Новини високих технологій
» » Маркування фар під ксенон своїми руками

Маркування фар під ксенон своїми руками

16-11-2017, 19:09
965
Зараз досить багато автомобілів, які отримали ксеноновий оптику. Дане рішення вважається економічним і максимально доступним. До того ж такі лампи дають яскраве світіння. Однак не всі автолюбителі замислюються про маркуванні своїх фар, обговорюючи на форумах розмір штрафу, який доведеться заплатити за ксенонове світло. У статті розглянемо особливості оптики і те, як зробити маркування на фарах під ксенон.

Як маркується фари за призначенням?

Будь-який автоаматор знає, що камери в фарах мають оптичну систему. Тут є окремо встановлені дальнє і ближнє світло. У продажу можна знайти комбіновану систему, що об'єднує в одному корпусі два типи світла. Розглянемо маркування фар під ксенон і галоген. Фара ближнього світла – «З», дальнє світло – «R». Комбінована система позначається «CR». Габаритні вогні - «A», протитуманні - «B». Крім цього, існує маркування за особливостями та призначенням, присутні також інші знаки, які здатні зашифрувати цікаві дані для автолюбителів. Приміром, дуже цікавими є букви, що є призначенням джерела світла, з яким працюють фари. Міжнародне позначення — буква, яка написана в гуртку. В даному знаку знаходиться код країни, в якій було дозволено використовувати фари. Досить часто такі елементи виявляються на корпусі фари або ж на такій деталі, як розсіювач.


Нерідко маркування фари під ксенон являє собою спеціальні дані, яких можна дізнатися, наприклад, про те, наскільки шкідливі лампи. Потрібно зауважити, що в Америці оптика має маркування DOT. Більш того, подібна кодування говорить про рівень освітленості в люксах, а у вигляді стрілки вказує на напрям руху. Якщо фара встановлена на ліворульних машинах, тоді намальована стрілка не буде. Вона відсутня і на праворульних автомобілях. Якщо ж є стрілки в обидві сторони, то цей прилад є універсальним. Якщо розглядати маркувальні символи, то можна навіть дізнатися, де була зроблена ця фара. Подібних дані розташовуються на внутрішній стороні скла. Маркування стекол також може бути під капотом. Як правило, такі дані в машині шукати дуже складно. Для цього потрібно зняти оптику. Маркування фари під ксенон типу ГОСТ передбачає позначення кута нахилу ближнього світла. Як правило, цей показник не перевищує 1%. Ці дані повинні бути вказані на етикетках у фарах.

Маркування фар за джерелами освітлення

Існують два найбільш популярні види оптичних систем. Мова йде про галогенових і ксенонових ламп. Стандартної і вже звичної всім вважається перший тип. Він позначається буквою H. Реалізується даний світло в різних варіантах. Як правило, розсіювач обов'язково повинен бути позначені саме цим символом, незалежно від його модифікації. Для дальнього світла, як правило, використовуються маркування HR, а для ближнього - HC. Галогеновий варіант вважається найбільш безпечним, він не сліпить водіїв. Лампи такого типу надійні і довго не перегорають. Більше того, вони більш дешеві в порівнянні з ксеноновими лінзами.

Маркування фар для ксенону

Даний джерело світла проходить по маркуванню з символом D. Тут є різні позначення, в залежності від виду світла. Буває або DR, DS, DCR. Враховуючи сучасні норми, подібні лампи можна встановлювати тільки на ліхтарях з відповідною назвою. На деяких маркуваннях на автомобілях з Японії або Америки можна помітити маркування, де зустрічаються символи DH. Що це означає, розглянемо далі. Багатьом автомобілістам відомо, що машини з Європи поставляються з маркуванням фар під ксенон і галоген «E», після якої далі йдуть цифри. Останній символ означає країну, де була виготовлена машина. Американські автомобілі мають класифікацію, за якою використовується позначення HB і цифра. Вони означають тип цоколя і лампу. Ясна річ, подібна маркування актуальна лише для американського ринку. Наприклад, лампи, позначаються як HB 2.4 являють собою двухнитевые конструкції. Якби цифри були 1.3 тоді це однонитевое пристрій. Більше того, такі лампи є не галогеновими, а ксеноновими. Потрібно запам'ятати один факт: маркування фари під ксенон являє собою літеру D.

Ксенон і закон

На питання маркування потрібно подивитися і з іншого боку. Припустимо, людину зупинили на посту ДАІ, однак інспектор не в курсі позначення певних маркувань і виписує штраф, так як вони не відповідають ГОСТу. Що ж робити в такому випадку? Питання про переробці фар під ксенон розглянемо нижче, а поки розглянемо описувану ситуацію.
На захист можна показати всі спеціальні документи, в яких прописані маркувальні дані фар. Будь лампи для оптики будуть мати таку ж маркування, як і фари. Потрібно відмітити, що маркування скла автомобілів також повинна збігатися з тими даними, які зазначені на лампах. Однак після цього інспектор не заспокоїться, а продовжить виписувати штраф. Чому? Маркування фар під ксенон КІА досить складне питання, тому багато попадаються на незаконному використанні. Справа в тому, що в ГИБДД працює інша система норм, за якою в такій ситуації виписується штраф. На жаль, є документ, який регулює встановлення різних оптичних приладів на машину. І цей же документ забороняє використовувати певні деталі, в даному випадку оптичні прилади в нештатних режимах. Ось саме за це співробітник ГИБДД випише штраф.

Водій в такому разі задумається, чому ж тоді ці лампочки продають? Відповідь проста. Цю систему треба встановлювати лише в відповідні фари. Якщо оптика в машині створена з упором на використання галогенових ламп, то яка б маркування під ксенон не була, в будь-якому випадку їх використання вважається незаконним. Якщо ж на склі є символ D, тоді можна спокійно встановлювати ксенонове світло. В такому випадку ніхто не має права виписати штраф, адже позначення фари – під ксенон, а не галоген.
Якщо ж дуже хочеться використовувати даний вид оптичної системи, але автомобіль не передбачено, тоді є тільки одна порада. Потрібно замінювати всю оптику, яка є в автомобілі, під ксенонову. Якщо таке оснащення для певної марки машини вже є, тоді можна спокійно міняти всю систему. Однак потрібно розуміти, що не до всіх автомобілів є подібний набір.

Нюанси

Навіть якщо на автомобілі є маркування під ксенон, а лампи встановлені на заводі, то все одно можуть бути деякі проблеми. Крім маркування, в автомобілі повинна бути встановлена оптика з автокорректором і омивачем. Останній повинен отримати високий тиск. Звичайно, можна обійтися і без цього обладнання. Більш того, багато водіїв помічають, що дане обладнання неефективне. Однак, якщо людині загрожує техогляд, то йому довго доведеться пояснювати, що всі дані по устаткуванню йдуть штатно з машиною. Нижче розглянемо, як зробити маркування на фарах під ксенон. Багатьох ще цікавить питання, чому саме ксенонові лампи так ретельно слід перевіряти? Це пов'язано з тим, що подібні прилади занадто яскраво світять. Якщо враховувати і порівнювати з галогеновим світлом, то довжина хвилі у перших набагато менше. Під час світіння при рівних площах і однакових показниках шорсткості, світло ксенонових ламп розсіюється більше. Це підтверджено не тільки водіїв, але і наукою. Якщо ж на склі немає маркування під ксенон, інших учасників руху може запросто засліпити. Для того щоб не перешкодити нікому під час їзди, необхідно використовувати рефлектори, які мають відбивну здатність. Також відмінно підійде захисне скло. Маркування фар під ксенон своїми руками легко створити, головне, дотримуватися всіх рекомендацій. Знову-таки, порівнюючи з галогеновим світлом, розряд у цих ламп набагато вища. Це трохи збільшує кут розсіювання. Потрібно розуміти, що якщо розсіювач відбивача буде забруднений, то кут світіння знову буде збільшено, відповідно, це заважає дорожньому руху. Ясна річ, ксенонові лампи водієві висвітлюють більший ділянку дороги, і в темний час огляд стає набагато краще, проте водії зустрічних машин будуть вражені подібної нахабством, оскільки це спричинить за собою велику кількість аварій. Саме тому з ксеноновими фарами і ведуть боротьбу. Головне, щоб не потрапити під роздачу, встановити цю оптику і систему офіційно і цілком законно.

Протитуманні фари ксенон

Потрібно зауважити, що в противотуманную фару ксенонове світло набагато легше вмонтувати, ніж звичайну. Потрібно враховувати нюанс, світло трошки повинен бути направлений вниз, тоді конструкція буде функціонувати відмінно. Як маркуються фари під ксенон? Кодування повинна повністю відповідати ГОСТу. Які ж переваги має цей варіант оптики в порівнянні з галогеновим освітленням? Завдяки йому краще оглядати узбіччя, так як збільшується площа освітлення. Це досить актуально при входженні в поворот, тому що саме на таких ділянках дороги можна потрапити в ДТП. За рахунок ксенонових ламп можна швидше побачити перешкоду або ж пішохода, і, відповідно, швидше відреагувати. В протитуманних фарах на ксенон використовуються різні види цоколів, треба визначити, яка маркування краще підходить для певного автомобіля. Якщо ж символів на склі немає, тоді доведеться знімати оптику і дивитися, який цоколь необхідний.

Вибір ламп у протитуманні фари

Вибираючи ксенонову лампу для протитуманної фари, потрібно визначити температурний режим, який буде максимально оптимальний для даного автомобіля. Слід звернути увагу, що у перекупників можна вдало знайти фари під ксенон на ВАЗ. Найбільш поширеним є параметр 4300 K. Який же світ у підсумку виходить? Білий відтінок, що має жовтий відлив. Також нерідко можна зустріти автомобіль, в якому встановлені фари з температурою 5000 К. В таких умовах освітлення буде білим. З блакитним відливом фари зустрічаються в автомобілях, де встановлена оптика на 6000 K.

Маркування протитуманних фар

Подібна оптика маркується декількома образами. «S» означає використання скляної фари, H – галогенною. Ще одна лампа, яка зроблена з пластмаси, позначається «PL». Ліхтар близького світла означає «C», далекого – «R». Два останніх елементи повинні бути встановлені окремо.

Хитрощі

Багатьом, особливо починаючим водіям, здається, що інспекторів ДІБДР дуже важко обдурити. Однак це не так. Розглянемо, як переробити фару під ксенон. Необхідно придбати дві фари з температурою на 3 тис. – 4 тис. K. При цьому потрібно розуміти, що на оптиці маркування повинна повністю відповідати цьому параметру. Далі слід замінити фару або поставити на неї лінзи. Завдяки останнім світло не буде розсіюватися, а яскравість зменшиться. Відповідно, лінза приховає і форму лампи, і її маркування від настирливого інспектора. Навіть найбільш професійний ГИБДД працівник не зможе зрозуміти, яка маркування за Гост встановлена на автомобілі. Також потрібно згадати і про блоки розпалу. Його бажано взагалі заховати подалі. Однак професіонали зауважують, що, на жаль, якщо порівнювати з галогеновим світлом, домогтися більшої яскравості рівня не вийде. Не варто забувати про наклейки на фари під ксенон. При зміні такого освітлення на ксенонове, потрібно переконатися, що інспектору ДАІ буде не до чого причепитися. Іноді стирається маркування. Особливо на пластмасових фарах, які зараз дуже популярні на ринку. Якщо подібне сталося, краще мати при собі фотографію, де добре буде видно маркування фари під ксенон.

Купівля ксенону

Коли на автомобіль встановлюється обладнання, потрібно розуміти, що навіть самий кращий і найдорожчий комплект необов'язково буде працювати ідеально. Більша частина продуктів, особливо дорога, має накручену вартість за назву бренду і рекламу. Тому переплачувати не варто. Нагадаємо, що вище описано, яка маркування фар під ксенон існує. Блок розпалу слід придбати такий, щоб він максимально ідеально підходив конструкції автомобіля. Якщо ж машина не має в комплекті модуля, який займається напругою лампи, тоді краще придбати ксенон з обманкою. Завдяки цьому можна легко заощадити. Вибираючи собі набір, не потрібно звертати увагу на тонкі блоки. Якщо під капотом досить велика кількість місця, а також маркування акумулятора дозволяє проводити наступне дію, то можна придбати блок досить хороших розмірів. Коли в штатні фари встановлюються лінзи, необхідно не пошкодити скло автомобіля. До нього краще взагалі не торкатися пальцями, так як інакше, якщо зіпсується структура приладу, розсіювання світла буде на низькому рівні. Крім цього, дана поверхня не повинна забруднюватися. Саме тому після збирання потрібно максимально перевірити на чистоту і обробити скло з блоком якимось герметиком.

Ксенонове світло і задній хід своїми руками

Завдяки ксенону в задніх фарах, можна полегшити собі пересування і маневри. Краще всього використовувати оптику з показником не менше 5000 К. За рахунок цього у автомобіля буде яскраве світіння фар з блакитним відливом. Відразу, на самому початку, потрібно відключити мінусовій провід. Далі слід звернути увагу на маркування акумулятора, яка не дозволяє зробити помилку. Щоб полегшити собі весь процес установки, необхідно зняти обшивку багажника. При встановленні такої оптики в задній хід, необхідно зняти ліхтарі і розібрати їх. Відразу ж слід позбавитися від старих ламп. Нерідко водії самі роблять перемаркировку фар під ксенон. Якщо хочеться, щоб задні фари блимали новим світлом, то необхідно ще виконати деякі дії. Слід підготувати спеціальне місце, де буде розташовуватися проводка. Цоколі біля задніх фар допрацьовувати не доведеться, інакше на їх місце потім встановити звичайну лампу не вийде. Після розбирання патрона, необхідно витягнути дроти і контакти. При бажанні перші можна провести через спеціальний отвір. Після цього лампу слід закріпити. Як правило, всі необхідні інструменти і проводка надаються в комплекті з лампою. При підключенні слід переконатися, що полярність максимально правильно підключена. Саме тут слід не допустити помилки. Далі за допомогою спеціальних інструментів потрібно підключити проводку до розпалу. Перед тим як перевірити фари, необхідно звернути увагу, чи є у зібраній запобіжник. Якщо все нормально, і світло горить красивим ксеноновим відтінком, можна збирати фари назад.

Чого боїться ксенон?

Ксенонова оптика – це досить складна система. Конструкція даних пристосувань вважається крихкою і тонкої, ніж у галогенних фар. Подібна лампочка досить сильно боїться постійних циклів включення або виключення. Більше того, джерела світла постійно контактують з високою температурою. Вони можуть швидко і раптово згоріти. Тому світіння може бути або червоного або зеленого кольору. Також не варто піддавати вібрацій ксенонові лампи. І якщо станеться розгерметизація, то цей випромінювач одразу ж вийде з ладу. Більш того, іноді буває таке, що шлюб зустрічається безпосередньо з коробки. Досить часто подібне можна зустріти в дешевих лампах. Китайські товари, як правило, мають термін гарантії не більше одного тижня. Саме тому обов'язково потрібно придбати фірмову продукцію. Але слід розуміти, що це недешево.

Ставити чи не ставити?

Якщо враховувати всю інформацію, яка була описана в даній статті, то потрібно зрозуміти – подібна оптика не заборонена. Єдино, необхідно звернути увагу, що не варто купувати моделі, де немає маркування фари під ксенон або ж якщо деталь не налаштована. В принципі, при бажанні можна поставити ксенонові лампи, дотримуючись усіх інструкцій. Тоді інспектори ДІБДР не зможуть оштрафувати водія.
Цікаво по темі
Линзованная фара: опис і переваги
Линзованная фара: опис і переваги
Сьогодні часто на машинах можна побачити гарну оптику. Це лінзовані фари. Більшість автовласників...
Лампочки H7: які краще світять? Кращі лампочки H7: рейтинг виробників
Лампочки H7: які краще світять? Кращі лампочки H7: рейтинг виробників
Кожен автовласник відмінно знає, як важливо в нічний час або ж в умовах поганої видимості добре переглядати дорогу. Щоб процес руху на автомобілі був
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Від якісного освітлення дороги в нічний, вечірній час залежать безпека, життя водія та інших учасників ...
H1 лампа автомобільна: види, опис, характеристики
H1 лампа автомобільна: види, опис, характеристики
Будь-який автомобіль оснащується фарами ближнього і дальнього світла. Система освітлення – невід'ємний ...