Як на «Активі» дізнатися свій номер: корисна інформація для абонентів Казахстану

224 0 Новини високих технологій

Питання, як на «Активі» дізнатися свій номер, входить в список найпопулярніших запитів абонентів стільникового оператора. І це не дивно, адже сім-карту можна втратити й знайти через деякий час, або, наприклад, здійснювати покупку кілька днів тому і чисто фізично не встигнути запам'ятати номер, який був присвоєний. Яка б з причин, ні мала місце в кожному конкретному випадку, можна скористатися один з варіантів, які будуть приведені в поточній статті для отримання даної інформації.

Як на «Активі» дізнатися свій номер: корисна інформація для абонентів Казахстану

Спосіб перший: уточнення інформації в документах на сім-карті

Як на «Активі» дізнатися свій номер, якщо після купівлі сім-карти минуло всього кілька днів або тижнів? В цьому випадку можна порекомендувати абоненту звернутися до документації, яка могла зберегтися після відвідування салону зв'язку. Адже саме в момент покупки та оформлення сім-карти на руки новому клієнту видається якийсь пакет документації – у ньому можна відшукати цікаві дані і перестати задаватися питанням, як перевірити номер на «Активі».

Спосіб другий: використання сервісу коротких команд і запитів

Більш швидким і простим, з точки зору, кількості виконуваних дій, є варіант використання сервісу USSD. За допомогою коротких команд, до складу яких входять символи «решітка» і «зірочка», дізнатися свій номер можна оперативно. Буквально через кілька секунд після набору короткої команди на мобільний апарат надійде повідомлення з довгоочікуваною комбінацією цифр.
Як на «Активі» дізнатися свій номер: корисна інформація для абонентів Казахстану
Як на «Активі» дізнатися свій номер через USSD-сервіс? Слід ввести на клавіатурі або екрані пристрою простий запит *114#. Кількість подібних команд необмежено, вводити їх і дізнаватися номер можна безкоштовно. Звертаємо увагу, що такий спосіб має один недолік: надання відомостей про номері можливе лише в тому випадку, якщо сім-карта активна (не має механічних пошкоджень, не заблокована тощо), тобто на екрані визначається оператор зв'язку. В іншому випадку потрібно буде звертатися в салон – для уточнення даних про те, які номери можуть значитися за клієнтом.

Спосіб третій: дзвінок на інший стільниковий апарат

Як на «Активі» дізнатися свій номер іншим способом? Якщо попереднім способів виявити свій номер не вдається, завжди можна виконати досить банальне дія – подзвонити на інший мобільний телефон (за умови, що він є під рукою) з тією сімки, по якій потрібні відомості. Звичайно, цей варіант також передбачають активність послуг зв'язку та наявність грошей на рахунку для того, щоб дзвінок пройшов.
Як на «Активі» дізнатися свій номер: корисна інформація для абонентів Казахстану

Спосіб четвертий: служба підтримки «Актив»

Крім дзвінка на інший телефонний апарат, можна зробити дзвінок в абонентський відділ. Номер оператора «Актив» доступний кожен день, тобто в режимі двадцяти чотирьох годин сім днів на тиждень. Проконсультуватися з співробітником служби підтримки з будь-яких питань щодо номери. Варто врахувати, що телефонувати треба саме з тієї сімки, дані про яку потрібно отримати. В іншому випадку, якщо дзвінок буде виконаний з іншого номера, співробітник не зможе підказати номер. Існує два способи, як перевірити номер на «Активі». Відмінність між ними лише в тому, з якого телефону (стаціонарного або мобільного) буде звертатися клієнт. У першому випадку за спілкування з диспетчером доведеться заплатити – за тарифами оператора зв'язку «КазахТелеком». Для абонентів, яким доводиться з міського телефону додзвонюватися до колл-центру, доступний номер: +7 (727) 258-80-00. По ньому неможливо скористатися голосовим навігатором для автоматичного отримання відомостей.
Як на «Активі» дізнатися свій номер: корисна інформація для абонентів Казахстану
Для тих, хто планує дзвонити саме з сімки «Активу», досить набрати кілька цифр: 3030. При цьому за дзвінок, який тривалості б він ні був, платити не доведеться. Крім цього, перед тим як натиснути «нулик» для з'єднання з оператором, можна спробувати дослідити голосове меню і самостійно отримати потрібні дані. Адже інколи, щоб зв'язатися з фахівцем контактного центру, доводиться чекати деякий час на лінії. Існує кілька способів для уточнення свого номера. Абонент, що використовує послуги оператора «Актив», може вибрати будь-який з них. Якщо самостійно не виходить дізнатися свій номер або сім-карта пошкоджена, необхідно відвідати офіс для того, щоб співробітники перевірили, який номер (або кімнати, якщо їх кілька) зареєстрований на клієнта.

Популярі новини
Загрузка...