Новини високих технологій
» » msvcr71 dll: що це за бібліотека і як виправити помилку, пов'язану з її відсутністю

msvcr71 dll: що це за бібліотека і як виправити помилку, пов'язану з її відсутністю

23-10-2017, 17:32
922
Користувачі операційної системи Windows в якийсь момент можуть зіткнутися з помилкою, викликаною відсутністю потрібної бібліотеки. Це відбувається при спробі запуску того чи іншого програмного забезпечення. У цих випадках система видає повідомлення типу: "Помилка, відсутній msvcr71.dll.". Значить, потрібно в системну директорію помістити цю саму бібліотеку.

msvcr71.dll: що це?

Розповідь про те, як виправити помилку, викликану відсутністю в системі бібліотеки, буде представлено трохи нижче. Зараз же варто приділити увагу поясненню, що це - msvcr71.dll адже потрібно знати, з чим ми маємо справу.


msvcr71 dll: що це за бібліотека і як виправити помилку, пов'язану з її відсутністю
Вышепредставленная бібліотека є компонентом пакету Microsoft NET Framework версії 1.1. Даний пакет вважається досить старим, і додатки, що використовують його, часто складніше запустити, адже на сучасних ПК бібліотека відсутня. Тут варто звернути увагу на те, що якщо у вас встановлено, наприклад, Microsoft NET Framework 4.5 то додаток все одно буде відмовлятися працювати, так як не збігаються версії бібліотек. Кажучи, що msvcr71.dll - це бібліотека одного з пакетів Windows, зауважимо: за своєю суттю цей файл служить інструментом для коректної роботи програми всередині системи. Висловлюючись простою мовою, бібліотека дає можливість взаємодії ресурсів операційної системними з програмним забезпеченням.

Спосіб усунення помилки № 1: Microsoft NET Framework версії 1.1

Ми вже знаємо, що msvcr71.dll - це бібліотека, яка служить для взаємодії системи з елементами того чи іншого програмного забезпечення. Також ми знаємо, що вона поставляється з пакетом Microsoft NET Framework версії 1.1. Вже на цьому етапі міркувань можна зробити висновок, що для усунення помилки нам знадобитися встановити цей пакет.


Для досвідченого користувача зробити це не складе труднощів, проте починаючому "комп'ютерному генієві" буде важкувато. Важливо запам'ятати одне правило: ліцензоване ПЗ необхідно завантажити виключно з офіційного сайту розробника. В даному випадку розробником виступає компанія Microsoft, а сайт у неї має доменне ім'я microsoft.com. Зараз буде запропонована інструкція, як можна найпростіше виконати завантаження та установку пакету Microsoft NET Framework версії 1.1. Увійдіть в один з відомих пошукових систем. Виконайте пошукової запит зі словами "завантажити Microsoft NET Framework версії 1.1". В результатах перейдіть на сторінку з доменним іменем microsoft.com. На відкритому сайті з випадаючого списку виберіть мову системи. Натисніть кнопку "Завантажити".
Тепер програма msvcr71.dll завантажена на ваш комп'ютер, залишається лише провести установку і до цього непрацюючі додатки без проблем запустяться.

Спосіб усунення помилки № 2: вручну

Є другий спосіб, який передбачає ручне розміщення потрібної бібліотеки в системі. Всього важливо знати лише два аспекти: завантажувати бібліотеку msvcr71.dll потрібно лише з надійних джерел; розміщувати скачаний файл потрібно в системну директорію. Але якщо з першим пунктом все зрозуміло, то з другим можуть виникнути труднощі. Наприклад, msvcr71.dll для Windows 788.1 та 10 потрібно розміщувати в папку, що знаходиться по шляху C:WindowsSystem32". У цей час у версіях Windows 95/98/Me бібліотеку потрібно помістити в папку System, що знаходиться по дорозі: "C:WindowsSystem". А якщо раптом ви користуєтеся Windows NT або 2000 то перемістіть файл у папку, що знаходиться по шляху C:WINNTSystem32".
Крім усього іншого, варто також відзначити, що в деяких випадках на 64-бітних системах бібліотеку потрібно перемістити по наступному шляху: "C:WindowsSysWOW64".
Цікаво по темі
Що таке d3dx9_43.dll і як виправити помилку, викликану відсутністю цього файлу
Що таке d3dx9_43.dll і як виправити помилку, викликану відсутністю цього файлу
У статті піде мова про те, що таке d3dx9_43.dll для чого цей файл потрібен і як його встановити. За підсумком прочитання статті ви знайдете всі
Три способи, як встановити msvcr100.dll на комп'ютер
Три способи, як встановити msvcr100.dll на комп'ютер
Проблеми при запуску програм або ігор виникають у користувачів операційної системи Windows періодично. Причиною цього можуть стати різні фактори,
Що за помилка d3dx9_43.dll і як її виправити
Що за помилка d3dx9_43.dll і як її виправити
Будь-яка операційна система не застрахована від помилок. Деякі з них дріб'язкові ,які практично ніяк не впливають на працездатність, а деякі здатні
Помилка d3dx9_43.dll: що робити і як виправити
Помилка d3dx9_43.dll: що робити і як виправити
Для коректного запуску програм та ігор на комп'ютері наявність всіх бібліотек у системі - це важлива частина, в іншому випадку додатки просто
Що таке помилка msvcp100.dll? Як її виправити?
Що таке помилка msvcp100.dll? Як її виправити?
При роботі за комп'ютером ні один користувач не застрахований від раптової помилки. Іноді вона може бути критичною, а іноді ні. Мова в статті піде
d3dx9_43.dll: що це таке і як виправити помилку, викликану з відсутністю цього файлу
d3dx9_43.dll: що це таке і як виправити помилку, викликану з відсутністю цього файлу
У цій статті ми поговоримо про те, що це таке d3dx9_43.dll чому відбувається помилка, пов'язана з відсутністю даної бібліотеки і як її виправити.