«При синтаксичному аналізі пакету виникла неполадка»: як виправити збій

213 0 Новини високих технологій

Користувачі ОС Android в певних обставинах можуть побачити на своєму пристрої повідомлення: «При синтаксичному аналізі пакету виникла проблема». Як виправити такий збій, в чому його особливості і причини, ми розповімо далі. У чому популярність подібної платформи забезпечується великою колекцією додатків.

Загальні відомості

«При синтаксичному аналізі пакету виникла неполадка»: як виправити збій
Для початку слід сказати кілька слів про особливості операційної системи, що допоможе швидше усунути збій, позначений повідомленням: «При синтаксичному аналізі пакету виникла проблема». «Андроїд» - це платформа з відкритим кодом, що зручно для творців різноманітного програмного забезпечення. Цей факт також позитивно позначився на затребуваності системи. Найчастіше, якщо користувачі Android замислюються про перехід до іншої мобільної ОС, вони в першу чергу оцінюють асортимент програм, і лише після цього приймають рішення про міграції. Однак при всіх перевагах платформа не застрахована від помилок.


Помилка: «При синтаксичному аналізі пакету виникла проблема» - одна з найбільш давніх і найбільш поширених проблем, з якими стикаються власники відповідних пристроїв. Таке повідомлення, як правило, виникає при спробі встановлення програми на мобільний телефон. Якщо спробувати продовжити інсталяцію обраного програмного забезпечення за допомогою внесення змін в файл manifest, це, швидше за все, не допоможе усунути збій. Штучне зниження вимог програми до системи – не найкраща ідея. Далі мова піде про більш ефективних рішеннях.

Причини

«При синтаксичному аналізі пакету виникла неполадка»: як виправити збій
Спочатку слід розібратися, чому пристрій пише: «При синтаксичному аналізі пакету виникла проблема». Відомо кілька причин такого збою. Насамперед, повідомлення може з'явитися після внесення змін в файл manifest, що відноситься до вибраного додатком. Приміром, якщо скорегувати вимоги до версії Android. Наступною причиною є пошкодження файлу .апк. Збій може бути також викликаний установкою сторонніх програм, отриманих із невідомих джерел, якщо в налаштуваннях смартфона відсутній дозвіл на подібні дії.

Помилка може бути викликана несумісністю версії Android пристрою з вимогами обраного додатка. Ще однією причиною можуть стати налаштування безпеки. У них може бути встановлено заборону на установку будь-яких сторонніх софтів.

Перевірка файлу manifest

«При синтаксичному аналізі пакету виникла неполадка»: як виправити збій
Тепер розглянемо на практиці, як усунути проблему, якщо при синтаксичному аналізі пакету виникла проблема. Перше рішення призначене для користувачів, які застосовують спеціальні засоби для внесення правок у файли додатків типу manifest. Якщо перед виникненням збою в елемент AndroidManifest.xml були внесені які-небудь зміни, необхідно відновити стан матеріалу. Перш ніж що-небудь робити, слід переконатися, що ім'я файлу .apk було змінено. Якщо це так, необхідно повернути колишню назву зазначеного елементу. Коли зворотне перейменування буде виконано, знову робимо спробу встановити програму на пристрій. Перевіряємо, чи зник збій. Можливо також виникнення проблеми з кодом програми. Діагностувати точну причину в такому випадку дуже складно. Можна вдатися до альтернативного способу установки вибраного додатка, приміром, з іншого пристрою.

Скасування заборон

«При синтаксичному аналізі пакету виникла неполадка»: як виправити збій
Для усунення повідомлення: «При синтаксичному аналізі пакету виникла неполадка» необхідно дозволити встановлення програмного забезпечення з невідомих джерел. Операційна система Android може накладати заборону на вказане дію, виходячи з діючих вимог безпеки. У такому випадку отримувати нові додатки з магазину Google Play. Подібне обмеження обґрунтовано тим, що встановлення стороннього програмного забезпечення з невідомих джерел здатна пошкодити пристрій. Якщо в цьому випадку, спробувати інсталювати файл .апк, виникне збій. Можна виправити помилку обійшовши заборона. В налаштуваннях безпеки пристрою є пункт, що дозволяє дозволити встановлення програмного забезпечення з невідомих джерел. Виконуємо лише кілька дій:
 • Переходимо в розділ «Налаштування».
 • Вибираємо пункт «Безпека».
 • Знаходимо рядок «Невідомі джерела».
 • За допомогою галочки розблокуємо завантаження.
 • Якщо пристрій видає запит, підтверджуємо своє рішення, використовуючи кнопку «OK».
 • Повертаємося в папку, в якій знаходиться потрібний нам файл .апк. Натискаємо на нього і встановлюємо додаток.
 • Підключення

  Якщо з'являється повідомлення про те, що при синтаксичному аналізі пакету виникла несправність, усунути його можна, застосувавши налагодження по USB. Подібний захід не можна назвати необхідною. Однак ряд користувачів стверджує, що таким способом можна усунути збій.

  Додаткові кошти

  «При синтаксичному аналізі пакету виникла неполадка»: як виправити збій
  Що ж робити, якщо при синтаксичному аналізі пакету виникла проблема? Це можна усунути і іншими способами. Наприклад, відключивши антивірус. Саме він може блокувати установку. В результаті виникає описана помилка. Більшість антивірусів намагаються закрити доступ до пристрою для додатків, які, на їхню думку, можуть виглядати підозрілими або ненадійними. Отже, тимчасово відключаємо систему захисту. Повторюємо спробу установки файлу .апк. Повідомлення про помилку може зникнути. Збій також може виникнути, якщо вибраний файл .apk пошкоджений. У подібному випадку завантажуємо додаток повторно. Потім встановлюємо його. Помилка може бути усунена. Також слід переконатися, що файл був завантажений повністю. Для цього порівнюємо розміри завантаженого і пропонованого файлу.