Новини високих технологій
» » Франклін Клінтон: історія персонажа GTA5

Франклін Клінтон: історія персонажа GTA5

2-04-2017, 20:47
643
Вийшла в 2013 році гра GTA5 швидко набрала власну аудиторію шанувальників. Неймовірно величезний відкритий світ з чудово деталізованої графікою і атмосферних сюжетом приваблює мільйони геймерів усього світу. Сюжет гри оповідає про 3 кримінальних осіб, яким набридла звичайна людська життя. Вони всі хочуть чогось більшого. Намагаючись схопити удачу за хвіст, кожен бореться за своє місце під сонцем і потрапляє в найнеймовірніші пригоди.
Франклін є одним з головних персонажів в GTA 5. Багатьом цікава його біографія. Клінтон Франклін - людина дуже великих амбіцій, поєднаних з бажанням змінити своє життя, потрапляє у вир заплутаної історії.

Дитячі роки

Історія життя Франкліна Клінтона починається в далекому 1988 році. Малюк народився у південному Лос-Сантосі. Сім'я була неблагополучною. Ніколи не бачив батька і навіть його фото Франклін Клінтон. Він знав тільки свою матір. Вона була наркоманкою. Відомо, що батько часто бив її. У підсумку глава сімейства кинув дівчину, дізнавшись про її вагітність. Мати померла від передозування наркотиків, коли Франклін був ще зовсім дитиною.

В результаті маленький Франклін переїхав жити до дідуся і бабусі. Саме там він і зустріне своїх старих знайомих - Тоні і Бредшоу. Бабуся була доброю і всіляко балувала хлопця. Але незважаючи на це, Франклін пішов по кривій доріжці. Спочатку він з Бредшоу захопився продажем сигарет. Але все швидко закінчилося, коли дід зловив їх на гарячому. Після смерті бабусі та дідусі хлопчикові довелося переїхати до своєї тітки Деніз в будинок по вулиці Forum Drive.

Початок злочинної кар'єри

Франклін Клінтон поступив в школу, але незабаром був виключений із-за бійки з учителем. Він вступив в місцеву банду і почав займатися з Ламаром продажем наркотиків, викраденням автомобілів, а також пограбуванням банків. Це приносило їм дуже гарний прибуток. Але безтурботна життя, що складається з грабежів та продажу наркотиків, тривала недовго, і в 2008 році його заарештували. Після звільнення Франклін вирішив почати життя з чистого листа. Влаштовується на роботу в автосалон до вірменського гангстерові Симону Етаряну. Симон займається продажем авто людям в кредит, які з-за великих відсотків не в змозі їх виплатити. Тоді Франклін вилучає у них гроші або автомобіль.

Після проходження ігровий місії Comolications Ламар і Франклін були звільнені з цієї роботи.

Особистість персонажа

Порівняно з Тревором і Майклом Франклін Клінтон є цілком спокійним і стриманим героєм, навіть незважаючи на те, що один Ламар часто виводить його з рівноваги. Клінтон все одно допомагає і витягує його з різних життєвих колотнеч, наприклад, таких як порятунок від угруповання Баллас під час місії Lamar Down.
Наш герой готовий прийти на допомогу і Майклу Тревору (допомога у вбивстві братів о'ніл при проходженні місії Predator). Хоча тітка Деніз вважає свого підопічного жахливим зарозумілою людиною. Часто загрожує дзвінком в поліцію. Незважаючи на всі труднощі, Франклін намагається добре ставитися до оточуючих його людей. Знаючи сім'ю Майкла дуже погано, він все одно намагається підтримувати гарні відносини. При відвідуванні вдома Аманда завжди поводиться доброзичливо. Ставлення на районі зі старими друзями складаються не дуже. Наприклад, персонаж Стреч, намагаючись повернути Франкліна на рідні вулиці, викликає негативні емоції і піклування.
Акуратність і розважливість по праву вважаються головними рисами Франкліна Клінтона. Завжди підтримує порядок в будинку і стежить за своїм транспортом. Часто можна побачити, як він забирається в своєму заміському будинку, миє машину або прасує одяг. А в численних конфліктах виступає в якості справжнього дипломата, намагаючись уникнути між сторонами конфлікту. Також стежить за здоров'ям і займається спортом.

Зовнішність

Франклін є впевненим, модним спортивним хлопцем. Зазвичай ми його бачимо в сорочці, типових джинсах і коричневих черевиках. Під час одного з діалогів Майкла ми дізнаємося про те, що раніше Франклін був товстим, але потім зайнявся собою. А Майкл жартує, кажучи, що було б цікаво побачити його повним. При проходженні місії Chop Ламар дорікає його в лінощах і каже, щоб той підняв свою «товсту дупу» з місця. Багато часто задають питання, що стосується такого персонажа як Франклін Клінтон. Скільки років цьому хлопцеві? Точно ніде не вказана це інформація. Відомо лише, що приблизний вік - близько 20 з невеликим років.

Навички

У Франкліна є здібності вирішувати багато складних проблем. Він дуже сильний фізично. Добре видно його холоднокровність у сукупності з можливістю приймати швидкі рішення в складних ситуаціях. Протягом усього часу гри ми бачимо в ньому холоднокровного вбивцю, адже саме такий опис йому дають в різних місіях.


Будинок

Після виконання однієї з місій Лестер просить переїхати нашого героя в елітний будинок на Vinewood.
В домі повинен обов'язково хтось жити, інакше доведеться платити великі відсотки. Але він не зможе відвідувати тітчин будинок після переїзду.

Транспорт

З самого початку ігрового сюжету герой має свій автомобіль. Згодом з'явиться ще й мотоцикл, вилучений у місцевій мексиканської мафії.

Сім'я

Деніз Клінтон Є тіткою. Їх відносини складаються, м'яко кажучи, не зовсім добре. Вона з самого початку жене його з дому, змушуючи шукати житло.
Після переїзду в інший будинок до тітки потрапити вже неможливо. Пізніше вона каже, що Франклін став зазнаватися, його місце на вулицях рідного району.

Друзі

Майкл Після вельми цікавої зустрічі і протягом спільної роботи між ними виникають отцовско-синівські відносини. Франклін ніколи не знав свого батька, а Майкл побачив хлопця відмінного вихованця. Часто здається, ніби стосунки з хлопцем у Майкла краще, ніж з рідним сином. Майкл часто його захищає. В одній з місій він хвилюється за Франкліна і навіть називає його сином.
Але все ж, у багатьох бідах винен саме Майкл. Адже саме з-за нього Франкліну довелося кинути роботу, піти в кримінал, а згодом співпрацювати з FIB. Якщо в кінці вбити Майкла, то Франклін залишається зовсім один, без підтримки близьких людей. Ламар Один з рідної вулиці. Їх відносини складаються досить натягнутими. Ламар постає в образі вуличного злочинця. Він один з тих, хто намагається утримати Франкліна в криміналі. Але все одно вони залишаються друзями, які завжди приходять на допомогу один одному. Тревор Їх перша зустріч була зовсім не ідеальною. Довгий час Тревор не довіряв нового члена банди. Але в підсумку Майкл переконав Тревора у благонадійності товариша. Проте незабаром їм вдалося налагодити стосунки, і вони стали відмінними друзями.

Інші персонажі

Симон Є господарем автосалону з продажу машин класу люкс, де працював Франклін. В основному використовує свій бізнес як прикриття. Відносини між ними натягнуті. Часто Симон просто не виконував свої обіцянки. Після чергового завдання Франклін звільняється. Девін Уестон Їх відносини зовсім ніякі. Девін використовує Франкліна як пішака у своїх кримінальних іграх. Після виконання чергового завдання по викраденню елітних автомобілів він і Ламар нічого не отримали. Опис Франкліна від розробників При створенні даного персонажа переслідувалася мета зробити вуличного злодюжку в сучасних реаліях, коли часи нахабного примітивного криміналу вже давно позаду. Франклін вийшов досить цікавим.
Йому всього лише трохи більше двадцяти, він мріє змінити своє життя, але поки не розуміє, маючи друзів, які утримують його в криміналі. Ідея полягає у створенні такого персонажа, який повністю відрізняється від головних героїв, що застрягли в давно минулих часів. Вони жили в ілюзіях старого світу, але Франклін Клінтон в реальному житті розбирається краще і змушує їх пристосовуватися, шукати нові можливості.

Шон Фонтено — прообраз Франкліна

З кого ж списаний самий цікавий персонаж GTA 5 Франклін Клінтон?
Актор, репер, він озвучував і попередні серії ігор GTA. Шон Фонтено народився 8 квітня 1976 року в Лос-Анджелесі, де і закінчив школу. Так само як його персонаж, Фонтено в юності був у банді і часто брав участь в перестрілках. Став на правильний шлях, відмовившись від злочинного життя.
Цікаво по темі
Смартфон "Леново А606" (Lenovo A606): характеристики, інструкція, налаштування
Смартфон "Леново А606" (Lenovo A606): характеристики, інструкція, налаштування
Lenovo є надійним виробником ПК і ноутбуків, а тепер компанія також зайнялася випуском смартфонів...
Циклоп «Марвела» - персонаж у всесвіті Marvel Comics. Циклоп Marvel Comics: опис, характеристика, сила, здібності
Циклоп «Марвела» - персонаж у всесвіті Marvel Comics. Циклоп Marvel Comics: опис, характеристика, сила, здібності
Практично кожен з них страждав, був ізгоєм, втрачав близьких, жив у страху, боячись ворогів і самого себе. Комусь вдавалося знайти дорогу до світла,
Як одружитися на Серане в "Скайриме"? Нововведення в грі Skyrim
Як одружитися на Серане в "Скайриме"? Нововведення в грі Skyrim
У новому глобальному доповнення гри «Скайрим» під назвою Dawnguard ви познайомитеся з цікавим персонажем ...
Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації
Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації
Каер Морхен – стародавня цитадель Синіх гір Каедвена. Протягом багатьох століть саме у цьому замку ...
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт
Величезна кількість харизматичних і пам'ятних персонажів подарувала нам гра Fallout 4. Кейт, саме одна з таких героїнь. Цей персонаж не дасть вам