Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки

459 0 Новини високих технологій

Компанія Sven відноситься до лідерів світового ринку звукового обладнання — зокрема, в сегменті колонок бюджетного класу. У числі найбільш відомих продуктів бренду в відповідної категорії - рішення Royal 2. Дані колонки можуть використовуватися як в домашніх умовах, так і в цілях вирішення деяких студійних завдань. Більш того, відповідне рішення багато фахівці охарактеризували як одна з найефективніших в своєму сегменті, і тому на його основі була розроблена оновлена модифікація колонок — пристрій Royal 2R. В ньому були збережені основні технологічні переваги попередньої версії колонок, а також реалізований ряд примітних нововведень. У чому полягають основні можливості девайсів Royal 2 і Royal 2R? Якими перевагами характеризуються дані пристрої?


Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки

Зовнішній вигляд пристрою

Почнемо з більш ранньої версії девайса, з його зовнішнього вигляду. Колонки Sven Royal 2 (відгуки користувачів можуть підтверджувати це) характеризуються першокласним рівнем дизайну і високою якістю матеріалів, використаних при обробці корпусу. Можна відмітити, що передня панель колонок покрита спеціальним рояльним лаком, і це, як зазначають фахівці, не цілком типова характеристика для аудіопристроїв відповідного класу. Що стосується динаміки, то якості матеріалів, з яких вони виготовлені, виробник також приділив велику увагу. Так, наприклад, високочастотні динаміки виготовлені з шовку, що дозволяє їм забезпечувати відтворення звуку високої якості. Однак, користувачеві колонок слід дотримуватися обережності при поводженні з відповідними компонентами. Шовковий динамік може бути досить легко пошкоджений при необережному впливі.


Низькочастотні компоненти відповідного типу — полімерні. Як стверджує виробник пристрою Sven Royal 2 дані динаміки також характеризуються винятковою технологічністю і видатними акустичними якостями. У складі низькочастотного динаміка колонок також присутній елемент для вирівнювання фази, завдяки якому здійснюється зниження рівня спотворення звуку при відтворенні мелодій. У задній частині корпусу пристрою знаходиться кнопка включення колонок, роз'єм для підключення до пристрою, на якому відтворюється звук, спеціальні клеми, за допомогою яких здійснюється підключення однієї колонки до іншої. Тут же розташовується вихідна частина труби фазоінвертора. На передній панелі колонок Sven Royal 2 розташовуються клавіші, за допомогою яких здійснюється управління аудіосистемою. Для того щоб налаштувати частоти, необхідно натиснути кнопку Function. При необхідності можна скинути налаштування пристрою до заводських: для цього потрібно натиснути зазначену кнопку, після чого утримувати її протягом 3 секунд.
Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки

Комплектація

Поставляються колонки Sven Royal 2 у фірмових коробках. Всього в комплекті — 2 динаміка, 1 активний, другий — пасивний. Також в коробці знаходяться: - сигнальні кабелі; - акустичний кабель; - гарантійний талон; - керівництво користувача. Можна відзначити, що кабелі, що поставляються разом з колонками, дозволяють підключати до них аудіопристрою в досить широкому спектрі: це можуть бути комп'ютери, програвачі або інші джерела звуку, не мають вбудованого підсилювача. В цілому конструкція колонок відповідає двухполосному формату, що характеризується фазоинверторной акустикою.
Схема Sven Royal 2 включає групу конденсаторів, що мають підвищену ємність, а також трансформатор, класифікується як тороідальний, з великою потужністю. Фазовий вирівнювач дозволяє, як вважають фахівці, істотно поліпшити характеристику динаміків, з точки зору амплітудно-частотних параметрів. Крім того, відповідний апаратний компонент дозволяє зменшити рівень спотворень, а також розширити спектр спрямованості звукового пристрою. Ліва колонка девайса є активною. В її структурі присутні підсилювач, а також блок живлення. Блок управління девайсом — повністю цифровий. На ньому розташовуються світлодіод, а також 3 кнопки, які використовуються для регулювання гучності звуку, а також налаштування частот. Як вважають експерти, дана конструкція характеризується досить високою надійністю і багато в чому перевершує аналогові рішення для регулювання звуку. Слід зазначити, що на практиці задіяння схеми налаштування колонок Sven Royal 2 з 3 кнопками має нюанси. Непідготовленому користувачеві може бути непросто застосувати відповідний інструмент.
Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки

Основні характеристики

Вивчимо основні характеристики девайса Sven Royal 2. Пристрій має: - вихідну потужність, що становить 40 Вт; - високочастотний динамік в діаметрі 25 мм, низькочастотний — 165 мм; - опір, що становить 6 Ом; - функцію магнітного екранування; - напруга живлення, що становить 220 В; - підтримку діапазону частот від 35 до 20000 Гц; - габарити, які становлять 210 x 305 x 397 мм; - масу в 169 кг В цілому основні можливості пристрою дозволяють задіяти його не тільки в домашніх умовах, а також в деяких випадках і в якості елемента студійної інфраструктури. Колонки Sven Royal 2 технічні характеристики яких розглянуті нами вище і можуть бути оцінені як відносяться до найбільш конкурентним у сегменті, є, таким чином, доступним і універсальним рішенням.

Якість звуку

Як оцінюють колонки Sven Royal 2 користувачі з точки зору якості відтворюваного ними звуку? В цілому відповідний функціонал розглянутих пристроїв характеризується виключно позитивно: динаміки відмінно відтворюють високі, так і низькі частоти. При цьому відтворення звуку здійснюється при достатньому рівні його гучності. В цілому колонки дозволяють відтворювати практично будь-які мелодії. Особливо конкурентоспроможні колонки Sven Royal 2.0 при прослуховуванні класичної симфонічної музики. Досить великий у діаметрі динамік дозволяє забезпечити відтворення з допомогою колонок, про яких йде мова, басів з відмінною якістю. Якихось помітних шумів при цьому користувачі і фахівці не спостерігають. Шумлять колонки Sven Royal 2 тільки якщо відповідні звуки передбачені звукозаписом. Звичайно, багато залежить і від її якості. Користування обладнанням рівня розглянутих колонок виразно вимагає наявності звукозапису з досить високим бітрейтом. Те ж можна сказати і про апаратної частини інфраструктури, що використовується для відтворення мелодій. Підключатися розглянуті колонки можуть до обладнання в межах самого широкого спектру.
Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки
Тому важливо, щоб можливості програвачів дозволяли задіяти технологічні переваги девайсів, про яких йде мова. Якщо це ПК, то його звукова карта повинна бути на рівні, якщо не студійному, то за основними характеристиками порівнянному з ним. Звичайно, і налаштування девайса з точки зору виставлення оптимальних параметрів частот також повинна бути проведена. Однак, в конструкції колонок передбачені всі необхідні компоненти для вирішення даної задачі.

Управління звуком: нюанси

Отже, 2 кнопки, розташовані праворуч, в загальному випадку відповідають за збільшення або зменшення гучності звуку. Але якщо натиснути кнопку Function 2 рази, то світлодіод, розташований на панелі управління звуком, змінить колір на помаранчевий (спочатку він — зелений), та 2 інші кнопки можна буде задіяти в цілях налаштування низьких частот. У свою чергу, якщо натиснути на Function 3 рази, то світлодіод змінить колір на червоний, і з допомогою 2 кнопки, розташовані праворуч, можна буде попрацювати з високими частотами.

Підключення сторонніх пристроїв: на що звернути увагу?

Обидва динаміка, що входять до складу колонок, мають гвинтові клеми, які дозволяють підключати сторонні девайси з допомогою акустичного кабелю, який має велике розтин. Тобто, мова йде про те, що у користувача є можливість підключати колонки Sven Royal 2 до потужного професійного аудиооборудованию. Але експериментувати при цьому з девайсом не варто: слід підключати його тільки до тієї інфраструктури, що вже протестована. Безумовно, якщо основні модулі пристрою зносяться, і єдиною перспективою продовжити користування колонками буде переробка в пасив Sven Royal 2 то в цьому випадку можна спробувати задіяти девайс в нетипових режимах. Але поки колонки функціональні — слід дотримуватися стандартних форматів вибудовування інфраструктури для відтворення звуку.
Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки
Як відзначають фахівці, для розглянутих колонок характерно відтворення чистих дуже чистих басів — на рівні студійного сабвуфера. При цьому рекомендується встановлювати колонки на спеціальних стійках: це дозволить розкрити їх більший потенціал в частині забезпечення високого якості відтворення звуку, ніж при розміщенні пристроїв просто на підлозі.

Колонки Royal 2: оцінки експертів

Отже, акустична система Sven в модифікації Royal 2 відноситься до мультимедійної акустики, що дозволяє забезпечити відтворення звуку найвищої якості при дотриманні оптимального балансу частот, а також при достатньому рівні гучності. Девайс є універсальним: його можна підключати як комп'ютера, так і до професійного звукового обладнання. Доробка Sven Royal 2 в частині підбору оптимальних налаштувань частот здійснюється із застосуванням зручною цифрової панелі управління (хоча і вимагає деякого часу на освоєння недосвідченим користувачем).
Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки
Багато галузеві видання, які пишуть про звуковому обладнанні, визнали колонки Royal 2 одним з кращих рішень в своєму сегменті. Експерти згодні з подібними оцінками. Рішення від Sven має відмінний потенціал в частині відтворення мелодій в будь-якому жанрі, їх дизайн — на рівні топових рішень. Тому зовсім не дивно, що компанія Sven вирішила продовжити подальший технологічний розвиток продукту. Результатом цієї роботи став випуск колонок в оновленої модифікації Royal 2R. Які основні переваги даного рішення? Чим воно відрізняється від колонок Sven Royal 2? Огляд можливостей оновленої модифікації відповідного девайса — далі у статті.

Девайс Royal 2R: основні переваги

Варто відзначити, що зовні колонки в модифікаціях-Royal 2 і Royal 2R мало чим відрізняються. Так, в більш нової версії колонки мають більш масивні стінки передньої частини корпусу. Покриті вони відполірованим лаком. Динаміки пристрою в цілому представлені у тій же структурі, що характеризує відповідні апаратні компоненти попередньої модифікації колонок. Управління звуком здійснюється за допомогою трьох кнопок, як і у версії Royal 2R, принципи їх задіяння ті ж. Головне, мабуть, перевага колонок Sven Royal 2R перед попередньою модифікацією девайса — наявність пульта дистанційного керування. У комплекті поставки більш старої версії він був відсутній. Виготовлений даний пульт з матового пластика, має зручні гумові кнопки. Його функціонал практично повторює той, який доступний при використанні панелі управління.
Колонки Sven Royal 2: технічні характеристики і відгуки

Колонки Royal 2R: характеристики

Розглянемо ключові характеристики оновленої модифікації колонок. Девайс, про який йде мова, має: - вихідну потужність, яка становить 50 Вт; - динамік типу «твіттер» в діаметрі 25 мм, виготовлений з шовку, широкосмуговий — 165 мм, полімерний; - частотний діапазон від 35 до 25000 Гц; - корпус виготовлений з високоякісного ДВП; - трансформатор живлення, що відноситься до класу тороїдальних; - функцію магнітного екранування; - інстальовані компенсуючі фільтри; - 2 стереовходи комутованого типу; - розміри 210 x 397 x 306 мм; - масу, яка становить 169 кг Таким чином, можливості даної версії девайса зовсім трохи перевершують такі, що характеризують попередню модифікацію пристрою. Зокрема, вони більш технологічні в плані частоти і потужності, але це важливі характеристики колонок. Якість зборки пристрою характеризується фахівцями як винятково висока — як на рівні зовнішніх апаратних компонентів, так і з точки зору електронної складової. Тепер вивчимо те, яка результативність використання апаратних ресурсів пристрою, про який йде мова, на практиці — виходячи з тестів, проведених експертами.

Колонки Royal 2R: тестування і оцінки експертів

Якщо говорити про програвання мелодій на малій гучності, звукопередача у відповідному режимі характеризується глибокою передачею вокальних частот, чітким відтворенням інструментів, високою якістю відтворення басів. У більш гучному режимі колонки показують найвищі результати при тестуванні. Як відзначають експерти, під час програвання мелодій в самому широкому спектрі мелодій кожен інструмент чується відмінно, то ж можна сказати і про вокал. Чудово колонки Sven Royal 2R справляються, як користувачі вважають експерти, з відтворенням класичної музики, джазу, року. Таким чином, у більш нової модифікації рішення від Sven збережені всі кращі технології, що були реалізовані в попередній версії пристрою, поліпшені в ряді аспектів, а також доповнені принципово новими модулями. Головним з яких, звичайно, є пульт керування, за допомогою якого користувач може оперативно виставити оптимальні налаштування звуку на колонках.

Популярі новини
Загрузка...