Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою

231 0 Новини високих технологій

Електронним гаманцем від «Яндекса» користуються дуже багато людей. З допомогою нього легко можна оплачувати різні покупки в інтернеті, не виходячи при цьому з дому. Особливо зручний гаманець для тих людей, які заробляють у всесвітній мережі. У електронного гаманця від «Яндекса» є карти – віртуальні та пластикові. Це ще більш зручні інструменти. Їх варто завести будь-якому власникові електронного гаманця, тому питання, як замовити карту «Яндекса», досить актуальне.

Віртуальна карта від «Яндекс.Грошей»

Віртуальну картку можна випустити самостійно в своєму особистому електронному гаманці. На цей процес потрібно всього кілька секунд. Після випуску користувачеві надається номер карти. Додаткові відомості про неї надсилаються на телефонний номер, прив'язаний до електронного гаманця. Карта випускається на певний строк. Вона не вимагає оплати за обслуговування.


Віртуальна карта вважається дуже зручним інструментом. Вона не має матеріального носія, але при цьому не сильно відрізняється від пластикового аналога. Віртуальної карткою можна оплачувати в інтернеті різні покупки, замовлені послуги. Важлива перевага віртуальної карти полягає в тому, що вона дозволяє здійснювати безпечні платежі у всесвітній мережі. Користувач не ризикує засвітити дані свого основного пластикового носія.
Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою

Пластикова картка та її різновиди

Пластиковий носій «Я. Кард» – це інший вид карток від «Яндекс.Грошей». В свою чергу він поділяється ще на 2 види. Пластиковий носій може бути іменною і неименным. Перший вид відрізняється від другого вартістю обслуговування. За іменну картку користувач повинен заплатити 200 рублів за можливість користуватися нею 3 роки. У неименного пластику вартість обслуговування трохи менше – 100 рублів за такий же період користування.


Неіменний носій зручний тим, що при його виборі не потрібно замислюватися про те, як замовити «Яндекс.Карту». Він швидко оформляється. Його можна отримати в будь-якому офісі компанії (у Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді). Для виготовлення іменної картки потрібен час. Вона виготовляється приблизно 7 днів. Щоб її отримати, можна скористатися послугами пошти або кур'єра.

Детальніше про переваги пластикових карт

Моментальна (неіменна) картка працює точно так само, як і пластиковий аналог. На ній тільки немає імені власника. З-за цього деякі платежі, здійснювані з допомогою неіменний карти, недоступні. З цієї причини рекомендується власникам електронних гаманців замовляти іменні картки. Такі пластикові носії довше виготовляються, але зате вони надають більше можливостей. Аналізуючи переваги іменний пластикової картки, можна відзначити, що:
 • Вартість обслуговування за 3 роки встановлена невелика. Якщо порахувати, наприклад, скільки коштує місяць обслуговування, то отримаємо суму в розмірі 55 крб. Така карта набагато вигідніше звичайної дебетової картки будь-якого російського банку.
 • Іноді проводяться акції, що дозволяють замовити карту «Яндекс.Гроші» безкоштовно з доставкою.
 • У банкоматах можна знімати до 10 тисяч рублів без комісії. Однак для того щоб користуватися цією можливістю, потрібно мати ідентифікований гаманець.
 • Поповнюється карта без комісії. З метою поповнення можна звернутися в Ощадбанк, "Евросеть", "Зв'язковий" і назвати номер гаманця того співробітника, який буде виконувати цю процедуру.
 • Платежі за допомогою картки здійснюються без комісії.
 • Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою

  Замовлення іменний пластикової карти

  Розглянемо питання, як замовити «Яндекс.Карту», адже для оформлення, отримання і використання передбачені деякі рекомендації. Дуже важливий нюанс, на який варто звернути увагу перед замовленням пластику, полягає в тому, що іменна картка «Я. Кард» працює разом з гаманцем. Вони об'єднані загальним балансом.
  Де можна замовити «Яндекс.Карту»? Цей процес виконується прямо в електронному гаманці. Від користувача потрібно лише заповнення невеликий анкети. Щоб знайти її, потрібно в електронному гаманці в меню, яке розташовується зліва, вибрати рядок «Карти "Яндекс.Денег"», вибрати потрібну карту і клікнути на кнопку «Детальніше». На сторінці можна ознайомитися з додатковими умовами і безпосередньо замовити картку. Анкета включає в себе кілька полів. Користувачеві необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові (як у паспорті), домашню адресу (фактична адреса проживання), майбутнє ім'я на карті (прізвище та ім'я латинськими літерами). Після заповнення анкети потрібно відразу сплатити за обслуговування протягом 3 наступних років. Це можна зробити прямо з електронного гаманця. Після заповнення та оплати питання, як замовити карту «Яндекса», виявляється вирішеною.
  Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою

  Термін виготовлення і доставки пластикової карти

  На офіційному сайті «Яндекс.Грошей» зазначено, що максимальний термін виготовлення іменний пластикової картки становить 5 днів. Після виготовлення компанія відразу ж відправляє її майбутньому володарю. Те, як довго буде йти картка, залежить від віддаленості регіону. Чим далі потрібний місто від Москви, де знаходиться головний офіс компанії, тим довше доставка. Про місцезнаходження пластику можна в будь-який момент дізнатися, адже після її надсилання на адресу електронної пошти приходить лист з трек-номером. Цей номер можна перевіряти на сайті пошти. Після введення користувачеві показується інформація про те, в якому місті і в якому відділенні зареєстровано лист.

  Кур'єрські послуги

  Доставка картки поштою здійснюється безкоштовно. Але для жителів Москви є ще один спосіб доставки – завдяки кур'єру. Його послуги є платними. Якщо клієнт вирішує таким способом замовити пластикову карту «Яндекс.Грошей», то йому в цілому за карту треба сплачувати не 200 руб., а 400 руб. (сюди включено і вартість обслуговування за 3 роки, і вартість доставки кур'єром). Кур'єрські послуги дуже зручні. Вони позбавляють клієнта від необхідності чекати лист, ходити на пошту. Відразу після виготовлення картки (приблизно через 5 днів після оформлення) кур'єр самостійно зв'язується з майбутнім власником пластику і домовляється про найбільш зручний час доставки.

  Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою

  Затримки при доставці картки та отримання на пошті

  Якщо замовити «Яндекс.Карту» по пошті, то можна зіштовхнути з невеликими затримками при доставці. Подібні ситуації в основному виникають перед святковими днями. Наприклад, строк доставки може збільшуватися в грудні. У цьому місяці завантаження на пошті завжди висока. Працівники не встигають обробляти всі вхідні листи, посилки. Коли картка надходить в потрібне поштове відділення, майбутньому власникові на поштову адресу надходить повідомлення. Додатковий лист приходить на електронну пошту. Для того щоб забрати лист, потрібно заповнити повідомлення, вказавши дані паспорта (номер, ким і коли виданий). Обов'язково потрібно з собою взяти паспорт. Без нього отримати лист не вдасться. Зволікати з візитом на пошту не потрібно. У правилах пошти передбачено, що рекомендовані листи можуть зберігатися 30 днів. Коли цей термін спливає, поштові відправлення повертаються на зворотну адресу компанії.
  Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою

  Процедура активації

  Не варто боятися того, що в процесі доставки карта десь загубиться і їй хтось зможе скористатися. Пластиковим носієм не можна нічого оплатити без активації, а цю процедуру може виконати тільки майбутній власник. На сайті «Яндекс.Грошей» є відповідний розділ для активації картки. Починається ця процедура з введення номера пластикового носія (16 цифр) та зазначення строку дії. Після цього залишається тільки натиснути кнопку «Активувати».
  Останній важливий крок – отримання ПІН-коду (платіжного пароля). Якщо у одержаної картки номер починається з цифр 5189 то секретний код надійде на телефонний номер. Якщо ж номер картки починається з цифр 5106 то тоді потрібно буде придумати платіжний пароль самостійно. Його введення здійснюється на одному з етапів активації картки. Платіжний пароль не можна нікому повідомляти. В цілях безпеки цю інформацію повинен знати тільки власник картки.
  Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою

  Зміна платіжного пароля

  Нерідко власники карток забувають або втрачають свій платіжний пароль. Що робити в такій ситуації? При втраті пароля не потрібно шукати інформацію про те, де замовити карту «Яндекс.Грошей» можна знову. Зміна ПІН-коду не вимагає заміни пластику. Виконується ця процедура дуже швидко – всього за кілька кліків мишкою. Після зміни платіжного пароля карткою можна сміливо продовжувати користуватися. Отже, для зміни ПІН-коду інструкція дуже проста. На сайті «Яндекс.Грошей» потрібно зайти в розділ «Банківські картки», вибрати потрібний і натиснути кнопку «Змінити ПІН-код». Для зміни платіжного пароля потрібно мати доступ тільки до номера телефону, який прив'язаний до гаманця. Після натискання на кнопку надходить СМС-повідомлення з одноразовим паролем. Його потрібно ввести у відповідне поле для підтвердження запуску процедури зміни ПІН-коду. На наступному етапі потрібно придумати новий платіжний пароль для карти і зберегти його. Рекомендується вводити якесь надійне поєднання цифр. Наприклад, можна вказати якусь важливу дату, яка не відома іншим людям. Дату легко буде запам'ятати, а зловмисники при отриманні картки яким-небудь чином не зможуть підібрати платіжний пароль. Проста комбінація цифр начебто 1234 вважається поганим варіантом.
  Як замовити карту "Яндекс.Гроші": порядок отримання та активації, правила користування карткою
  Судячи з відгуків, дуже простий в оформленні і вигідною в використанні є пластикова карта «Яндекса». Замовити її можна для оплати різних покупок в реальних магазинах, кафе, ресторанах і т. д., для зняття готівки. Разом з нею можна випустити віртуальну карту для здійснення безпечних покупок в інтернеті.

  Популярі новини
  Загрузка...