Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види

395 0 Новини високих технологій

Сьогодні покупці висувають високі вимоги до роботи акумуляторів для своїх транспортних засобів. Користуються попитом моделі з поліпшеними показниками стартового струму, з підвищеною потужністю та іншими характеристиками. Вони забезпечують стабільну роботу бортової мережі в будь-яких умовах. Користується попитом акумулятор «Веста». Відгуки та характеристики його потрібно обов'язково розглянути перед покупкою.

Опис виробника

Автомобільний акумулятор Westa відомий вітчизняному покупцеві своєю високою якістю. Його виробляє корпорація міжнародного рівня «Веста». Ця організація проводить науково-промислові розробки в області створення приладів автономної енергетики, впроваджує інноваційні проекти. Одним з напрямків діяльності компанії є створення автомобільних батарей. Вони з'явилися на вітчизняному ринку в 2002 році.
Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види
Сьогодні компанія «Веста» є одним з найбільших виробників стартерних батарей у світі. Її АКБ займають 14% ринку акумуляторів. Заводи компанії розташовані в різних країнах. Для російського споживача представлені батареї виготовляють на заводі р. в Курську. Він володіє значними виробничими потужностями і достатнім досвідом з виробництва АКБ. Курський завод займається виробництвом акумуляторів для автомобілів вже більше 60 років.


Обладнання та технології, які застосовуються в процесі проведення виробничих циклів, що характеризуються інноваційністю. Особливий підхід до створення своєї продукції дозволяє компанії постачати сучасні різновиди АКБ, які відповідають високим вимогам світових виробників автомобільної техніки.

Особливості продукції

Розглядаючи відгуки за акумуляторів «Веста», можна відзначити велику кількість позитивних висловлювань про якість цієї продукції. Ця продукція підходить для експлуатації в несприятливих кліматичних умовах російської зими. Стартери характеристики цих акумуляторів збільшені.
Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види
Також батареї представленого бренду характеризуються низькою швидкістю саморозряду. Втрати води зведені до мінімуму. Це дозволяє збільшити надійність продукції при експлуатації. Також варто сказати, що це довговічні прилади. Вони не втрачають своїх експлуатаційних якостей навіть у сильний мороз. У продажу різновиди стартерних акумуляторів, які можна застосовувати навіть в умовах північної зими. Це стало можливим завдяки впровадженню в виробничий цикл нових, більш досконалих технологій. Також при створенні своєї продукції виробник передбачив високу безпеку і екологічність приладів. Це значно підвищує затребуваність акумуляторів.

Різновиди

У продажу можна зустріти кілька видів автомобільних акумуляторів Westa. Вони відрізняються вартістю, областю застосування і експлуатаційними характеристиками. Для різних моделей легкових, вантажних автомобілів та інших транспортних засобів можна підібрати оптимальний варіант. Сьогодні представлена компанія поставляє на ринок чотири основні категорії батарей. Їх ділять на серію «Преміум», «Економ», «Економ» і «Стандарт». У відповідності із потребами покупця слід віддавати перевагу техніці відповідної категорії.
Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види
У кожну з перелічених категорій входить ще кілька лінійок акумуляторів. У серію «Преміум» увійшли батареї Red, Red EFB, Nomad. До серії «Стандарт» відносяться акумулятори лінійки Vortex. До категорії «Економ+» відносяться батареї Docker, Vega. У серії «Економ» представлено найбільшу кількість моделей. Це акумулятори Tunderbull, Mega ВАТ, Energy One, Istok, Racer.

Вартість

Щоб зробити висновок про якість продукції вітчизняного виробництва, потрібно розглянути відгуки, опису акумуляторів Westa. В першу чергу вони відрізняються вартістю. Серія «Преміум» включає в себе стартерні батареї цінною від 4500 до 13200 руб. Ціна змінюється в залежності від ємності. Це найбільш високотехнологічні пристрої, які підійдуть для нових автомобілів з великою кількістю споживачів енергії.
Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види
Однією з найпопулярніших серій стала лінійка «Стандарт». Ці акумулятори модно придбати за ціною від 4200 до 9500 руб. Ці прилади підійдуть для автомобілів зі стандартною комплектацією споживачів енергії. Представлена лінійка батарей відрізняється високою надійністю і користується попитом.

Автомобілі з невеликою кількістю електричних приладів, які підключені до мережі, можуть оснащуватися акумуляторами серій «Економ» та «Економ+». Вартість представленої продукції варіюється в межах від 3200 до 10300 руб. Це затребуване обладнання, яке російські водії купують досить часто.

Опис продукції серії «Преміум»

Акумулятори преміум-класу Westa відрізняються поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Вони можуть експлуатуватися в самих несприятливих умовах, витримувати глибокі розряди. При цьому техніка цієї групи відрізняється збільшеними показниками стартової потужності. Навіть в мороз вони здатні забезпечити легкий старт двигуна.
Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види
Батареї лінійки Red відрізняються довговічністю. Термін гарантійного обслуговування складає 5 років. Це прилад, який може працювати при температурі до -40. Він виготовляється за технологією «Кальцій-Кальцій». Таке обладнання може примірятися для автомобілів з великою кількістю електричних приладів. Батареї Red EFB призначені для самих нових марок автомобілів, які обладнані системою «Старт-Стоп». Також їх можна застосовувати для переміщення фургонів, на яхтах і катерах. Це найбільш сучасний, високопродуктивний тип АКБ.
Nomad є необслуживаемой серією акумуляторів, яка призначена для легкових і вантажних автомобілів. Вони відрізняються підвищеними якостями безпеки. Випускається група батарей у відповідності до стандарту JIS. Це дозволяє застосовувати їх для автомобілів азіатського виробництва.

Різновиди серії «Преміум»

Відгуки про Westa Premium практично завжди позитивні. Величезний вибір моделей акумуляторів дозволяє підібрати потрібний вид батарей для свого авто. У серії Red представлені акумулятори двох типів. Перша група призначена для застосування у вітчизняних, європейських і американських марках автомобілів. Ємність батарей знаходиться в межах від 50 до 225 Ач.
Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види
Для автомобілів японського, корейського та китайського виробництва виготовляються акумулятори Red JIS. Їх ємність становить від 40 до 95 Ач. Кожен типорозмір випускається як з прямим, так і з зворотною полярністю. Серія Red EFB представлена акумуляторами ємністю від 55 до 100 Ач. Акумулятори Nomad для європейських і вітчизняних автомобілів можуть мати ємність від 55 до 230 Ач. Азіатська група батарей цієї серії представлена обладнанням від 42 до 100 Ач.

Відгуки про серії «Преміум»

Розглядаючи відгуки про акумулятор Westa Premium 6СТ-65 6СТ-100 6СТ-45 та інших різновидах цієї групи, слід відзначити безліч позитивних висловлювань водіїв. Вони стверджують, що це сучасні, високоефективні батареї. Вони не підведуть в будь-яких умовах. Жителі північних регіонів нашої країни встигли оцінити переваги продукції цього бренду. Вони стверджують, що батареї серії «Преміум» відрізняються високою надійністю і довговічністю. При цьому вартість залишається прийнятною, так як виробництво цих АКБ здійснюється в нашій країні.
Автомобільний акумулятор "Веста": відгуки, характеристики і види
Також власники легкових і вантажних транспортних засобів відзначають зручність при експлуатації батарей серії «Преміум». В їх комплектації є індикатор, зручна ручка для транспортування приладу.

Характеристики серії «Стандарт»

Акумулятори автомобільні АКБ «Веста» серії «Стандарт» користуються високим попитом у покупців в Росії. Ця категорія представлена лінійкою Vortex. Вона включає обладнання для легковий (ємність 45-110 Ач) і вантажний (ємність 140-225 Ач) групи автомобілів. Представлені категорії відрізняються технологією виробництва. Легкова група батарей виготовляється за кальцієвої технології. Це значно збільшило стартерні струми батарей. Вони можуть працювати в мороз до-30?С. При цьому акумулятори легковий серії «Стандарт» можуть витримувати великі навантаження. Вони нормально функціонують при нагріванні навколишнього повітря до +60?С. Вантажну групу серії «Стандарт» виготовляють з гібридною технологією. На подібне обладнання діє велике навантаження. Щоб забезпечити надійність і довговічність акумуляторів Vortex вантажної групи, застосовуються сучасні технології.

Характеристики серії «Економ+»

Одним з найкращих варіантів акумуляторів для автомобілів класу В і С є батарея Docker. Це обладнання має досить низьку вартість. При цьому вона може забезпечити високу стабільність роботи електричної системи в процесі експлуатації. Відгуки власників про акумуляторі «Веста» говорять про гідній якості батарей Docker. Позитивні електроди цих виробів отримали збільшену ємність. Решітка проводиться за сучасною экспандерной технології. Сепаратор стійкий до впливу кислоти. Це якісні акумулятори, які повністю відповідають європейським стандартам. Серія Vega розроблена для автомобілів, в яких немає великої кількості споживачів енергії. При цьому спеціальні технології, які застосовуються при її виготовленні, наділяють обладнання підвищеною довговічністю, потужністю і надійністю.

Відгуки про серії «Економ+»

Розглядаючи висловлювання власників акумуляторів Westa 6СТ-55А год, 6СТ-60аг, 6СТ-100 Ач та інших різновидів, можна відзначити велику кількість позитивних відгуків користувачів. Вони стверджують, що в своєму ціновому сегменті це кращі різновиди акумуляторів. Представлене обладнання відрізняється високою надійністю. При правильному виборі та експлуатації вони пропрацюють досить довго. Розроблені лінійки для легковий і вантажний серії. Батареї категорії «Економ+» виготовляються за сучасними технологіями. Для автомобілів легковий групи в серії Vega і Docker виробляються акумулятори по кальцієвої технології. Вони можуть мати ємність від 45 до 100 Ач. Вантажна група (140-200 Ач) проводиться за гібридної технології. Цього вимагають навантажені умови, в яких експлуатуються представлені прилади.

Характеристика серії «Економ»

Згідно відгуками, акумулятори «Веста» класу «Економ» відрізняються найбільш доступною вартістю. Це обладнання було розроблене для автомобілів, які не потребують високої потужності батареї. В їх системі передбачена стандартна комплектація споживачів електроенергії. Представлена серія підійде для тих транспортних засобів, які експлуатуються в екстремальних умовах. При нормальних навантаженнях представлена техніка пропрацює досить довго. У представлених лінійках сегмента «Економ» представлений великий вибір моделей. Вони призначені для вантажних і легкових машин. У відповідності з умовами експлуатації виробляють обладнання за різними технологіями. Це дозволяє забезпечити високу довговічність і функціональність батареї.

Відгуки про серії «Економ»

Відгуки про акумулятор «Веста» категорії «Економ» переважно позитивні. При відсутності високих навантажень, великих перепадів температури представлені прилади пропрацюють досить довго. Це самий підходящий тип батарей для автомобілів з невеликою кількістю споживачів в мережі. При цьому вартість цього обладнання найбільш прийнятна серед всіх різновидів акумуляторів. Це робить акумулятори серії «Економ» затребуваними. Розглянувши особливості та різновиди акумуляторів «Веста», відгуки про них покупців і експертів, можна відзначити високу якість батарей вітчизняного виробництва. Це відносно недорога і надійна продукція. Вибрати відповідний тип стартерной батареї зможе кожен водій.

Популярі новини
Загрузка...