Новини високих технологій
» » Як вирощувати гриби в "Майнкрафт": поради та рекомендації

Як вирощувати гриби в "Майнкрафт": поради та рекомендації

11-02-2017, 22:18
1 547
Гра "Майнкрафт" є досить популярним ресурсом у комп'ютерних гравців. Користувачі воліють грати в неї, тому що тут можна творити, будувати, винаходити і трощити. У популярної пісочниці Minecraft зібрано понад 200 рецептів, вивчення яких допоможе в будівництві і видобутку рідкісних предметів. Щоб щось вийшло, необхідно з'єднати ряд предметів на верстаку, в інвентарі, печі або варильної стійці. Але основна дія, яку доводиться застосовувати - це збиральництво. Сьогодні буде розказано, як вирощувати гриби в "Майнкрафте". Чи можна взагалі це робити? І навіщо в грі потрібні гриби?Про грибах

Насправді це дуже корисний предмет. Справа все в тому, що в світі Minecraft гравець здатний відшукати різного роду речі і ресурси. Гриби - одні з них. Ростуть вони спочатку в лісовій місцевості. В болотах теж іноді можна відшукати подібний ресурс. Як вирощувати гриби в "Майнкрафте"? Перед тим як втілювати задум у життя, необхідно зрозуміти, навіщо потрібен ресурс. Він використовується переважно в кулінарії. Дозволяє створювати грибний суп, відновлюючий 4 одиниці здоров'я. Дуже корисна річ, особливо при подорожах! В PE-версії ресурс використовується для створення барвника.

Ферма грибів

Так як вирощувати гриби в "Майнкрафт 1.8" або в будь-якій іншій версії? Зробити це не так вже й важко. До зазначеної версії гри все було дуже просто. Спочатку гравець здобував кілька грибів, потім рив кімнату в 2 блоку висотою під землею. Далі потрібно було зробити "віконця" у стелі, розставити факели на висоті 3 блоку. Заключним етапом була висадка зібраних грибів у шаховому порядку. Далі залишалося тільки чекати. З імовірністю 50% на порожніх клітинах виростали нові грибочки.З версією 1.8 набули чинності деякі обмеження. Як вирощувати гриби в "Майнкрафте"? Для цього доведеться виконати аналогічну процедуру, але печера повинна бути більше за розміром. Все це з-за того, що на території 9 x 9 x 3 може зростати всього 5 грибів. А над місцем посадки доведеться встановити непрозорі блоки. Інакше гриби з настанням дня зникнуть. Не дуже зручно! Тому можна трохи постаратися і добути ресурс іншим способом.

Гігантські гриби

У деяких биомах Minecraft гравець може зустріти гігантські коричневі і червоні гриби. Якщо зруйнувати їх, можна отримати звичайні грибочки. Зручно, швидко і відносно легко! Саме такий варіант грибної ферми часто використовується гравцями після виходу версії 1.8. Як виростити великий гриб в "Майнкрафте"? Допоможе наступна інструкція: Відправитися на полювання. Доведеться вбити декількох скелетів. З них падають кістки. Саме цей ресурс потрібно підняти. Розібрати кістки в інвентарі. Отримати кісткове борошно. Без неї займатися вирощуванням немає сенсу. Зібрати в Minecraft звичайні грибочки. Наприклад, на болотах або в лісі. Як вирощувати гриби в "Майнкрафте"? Коли всі ресурси є, можна помістити коричневий або червоний грибок на землю, зверху засипати його кісткової борошном.
Це все. Незабаром у вибраній області з'явиться гігантський гриб. Важливо, щоб для нього було достатньо простору. Тому рекомендується висаджувати гриби на галявинах.
Цікаво по темі
"Майнкрафт": залізниця. Що це? Як створити?
"Майнкрафт": залізниця. Що це? Як створити?
У даній статті буде розказано про те, як у грі "Майнкрафт" побудувати залізницю. Що для цього необхідно? Які ресурси будуть потрібні? Як їх добувати?
Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети
Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети
Вже довгі роки дуже популярною грою є Minecraft. Це своєрідна ігрова пісочниця, в якій можна створювати...
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
"Майнкрафт" - найпопулярніша гра в стилі "пісочниці". Вона завоювала серця багатьох гравців. Основні ...
Як паркан крафтится в Minecraft: створення огорожі
Як паркан крафтится в Minecraft: створення огорожі
Minecraft - гра, яка завоювала серця багатьох гравців. У ній можна коштувати, створювати, досліджувати ...
Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню
Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню
Статуї в грі "Майнкрафт" грають роль виключно прикрас міст або власного майна гравців. Користувачі намагаються зводити їх не тільки на честь