Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики

578 0 Новини високих технологій

Дискретний графічний прискорювач бюджетного класу з вельми скромними характеристиками і дуже доступною ціною – це NVidia GeForce 210. Характеристики цього продукту на сьогоднішній день застаріли цілком і повністю, і він лише підходить для вирішення найбільш простих завдань: перегляд відео і картинок, веб-серфінгу і роботи в офісних додатках. Ну а «Фотошоп» або вимогливі іграшки на ньому вже точно навіть не запустяться. Саме це графічне рішення надалі буде детально розглянуто.


Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики

Список завдань

У 2009 році був представлений прискорювач NVidia GeForce 210. Характеристики у нього були дуже скромними і дозволяли вирішувати лише прості задачі. Найбільш часто такі прискорювачі можна було зустріти в складі мультимедійних станцій початкового рівня. Зараз же ця ніша повністю закріплена за інтегрованими відеокартами, які на даний момент мають або порівнянний рівень швидкодії, або навіть більш високий. Також у них є ще одна важлива перевага перед дискретними адаптерами початкового рівня: вони за замовчуванням включені до складу комп'ютерної системи і їх немає потреби купувати додатково. Тому відеоплату, що розглядається в даному матеріалі, можна на поточний момент лише розглядати в якості недорогого ремкомпекта у разі поломки використовуваної відеопідсистеми.

Технічні параметри

За технологією 40 нм проводився кремнієвий кристал NVidia GeForce 210. Характеристики ж його вказують на наявність 260 мільйонів штук. Робоча частота ядра зафіксована на значенні в 589 МГц. Загальна кількість блоків обробки шейдерів CUDA – 16 а їх частота — 1402 МГц. На кожен конвеєр припадає по 8 модулів TMU. А ось блоків ROP в цьому випадку всього 4. На рівні софта є підтримка Direct X версії 10.1. Сам же адаптер розрахований на установку в слот системної плати PCI – Е 16Х у виконанні 2.0.


Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики

ОЗП і її контролер. Специфікації

Лише мікросхеми стандарту DDR2 можна використовувати з графічним чіпом, який лежить в основі даного графічного адаптера. У свою чергу, кількість ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті може бути одно або 512 Мб або 1 Гб. Шина ж цієї енергозалежною пам'яті має розрядність 64 біта. І частота мікросхем оперативного запам'ятовуючого пристрою в даному випадку дорівнює 1000 МГц.

Теплові характеристики

Найбільше допустиме значення температури встановлено в 105 0 З для NVidia GeForce GT 210. Характеристики ж його напівпровідникового кристала вказують на те, що тепловий пакет знаходиться на рівні 305 Вт. З такими параметрами даний прискорювач може цілком обійтися навіть пасивною системою охолодження. Але деякі виробники відеокарт йдуть далі і оснащують GT 210 активним охолодженням. В першому випадку рівень шуму ПК нижче, а в другому існує можливість більшого розгону відеопідсистеми. Мінімальне значення для потужності системи електропостачання комп'ютера (тобто блоку живлення) в даному випадку встановлено на значення в 300 Вт.
Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики

Конкуруючі продукти

Адаптери лінійки HD Graphics на процесорах «Інтел» і Radeon R5 – Radeon R7 на гібридних чіпах "АМД" є прямими конкурентами NVidia GeForce 210. Технічні характеристики цих продуктів досить схожі, але ось включення відеокарти до складу ЦПУ дозволяє інтегрованим рішенням брати верх над дискретними прискорювачами початкового рівня з причини того, що за них немає необхідності доплачувати. Тому суто з економічної точки зору герой цього огляду програє як HD Graphics, так і Radeon R5 – Radeon R7. Виправдати використання такої дискретної графічної підсистеми у складі мультимедійної станції можна лише в тому випадку, коли інтегрована відеокарта з якихось причин не працює.

Вартість на сьогоднішній день. Відгуки

В 1500-1800 рублів на поточний момент оцінені NVidia GeForce 210. Характеристики, відгуки додатково вказують, що запити у них дуже скромні і купувати такий продукт більш високої вартості зовсім невиправдано. Також як фахівці, так і власники, виділяють відмінну енергоефективність такої відеокарти, так і низький рівень шуму під час її роботи. Але ось мінімальна швидкодія є її основним недоліком і не залишає жодних шансів у порівнянні з інтегрованими графічними рішеннями.
Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики

Підсумки

Зовсім вже неактуальним графічним продуктом на сьогоднішній день є NVidia GeForce 210. Характеристики у нього порівнянні з інтегрованими відеоадаптерами. Але ось при прямому порівнянні герой цього огляду сильно поступається своїм конкурентам. Тому розглядати його купівлю можна лише в разі поломки існуючої відеопідсистеми.

Популярі новини
Загрузка...