Як на «Лайф» дізнатися свій номер телефону?

1861 0 Новини високих технологій

Забути свій номер досить просто, особливо якщо сім-карта деякий час не використовувалася абонентом, або після покупки комплекту в салоні пройшло мало часу. Освіжити пам'ять і згадати персональну послідовність цифр можна кількома способами. У поточній статті буде розказано про те, як на «Лайф» дізнатися свій номер.

Варіанти інформування

Існує кілька способів отримання такої інформації, як номер телефону абонента. У цілому можна виділити кілька основних і найбільш зручних варіантів:
 • дзвінок на мобільний або стаціонарний апарат з визначником номера;
 • перегляд документації, що видається при придбанні комплекту в салоні продажів;
 • сервіс коротких команд;
 • дзвінок оператору;
 • автоматична голосова система.
 • Як на «Лайф» дізнатися свій номер телефону?
  Розглянемо докладніше кожен з перерахованих пунктів і наведемо приклад того, як на «Лайфі» дізнатися свій номер телефону.

  Перегляд документації або дзвінок на інший номер телефону

  Якщо сім-карта була куплена недавно, то, швидше за все, абонент ще не встиг викинути документацію, яка додавалася до конверту з сім-картою. У ній можна переглянути інформацію про своєму номері. Також можна зателефонувати на інший номер, це може бути як дзвінок на мобільний, так і стаціонарний телефон з функцією визначника номера. На дисплеї відобразиться комбінація цифр. При цьому якщо на тій сім-карті, номер якої потрібно дізнатися, активована опція антивизначника, то подібний спосіб може не спрацювати.


  Дзвінок оператору

  Як на «Лайф» дізнатися свій номер іншим способом? З усіх питань, в тому числі за таким «банальним», можна звертатися на лінію підтримки. Консультант контакт-центру надасть необхідну інформацію. Для абонентів Білорусі безкоштовний телефон колл-центру – 909 (або 920). Вибравши відповідний пункт голосового меню, необхідно дочекатися, поки співробітник відповість на дзвінок. Для українських клієнтів оператора «Лайф» номер іншого – 5433. З нього також можна зателефонувати безкоштовно і дізнатися цікаву інформацію.


  Варіантів у користувача два:
 • дзвінок оператору;
 • автоматична електронна система.
 • Як на «Лайф» дізнатися свій номер телефону?
  До речі, чекати відповіді фахівця зовсім необов'язково, можна скористатися голосовим меню. Переміщаючись по його пунктами, можна прослухати цікаву інформацію про сім-карті, з якої виконаний виклик. Звертаємо увагу, що для абонентів України та Білорусі використовуються різні номери телефонів для додзвону в контакт-центри. При з'єднанні зі службою абонентського обслуговування у першу чергу клієнту буде запропоновано вибрати мову.

  Як на «Лайф» дізнатися свій номер через сервіс коротких команд?

  За допомогою USSD-сервісу можна отримати будь-яку інформацію про своєму номері. Оператор «Лайфу» передбачив необхідність уточнення свого номера абонентами і виділив спеціальну комбінацію символів для цього:
 • *161# – даний запит дозволить оперативно уточнити не тільки свій номер в міжнародному форматі, але і дізнатися про те, який тариф активований на сім-карті на даний момент. Підходить дана комбінація лише для жителів України.
 • *115# – аналогічний запит, яким можуть користуватися абоненти Білорусі. У відповідному повідомленні, яке надійде на ту сім-картку, з якої був виконаний запит, буде вказано також тарифний план (його найменування).
 • Як на «Лайф» дізнатися свій номер телефону?
  Дані запити виконуються безкоштовно, їх кількість не обмежена. Для абонентів, які цікавиться тим, як на «Лайф» дізнатися свій номер, рекомендується зберегти запити в книзі контактів. Це допоможе в майбутньому швидко і без зайвих дій згадати унікальну послідовність цифр.

  Висновок

  В даній статті було розказано про те, як дізнатися свій номер на «Лайфі» (Білорусь). Також були приведені поради і рекомендації для отримання аналогічної інформації в Україні.

  Популярі новини
  Загрузка...