій розрахована лише для громадян Російської Федерації.

Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?

Так як "Яндекс" володіє легким і зрозумілим інтерфейсом, знайти номер свого рахунку нескладно. По-перше, щоб дізнатися номер гаманця в системі, користувачеві доведеться пройти реєстрацію на сайті. Потім необхідно буде виконати ще кілька простих кроків. Тоді відповісти на запит про те, як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця", буде досить просто.


Досить виконати вхід на головній сторінці "Яндекс" і перейти у вкладку "Гроші". Новим користувачам система запропонує створити новий гаманець. Процес відкриття рахунку проходить швидко. Необхідно заповнити ідентифікаційні дані, погодитися з умовами системи і натиснути на кнопку "Продовжити". Потім, вказавши номер телефону і секретний пароль для гаманця, потрібно натиснути на "Відкрити гаманець". Отже, ми відкрили особистий рахунок в системі та отримати відповідь на запитання про те, як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця". На сторінці платіжної системи можна натиснути на "Баланс". Спливла вікно надасть номер рахунка, вид гаманця і прив'язані карти.
Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця" вже зареєстрованим користувачам? На стартовій сторінці "Яндекса" необхідно перейти на "Пошту", а далі на вкладку "Гроші". Тепер потрібно натиснути на баланс рахунку.

Можна видалити свій гаманець?

Отже, ми докладно розглянули, як дізнатися номер рахунка "Яндекс.Гаманця", ідентифікували його і провели кілька операцій. Після здійснення транзакцій багато вирішують, що гаманець більше не знадобиться, і намагаються його видалити. Платіжна система надає своїм користувачам таку можливість, але це можна зробити тільки в одному випадку: доведеться видалити і пошту без можливості відновлення. Проте варто відзначити, що всі паспортні дані, передані в "Яндекс", знаходяться під надійним захистом. Не варто побоюватися, що вони потраплять в руки шахраїв. Саме тому служба підтримки радить залишити гаманець неактивним до запитання.
Цікаво по темі
Персоналізація смартфона: як змінити запис в Play Market
Персоналізація смартфона: як змінити запис в Play Market
Кожен власник смартфона або планшета, що працює на операційній системі Android, зазначає, що без спеціалізованих додатків пристрій працює не в повну
Як дізнатися номер зборки Windows 10: основні методи
Як дізнатися номер зборки Windows 10: основні методи
Після установки або оновлення десятій версії Windows, так само як і будь-якої іншої модифікації, що деякі користувачі запитують, як дізнатися номер
Не приходять листи на пошту "Яндекс" - що робити?
Не приходять листи на пошту "Яндекс" - що робити?
"Яндекс" має свою власну пошту. У даній статті буде розказано про те, як себе вести, якщо на електронну адресу не приходить листи. Чому так виходить?
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Згідно з офіційною інформацією "Яндекса", близько 90 % всіх листів, які приходять на електронну пошту, - це небажані розсилки і спам. Від 15 до 20%