Новини високих технологій
» » "Майнкрафт": електродвигун і інформація про нього

"Майнкрафт": електродвигун і інформація про нього

14-01-2017, 21:39
1 093
У ігровій індустрії є всесвіт, де можна створити практично будь-який предмет, і називається вона "Майнкрафт". Електродвигун - лише маленька деталь всього процесу створення власного світу в цьому проекті. Цей механізм відповідає за переробку електрики і постачання їм інших механізмів. Створити його непросто, адже предмет є цінним, а тому гравцям доведеться сильно постаратися.

Опис всесвіту і модифікації

Варто відзначити, що оригінальний "Майнкрафт" електродвигун створювати не дозволяє. Для цього потрібні модифікації, які вводять присутність електрики в ігровий процес.
Даний мод називається IndustrialCraft 2 і саме він дозволяє робити всілякі маніпуляції з струмом. Присутність електрики в цій величезній всесвіту розширив список можливостей для гравців. Двигун дозволив створювати транспорт і робити світ гри більш цивілізованим.


Робота електродвигуна

Щоб дізнатися, як працює електродвигун в "Майнкрафт", необхідно розібратися з його основними функціями. З'являється даний механізм разом з сотнями інших при установці модифікації BuildCraft. Стандартна модель вимагає 6 е е/такт, і при цьому на виході забезпечує 2 МДж/такт.
При поліпшенні його потужність значно зростає. Він починає виробляти в сім разів більше енергії, але і вимагати вхідних ресурсів 50 е е/такт. У грі "Майнкрафт" електродвигун не вибухає при перегріві, але може зупинити роботу. Це трапляється, коли кількість виробленого струму значно більше того, що потреблятся у виробництві. Якщо спостерігається такий процес, тоді до двигуна необхідно підключити більше пристроїв, інакше він буде періодично вимикатися і стояти, поки не охолоне. Входить електрика і енергія повністю пропорційні між собою. Якщо в грі "Майнкрафт" електродвигун на вході отримує напругу менше максимального, тоді і струм на виході буде менше певного числа.


Рецепт електродвигуна

Для старту роботи над двигуном необхідно обов'язково завантажити модифікацію BuildCraft. В першу чергу важливо виплавити скло з піску і палива із застосуванням вогню. Далі збираються ресурси для поршня. Гравцеві знадобиться чотири блоки кругляка, три купи дощок, один залізний злиток і червона пил.
На виході вийде бажаний поршень. Далі питання про те, як зробити електродвигун в "Майнкрафт", зводиться до роботи з оловом. Збираємо три блоки олов'яної руди і плавим по черзі у вогні. Забираємо отримані злитки і відкладаємо. З чотирьох палиць створюємо дерев'яну шестерню. Їх потрібно дві для створення такої ж деталі, тільки кам'яною. З допомогою чотирьох булижників та однієї дерев'яної шестерні виплавляється кам'яна деталь. Кам'яна шестерня разом з чотирма олов'яними блоками дасть деталь потрібної якості. В рецепті олов'яних шестерень потрібно дві. Починайте створювати поступово з самого простого (дерев'яна шестерня з чотирьох палиць). Якщо дотримуватися такого шляху, тоді в кінцевому результаті у вас вийде електродвигун.
Цікаво по темі
Гайд: як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів
Гайд: як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів
Всесвіт "Майнкрафт" дозволяє гравцям поєднувати перегляд телебачення з грою. Для цього лише потрібно створити робочий телевізор з пультом, а перед
Чіт-коди на Saints Row: The Third. Повний список команд
Чіт-коди на Saints Row: The Third. Повний список команд
Saints Row: The Third – оригінальний і неповторний екшен, який більшість геймерів назвали божевільним ремейком серії GTA. У цій грі всі основні
Як встановлювати чити на "Майнкрафт"? Функції читів
Як встановлювати чити на "Майнкрафт"? Функції читів
"Майнкрафт" з кожним роком стає все більш популярним, відкриваються нові сервери і гравців стає все більше. Але є і такі геймери, які дуже люблять
Що знаходять діти "Майнкрафте"
Що знаходять діти "Майнкрафте"
Жодна гра не змогла завоювати таку популярність у дітей, як "Майнкрафт". Маленькі хлопці готові годинами сидіти в цій всесвіту і не відриватися від
Як повністю видалити "Майнкрафт" з "компа". Інструкція.
Як повністю видалити "Майнкрафт" з "компа". Інструкція.
Наводимо стислу інструкцію щодо правильного і повного видалення гри "Майнкрафт" з вашого комп'ютера або ноутбука.
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: докладний опис створення порталів, міст, накопичення ресурсів.