Новини високих технологій
» » Біржа коментарів QComment: відгуки, реєстрація, скільки можна заробити

Біржа коментарів QComment: відгуки, реєстрація, скільки можна заробити

26-09-2017, 14:45
1 184
Сьогодні користувачі можуть заробляти в Інтернеті на чому завгодно: на власному хобі, інтереси, перегляді фільмів і роликів, а також на написанні текстів під замовлення. Але початківці інтернет-працівники часто стикаються з заробітком на коментарях. У цьому їм допомагають спеціалізовані біржі. Сьогодні нам треба з'ясувати, які QComment відгуки отримує від зареєстрованих тут людей. Що це взагалі за такий сервіс? Як ним користуватися? Дійсно він платить? І скільки можна заробити співпрацюючи з QComment?

Короткий опис

Відповісти на ці питання однозначно не вийде. Адже у кожного користувача свою думку з приводу сумлінності біржі QComment. Даний сервіс - це сайт для заробітку в Інтернеті. Він дозволяє отримувати дохід від залишених коментарів. Також QComment підтримує виконання простих завдань у соціальних мережах: зробити репост, поставити лайк або додати сторінку/людини в друзі.

Іншими словами, QComment - це сучасний сервіс для заробітку в соціальних мережах і на коментарях. Користувач пише замовні відгуки, за що йому платять. Чи це Правда?

Є заробіток на відгуках

Ні для кого ні секрет, що в Інтернеті багато способів заробітку. Точно так само, як і повно обману. Які відгуки QComment отримує від зареєстрованих користувачів тут? Дійсно біржа допомагає заробляти на коментарях? Так. Заробіток на відгуках і коментарях - це давно відомий всім метод отримання прибутку у Всесвітній павутині. Для того щоб заробляти таким чином, потрібно зареєструватися на спеціалізованому сайті. В нашому випадку це QComment.ru. Що далі? Залишається брати завдання на написання відгуків, виконувати їх і отримувати ту чи іншу оплату. Заробіток на коментарях реальний. Це підтверджують багато користувачів. Наприклад, можна переконатися в цьому на прикладі iRecommend. Даний сервіс теж, як відомо, платить за відгуки.

Реєстрація

Перше, з чим стикається користувач, що бажає працювати з QComment, - реєстрація. Даний процес не викликає особливих труднощів. Що необхідно зробити для приєднання до проекту? Потрібно дотримуватися інструкцій: Перейти на сайт QComment. Натиснути на кнопку "Реєстрація". Ввести запитувані дані. А саме - логін і пароль для входу, електронну пошту, перевірочний код. Натиснути на кнопку "Реєстрація". Перейти за посиланням, надісланої QComment на електронну пошту для підтвердження операції. Готово! Реєстрація на QComment завершена. Тепер можна працювати на біржі і заробляти на ній гроші. Процес не вимагає від користувача ніяких особливих затрат. За реєстрацію профілю QComment не стягує кошти.

Іспити

Але не все так просто, як здається. QComment - це сучасна біржа коментарів і соціального просування. Вона вимагає від користувачів особливої уваги при виконанні робіт. Мабуть, QComment.ru - це один з небагатьох сервісів, що вимагають від користувачів проходження так званого іспиту. Без нього на хороший заробіток можна не сподіватися. Користувач буде значитися як "чорнового" працівника і виконувати низькооплачувані завдання. Після того як будуть здані іспити, профілю відкривають доступ до більш дорогим замовленнями. Чим краще складено тест, тим більше роботи буде у користувача. Ніякого навчання QComment не передбачає. Якщо людина хоче, він може обійтися без іспиту, але тоді його заробіток на біржі залишить бажати кращого.
До чого зводиться тестування? До перевірки людини на грамотність і знання мови. Користувачеві доведеться написати невелике есе на ту чи іншу тему. Після перевірки завдання працівникові присвоять той чи інший ранг.

Про ранги

Саме він дозволить розвиватися і отримувати доступ до більш дорогим завданням. Відгуки про QComment вказують на те, що кожне виконане замовлення додає очко до профілю. З часом працівникові присвоюють в той чи інший ранг. З кожним новим рангом відкривається доступ до нових типів робіт і розцінок. Після успішної здачі іспиту користувачеві теж присвоюють в той чи інший ранг. Все це, як вже було сказано, необхідно для збільшення прибутку від біржі. У щойно зареєстрованого користувача нульовий ранг. Така людина може працювати переважно в соціальних мережах і виконувати дрібні доручення. Як вже було сказано, замовлення зводяться до "постав лайк" та "зроби репост". Оплачуються такі завдання в межах від 45 копійок до 35 рубля. Не занадто багато. Відразу після одержання 1-го рангу (після перевірки іспиту) відкривається доступ до написання відгуків. Тому тест проходити потрібно в обов'язковому порядку.

Правила здачі

Як пройти іспит на QComment? Дане тестування не вимагає особливих навичок. Досить бути грамотним і вірно висловлювати свої думки. Існує кілька прийомів, здатних допомогти в отриманні першого рангу.

Скласти іспит на QComment можна: Шляхом написання тексту короткими реченнями. Такими, щоб у них не було незрозумілих обертів, спірних питань і безлічі знаків пунктуації. Для перевірки пунктуації можна скористатися онлайн-сервісами типу txt.ru Замовити текст на задану тему у фрілансера. Користувачі, невпевнені в своїх силах, але бажають заробляти на QComment, можуть оплатити послуги з написання грамотного і красивого тексту з обраної тематики. Більше ніяких порад і рекомендацій немає. Зазвичай зі здачею іспиту у користувачів немає проблем. Тому лякатися подібного тестування не варто. Відгуки про QComment вказують на те, що час перевірки екзаменаційної роботи може віднімати до 5 днів. Але як правило, результат дізнаються протягом кількох годин.

Технічна підтримка

Радує те, що у досліджуваного сервісу є технічна підтримка. Це дозволяє вірити в сумлінність проекту. QComment.ru - біржа коментарів і соціального просування, на якій можна досить швидко освоїтися саме за активної роботи співробітників техпідтримки.
Досвідчені користувачі сервісу підкреслюють, що технічна підтримка завжди готова відповісти на будь-які питання. Навіть на самі дурні і банальні. Жодних шаблонних відповідей, тільки докладне роз'яснення ситуації.
Не зрозуміло, як правильно оформляти коментарі в QComment? Можна уточнити цю інформацію через технічну підтримку. Виникли питання, пов'язані з одержанням того або іншого рангу? На них теж дадуть відповідь співробітники сервісу. Ввічлива і дружелюбна технічна підтримка - неперевершений плюс біржі!

Про замовлення

А як працювати з QComment? Припустимо, що доступ до коментарів у працівника вже є. Що далі? Інтерфейс сервісу спрощено по максимуму. Тому з ним зможе розібратися навіть недосвідчений користувач. В цілому робота зводиться до: вибору замовлення; виконання умов, описаних у тексті роботи; відправку замовлення на перевірку. Кілька слів про замовлення і замовників. Далеко не всі розміщувані завдання допомагають заробляти на біржі. Деякі замовлення - це маса втраченого часу, оплачувана копійками. Наприклад, відгуки про QComment іноді вказують на те, що працівнику пропонують за 5 рублів пройти реєстрацію на сторонньому сайті, написати кілька коментарів і зробити репост. Як підсумок - роботи не менше, ніж на 30 хвилин, а оплата мізерна. Також частина замовників пропонує співпрацю з сервісами, на яких просто неможливо зареєструватися. На жаль, буває і таке. Але це зовсім не означає, що QComment - це одні шахраї. Недобросовісні замовники і окремі замовлення тут зустрічаються, але їх можна занести в чорний список.

Скільки можна заробити

Питання, пов'язані з заробітком на сервісі, теж турбують користувачів. Особливо тих, для кого робота в Інтернеті - це основний засіб для існування. Скільки можна заробити на QComment? Відгуки про цей сервіс не дають точної відповіді. Користувачі говорять, що дана біржа дійсно платить за коментарі та інші завдання. Не надто багато, але заробити тут можна. В середньому за завдання платять по 5 рублів. Деякі коментарі оцінюються до 25-30 рублів за штуку. Але це величезна рідкість. Часто одне завдання на QComment приносить від кількох копійок до пари рублів. При наявності зданого іспиту та високого рангу на сервісі можна отримувати непоганий прибуток. Яку? Скільки можна заробити на QComment? Відгуки вказують, що дана біржа є хорошим засобом підробітку для жінок у декреті і студентів/школярів. У середньому вдасться отримувати по 2-3 тисячі на місяць. При активній роботі і дорогих завданнях прибуток можна значно збільшити. Головне, не відмовлятися від виконання замовлень.

Вся правда про проект

Виходячи з усього перерахованого вище, можна прийти до висновку про те, що QComment - біржа коментарів, яка дійсно платить за роботу. При правильних діях з її допомогою пропонується непогано заробляти. Але все не так добре, як здається. Деякі відгуки про QComment підкреслюють, що у сервісу є зворотна сторона медалі. Він платить часом непогані гроші за коментарі та відгуки. Але це не все.
Останнім часом серед замовлень прослизають наступні запити: написати позитивний відгук про медикаменту/лікаря/установі/компанії; опублікувати негативний відгук про конкурента; подякувати компанію/виробника (замовника). При цьому користувач повинен придумати яку-небудь ненав'язливу і правдиву історію, а потім опублікувати її. Багато говорять, що QComment - це біржа, яка платить за брехню. Іноді це дійсно так. Але добросовісні працівники часто не беруть подібні завдання.

Про виведення коштів

Важливим моментом є виведення коштів з системи. Зрозуміло, які отримує відгуки QComment.ru. Виведення грошей з даної біржі - це реальність. Сервіс дійсно перераховує отримані кошти працівнику. Мінімум для виводу 100 рублів (2 долари США), для поповнення - 10 рублів (або 1$). Набрати потрібні кошти можна за кілька годин. QComment дозволяє виводити гроші: на WebMoney; на "Яндекс.Гроші". А ось на Qiwi-гаманець вивести кошти не вийде. Все це необхідно враховувати, звертаючись до заробітку на біржі. Як швидко гроші прийдуть на вказані гаманці? Користувачам з рангом 5 виплати надходять миттєво. Іноді потрібно почекати кілька годин. Іншим працівникам платять через 1-2 дні після оформлення висновку. Як правило, грошові кошти будуть переведені на наступну добу.

Партнерські програми

QComment - це сервіс, який передбачає заробіток не тільки на коментарях і простих завданнях в соціальних мережах, але і за допомогою участі в партнерських програмах.
Такий прийом гарантує постійний заробіток, незалежно від виконаних замовлень. QComment платить 20 % доходу з залучених замовників і 10 % від прибутку запрошеного автора. Для того щоб скористатися цією можливістю, необхідно в профілі перейти на сторінку "Партнерська програма". Особи, які пройшли реєстрацію за запропонованою посиланням, будуть вважатися запрошеними тим або іншим користувачем.

Поради початківцям

Основна маса відгуків про QComment - це позитивні думки. Люди кажуть, що ця біржа дійсно платить. Не завжди добре, але вона робить це. Існує декілька порад, які допоможуть заробляти на QComment. Користувачі рекомендують: Завести для роботи на сервісі окремий e-mail. Найчастіше для виконання завдання необхідно пройти реєстрацію на сторонньому сайті. Тому окремий електронну адресу не завадить. При роботі через соціальні мережі бажано завести окрему анкету. Особисті сторінки використовувати не рекомендується. З часом вони почнуть виглядати як спам або "фейк". Побачили гарне завдання? Спочатку його треба взяти, а потім вже розбиратися в тонкощах написання коментаря. Більшість завдань на QComment з'являється рано вранці і вночі. Це "золотий час", коли потрібно набирати якомога більше замовлень. Зазвичай вночі та вранці замовників повно, а авторів мало. Активно використовувати реферальну програму. З її допомогою, як уже було сказано, можна отримувати додатковий прибуток. Іноді немаленьку. Правила російської мови ніхто не відміняв. Щоб уникнути помилок, можна користуватися різноманітними сервісами перевірок. Наприклад, "Адвего" або TXT.ru. Всі перераховані прийоми допоможуть заробляти на QComment. З часом кожен користувач зможе освоїтися тут і отримувати непоганий дохід. Стабільний і гідний.

Підсумки та висновки

Що можна в цілому сказати про сервіс QComment? Даний сайт - це непогане джерело додаткового заробітку для тих, хто вирішив освоїти роботу в Мережі. Сервіс дійсно платить, іноді непогані гроші, за виконувану роботу. Але якою ціною? Деякі відмовляються від співпраці з біржею тільки з-за того, що нерідко доводиться брехати. А саме - писати вигадані відгуки про продукцію компанії і фахівців. Користувачі говорять про те, що такою ціною заробляти гроші вони не бажають.
Але якщо на першому місці стоїть саме заробіток, а не чесність, можна реєструватися на QComment і приступати до роботи. Ще одна особливість проекту - це доступ до іспиту, який відкривається лише після додавання електронного гаманця для виведення грошей із системи. Це означає, що без вказівки WebMoney або Яндекс. Грошей" не вийде пройти тестове завдання. Відповідно, доведеться працювати виключно за копійки. І ніякої гідної прибутку від сервісу чекати не доводиться. Чи варто працювати на QComment? Так, якщо хочеться реально заробляти на відгуки, коментарі і інших простих завданнях. Це одна з небагатьох бірж, яка дійсно переводить грошові кошти користувачам за виконану роботу. QComment не є шахраєм. Серед основних плюсів сервісу виділяють: активну службу підтримки; безліч завдань; швидкий вивід коштів; швидку перевірку іспиту; простий інтерфейс. Недоліків у біржі майже немає. Хіба що деякі завдання оплачуються погано, а домогтися 5-го рангу важко. Крім того, для роботи на сервісі доводиться брехати реальним людям. В іншому відгуки про QComment вказують на те, що це - ідеальний роботодавець.
Цікаво по темі
Заробіток на лайку: особливості, способи і рекомендації
Заробіток на лайку: особливості, способи і рекомендації
Інтернет сьогодні пропонує величезну кількість можливостей. Тут можна відпочивати, робити покупки і ...
На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень
На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень
Кожен користувач хоча б раз намагався заробити за допомогою Інтернету. Новачкові завжди складно шукати ...
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним