"Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

900 0 Новини високих технологій

Якщо ви хочете купити новий металошукач, підвищити точність і результативність своїх пошуків, Minelab X-Terra 705 може бути хорошим вибором. Детектор володіє високим середнім рейтингом, і майже всі відгуки про нього є позитивними. Що ж являє собою «Минелаб Х-Терра 705»? Відгуки, фото, характеристики - про все далі в статті.

Функціональні особливості

Це третій металодетектор лінійки Minelab X-Terra після моделей 305 і 505. Так само, як і його попередники, 705 складається з декількох частин, що дозволяє власникам легко зібрати і розібрати його протягом декількох хвилин. Штанга розділена на три частини, які точно і надійно складаються разом. До неї кріпиться котушка за допомогою пластикової гайки-баранця, а панель керування у верхній частині штанги – відповідним болтом. Збоку панелі легким рухом пальця вгору кришка зсувається і відкриває доступ до батарейного відсіку. Детектор легкий і компактний, а його чорна обробка з сріблясто-блакитний панеллю управління забезпечують йому стильний вигляд. Пристрій важить близько 13 кг і має мінімальну довжину 122 м і максимальну 142 м.


"Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

Інструкція

Знайомство з керівництвом користувача – це перше, що настійно рекомендують зробити до початку роботи з «Минелаб Х-Терра 705» відгуки. Інструкція дає вичерпну інформацію про принципи роботи металошукача, порядок його складання і клавіші управління. В ній викладено відомості про використання і налаштування шкали дискримінації, про методи визначення точного положення цілі, регулювання чутливості приладу, способи відбудови від перешкод, порядок налаштування порогового тону, гучності, частоти звуку і балансу ґрунту. Прочитане слід застосовувати в конкретних умовах, зрозуміти, як кожна установка впливає на результати пошуку, і дізнатися, що необхідно зробити для досягнення максимальної ефективності.


Інноваційна технологія

Які ж найбільш вражаючі особливості «Минелаб Х-Терра 705»? Відгуки власників говорять про те, що технологія V-Flex, завдяки попередньому посилення виявленого сигналу, дозволила значно скоротити число помилкових спрацьовувань від перешкод, наведених на кабель, що з'єднує котушку з пультом управління. Технологія V-Flex – відмітна риса металошукача. Відгуки про «Минелаб Х-Терра 705» говорять про легкість, з якою можна змінювати частоту детектора шляхом заміни його котушки. Minelab пропонує кілька великих, середніх і малих котушок, що виключає необхідність купувати будь-якої іншої металошукач. Баланс землі набагато краще, ніж у попередників 705 що полегшує його використання навіть у час роботи у районах з високим вмістом мінеральних речовин. В результаті шукачі отримали можливість знаходити предмети, які колишні моделі виявити не могли, і працювати в умовах, коли більшість детекторів інших брендів виявляються безсилими. Але краще всього характеризують «Минелаб Х-Терра 705» відгуки. Виробник, на думку власників, забезпечив точну цифрову калібрування котушки, підстроювання частоти і постійний моніторинг ґрунту, що дозволяє досягти високої продуктивність в широкому діапазоні типів цілей пошуку і умов грунту.
"Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

Статус заряду батарей

Користувачі рекомендують насамперед переконатися в тому, що батареї здатні забезпечити достатню тривалість роботи пристрою. Металошукач живиться від чотирьох елементів живлення типу АА напругою 12–15 Ст. Індикатор не зовсім точно відображає початковий рівень заряду. Власники радять дати приладу попрацювати кілька хвилин, а вже потім перевіряти показання – так вони будуть набагато точніше.

Відстройка від перешкод

Металошукач має п'ять каналів, між якими можна перемикатися в ручному, так і автоматичному режимі. Користувачі рекомендують застосовувати останній варіант, так як прилад набагато точніше в установці достатнього для роботи рівня перешкод, ніж людина. При цьому котушка повинна знаходитися в робочому горизонтальному положенні і далеко від металевих предметів.
"Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

Пороговий тон

Регулювання рівня порогового тони здійснюється в межах від -5 до 25. Ця настройка дуже важлива і залежить від слуху користувача та навколишнього шуму. Власники рекомендують встановлювати значення рівня тону до досягнення ледве чутного звуку. Надто голосне звучання буде відволікати і не дозволить слабким сигналам подолати порогове значення. Дуже тихе призведе до того ж результату.

Відстеження

У даному режимі баланс грунту постійно підлаштовується під зміни складу грунту. Це означає, що не потрібно встановлювати його перед початком роботи з металошукачем, так як налаштування буде відбуватися автоматично після декількох помахів металошукачем. Після цього можна запам'ятати поточне значення параметра шляхом повторного натискання на клавішу відстеження, або продовжити роботу в поточному режимі. Потрібно пам'ятати про те, що кілька проходів над метою можуть мати наслідком блокування сигналів від неї, а не від грунту. Тому рекомендується виходити з даного режиму після сигналізації про виявлення цілі.

Tracking Ground Balance

Багато досвідчені мисливці за металами воліють використовувати детектори з трохи зміщеним баланс грунту. Раніше вони не могли це робити в автоматичному режимі. Але з функцією стеження Ground Balance користувачі тепер можуть автоматично регулювати чутливість в діапазоні від + 15 до -15 що дало можливість застосовувати детектор на ґрунтах, з якими раніше виникали труднощі.
"Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

Pinpoint

Режим Pinpoint дозволяє встановити розмір мети шляхом регулювання чутливості і дослідження області навколо мети. Також можна використовувати цю функцію для ручного керування режимом визначення.

Beach Ground Balance

Ця функція покращує точність детектора під час полювання на пляжах. Це допомагає поліпшенню балансу ґрунту в районах з високим рівнем вмісту мінеральних речовин і відмінно відфільтровує сигнали від майже немагнітних матеріалів.

П'ять предустановок

Металошукач поставляється з п'ятьма встановленими шаблонами.
 • Схема 1 може бути використана при пошуку таких кольорових металів, як дорогоцінні метали, срібло та золото.
 • Схема 2 призначена для відхилення таких матеріалів, як фольга, та визначення кольорових металів.
 • Схема 3 використовується для прийому сигналів від невеликих предметів на основі заліза і, як правило, рекомендується для пошуку реліквій.
 • Схема 4 дискримінує більшість чорних металів.
 • Схема 5 дозволяє шукати будь-які метали і їх поєднання.
 • У правій частині екрана п'ятьма стрілками відображається глибина виявлення металошукача Minelab X-Terra 705. Відгуки власників говорять про те, що, хоча індикатор здатний вказати максимальну глибину не більше 25 см, що становить 0-5 см на стрілку, пристрій впевнено виявляє цілі, що знаходяться більш глибоко. Користувачі повідомляють про знахідки на глибині 05 м і глибше. Існує безліч факторів, якими визначається глибина виявлення Minelab X-Terra 705. Відгуки власників називають такі параметри, як відстань між землею і котушкою, частота сигналу, ступінь мінералізації грунту, розмір виявленої предмета і наявність металевого сміття.
  "Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

  Переваги

  РК-екран «Минелаб Х-Терра 705» відгуки власників називають яскравим і зручним для читання. Крім того, він оснащений підсвічуванням, що дозволяє продовжувати пошуки навіть після заходу сонця. Режими детектування монет і скарбів, а також геологорозвідки є двома основними режимами X-Terra 705 які можуть бути використані для пошуку реліквій, ювелірних виробів, стародавніх і нових монет. Металошукач відбраковує сигнали від таких цілей, як кришечки від пляшок і язички від алюмінієвих банок. Його можна використовувати на пляжах і в парках.

  Два режиму точного позиціонування

  Прилад має 2 режими позиціонування знахідок – встановлення розміру та автоматичний. Якщо автоматичний режим можна знайти у багатьох детекторах, то точне визначення місцезнаходження унікальна і дає корисну інформацію про характеристиках мети, у тому числі про її розмірах і формі, супроводжувану графічною індикацією і змінним тоном. Відстройка від перешкод забезпечує відмінну швидкість відгуку там, де під поверхнею землі міститься велика кількість сміття. Маски дискримінації заліза регулюють фільтрацію сигналів від залізних предметів, тому користувачі мають змогу виявляти цілі, навіть якщо вони розташовані близько до сміття. 28-сегментна шкала дискримінації (4 для чорних і 24 для кольорових металів) позначає вміст заліза і рівні провідності. Діапазон цифрового ідентифікатора знаходиться в межах від -8 до +48 кроків. Велика кількість цільових сегментів дає змогу краще виявляти невеликі відмінності у складі, а також підвищити точність визначення мети, яку користувач хоче відхилити або виявити.
  "Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

  «Минелаб Х-Терра 705»: відгуки. Характеристики

  X-Terra 705 як і очікувалося, не перервав традиції виробника і гідний дуже гарної оцінки. Сталість пристрою в пошуку та ідентифікації цілей гідно похвали. Крім того, детектор послідовно відфільтровує сигнали кольорових металів навіть у найбільш засмічених пошукових зонах. Дві базові налаштування і великі можливості по настройці приладу дають можливість користувачеві ефективно здійснювати пошук. На загальну думку власників, виробнику слід розглянути можливість збереження відредагованих предустановок при виключенні і навіть у разі заміни батарей. Металошукач «Минелаб Х-Терра 705» відгуки користувачів називають зручною і дуже легко інтерпретованій моделлю. Як і всі детектори лінійки X-Terra, він відноситься до пристроїв верхнього діапазону і не тільки добре виглядає, але і працює за межами очікуваного. Якість металошукача свідчить про те, що в ньому відображені новітні наукові дослідження і розробки. Коли на ринку з'являється таке впевнено працює пристрій, воно стає еталоном для інших детекторів. А впевненість у своєму металошукачі, безсумнівно, є одним з найбільш важливих аспектів пошуку як для повного новачка, так і для досвідченого користувача.

  «Минелаб Х-Терра 705»: відгуки, опис

  У зібраному стані металошукач виглядає і відчувається міцним: ніщо не зламається або розіб'ється в польових умовах. Як і в попередніх моделях, керівництво з експлуатації написано зрозуміло. Розташування клавіатури практично і ергономічно. Перевірка в польових умовах дозволяє назвати металошукач найкращою моделлю лінійки. Серед переваг детектора «Минелаб Х-Терра 705» відгуки власників називають його компактність, легкий вага і міцність, відмінна робота на мінералізованих і засмічених ділянках, значна глибина детектування, велика кількість функцій для поліпшення результатів пошуку, яскравий ЖК-дисплей з підсвічуванням, можливість використання як початківцями, так і досвідченими мисливцями за металами, змінні котушки, значний термін служби батареї. Серед недоліків «Минелаб Х-Терра 705» відгуки користувачів виділяють обмеження водонепроникності котушки глибиною до 1 м, відсутність частоти 3 кГц і відсутність в комплекті батарей живлення і навушників.
  "Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція

  Висновок

  Незалежно від того, чи є користувач новачком, який шукає простий у використанні детектор, або досвідченим мисливцем, що вимагає наявності розширених можливостей, металошукач "Минелаб Х-Терра 705" відгуки власників називають хорошим вибором для кожного. Незважаючи на безліч додаткових функцій, принцип його роботи легко зрозуміти і застосовувати. Крім того, ціна пристрою робить його одним з найбільш доступних металошукачів, у яких є такий великий арсенал підвищення точності роботи.

  Специфікації

  Нижче наведені основні параметри роботи пристрою:
 • Частота котушок 375 и 1875 кГц.
 • Технологія VFLEX.
 • Напівпрозорий екран LCD (3"х175") з підсвічуванням.
 • Вибір мети: реліквії, монети, ювелірні вироби, золото і пляж.
 • Баланс ґрунту: відстеження, ручний, автоматичний, пляж.
 • Налаштування чутливості – ручна.
 • Є настройка гучності.
 • Котушка 10х5 дюймів, змінна.
 • Батарея - 4хАА.
 • Вага - 13 кг
 • Час роботи - 20-30 ч.
 • Популярі новини
  Загрузка...