Новини високих технологій
» » Як паркан крафтится в Minecraft: створення огорожі

Як паркан крафтится в Minecraft: створення огорожі

11-02-2017, 21:06
1 395
Minecraft - гра, яка завоювала серця багатьох гравців. У ній можна коштувати, створювати, досліджувати і трощити. Саме це приваблює нових користувачів. У грі величезна кількість різного роду рецептів крафта. Вони допомагають поєднувати ігрові ресурси і отримувати нові предмети для гри. Досить часто гравцям в Minecraft цікаво, як паркан крафтится. Ця огорожа потрібна як для деяких завдань, так і для того, щоб просто порадувати око. Що потрібно для його створення? З якою інформацією повинен ознайомитися кожен користувач?
Як паркан крафтится в Minecraft: створення огорожі

Типи огорож

Для початку необхідно зібрати певну кількість ресурсів, з яких буде створюватися паркан. В Minecraft передбачено кілька різних типів огорож. Звичайно ж, для кожного доведеться зібрати свої складові. Як паркан крафтится? Можна вибрати один з варіантів: дерев'яний; пекельний; хвіртка (з'явилася у версії 1.8); кам'яна огорожа. Відповідно, в залежності від того, про який саме паркані йде мова, буде залежати той чи інший алгоритм дій.

З дерева

Найпершою огорожею, яку тільки можна змайструвати в Minecraft, є дерев'яний паркан. Він зазвичай використовується в якості загонів для тварин. Зробити подібний предмет не складе праці.

Як крафтится дерев'яний паркан? З палиць. Гравцеві потрібно: Добути кілька блоків деревини. Важливо, щоб всі вони були одного типу. До версії 1.8 вид дерева не враховувався. Обробити деревину в інвентарі, перетворивши її на дошки. Переробити отримані предмети в палиці. Відкрити верстак і розмістити 6 палиць одного типу в 2 горизонтальні лінії. Можна забирати готову огорожу! Тепер зрозуміло, як крафтится паркан у Майнкрафте". Це тільки перший рецепт, який є в грі. Є й інші варіанти розвитку подій. Які саме?

Кам'яна стіна

Наприклад, можна зробити кам'яну огорожу. Це непоганий тип огорожі, яка зможе служити захистом для гравця. Створюється без особливої праці. Тим не менш, іноді доводиться добряче постаратися, щоб втілити задум у життя. Як паркан крафтится в Minecraft? Кам'яна огорожа буде створена, якщо скористатися наступною інструкцією: Гравець повинен добути кам'яні блоки. Вони зазвичай знаходяться в горах. Для видобутку бажано використовувати кирку. Вона прискорює процес видобутку блоків відповідного типу. Булижники обробити на верстаті. Для цього 6 блоків розташовують у 2 однакові лінії: одна - по центру, інша - зверху або знизу. Всі лінії повинні бути горизонтальними. Можна створювати огорожу зі звичайного кругляка або замшілих каменів. Функціонал предмета не змінюється, тип використовуваного ресурсу позначається лише на зовнішньому вигляді паркану. Замшілий камінь виходить шляхом об'єднання звичайного каменю (1 шт.) і лози (1 шт.).

Пекельний паркан

А як паркан крафтится під назвою "пекельний"? Цей варіант огорожі в грі зустрічається не так вже й часто. Справа в тому, що для нього потрібно 6 пекельних блоків. Вони можуть бути отримані тільки шляхом перетворення пекельних цеглин. Для забору доведеться відшукати 24 цеглинки. У будь-якому випадку потрібно: Знайти пекельний цегла. Як вже було сказано, потрібно 24 одиниці ресурсу. Об'єднати цеглини у 6 блоків. Відкрити верстак і розташувати отримані ресурси один під одним у 2 горизонтальні лінії. Точно так само, як і у всіх попередніх випадках. Готово! Можна забирати пекельну огорожу! Відтепер зрозуміло, як паркан крафтится у грі "Майнкрафт".

Хвіртка

Останній варіант розвитку подій - це створення хвіртки. Рецепт з'явився в грі тільки з виходом версії 1.8. Якщо гравець користується старими збірками, можна навіть не намагатися втілити це в життя.
Як крафтится паркан у Майнкрафте 1.8", званий хвірткою? Для цього потрібно: Добути якомога більше дерева одного і того ж типу. Переробити деревину дошки в інвентарі. Створити з дощок 2 палиці. Важливо, щоб після даної операції у гравця залишилося 4 дошки. Поєднати на верстаку всі ресурси по системі: 2 палиці розташовуються в центральній клітинці і нижній, з боків - дошки. Іншими словами, верхня смуга -порожня, центральна і нижня: дошка, палка, дошка. Ми розповіли про те, як паркан крафтится в Minecraft? Відтепер зрозуміло, яким чином можна отримати цю огорожу. Всі паркани в грі за винятком пекельного створюються без особливої праці. Відповідні ресурси знаходяться в "Майнкрафте" практично на кожному кроці. Тому з створенням хвірток, огорож і огорож не виникне проблем!
Цікаво по темі
Як вирощувати гриби в "Майнкрафт": поради та рекомендації
Як вирощувати гриби в "Майнкрафт": поради та рекомендації
"Майнкрафт" - гра, що завоювала серця багатьох гравців. У даній статті буде розказано про те, як вирощувати гриби в Minecraft. Чи можна це робити? Що
Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети
Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети
Вже довгі роки дуже популярною грою є Minecraft. Це своєрідна ігрова пісочниця, в якій можна створювати...
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
"Майнкрафт" - найпопулярніша гра в стилі "пісочниці". Вона завоювала серця багатьох гравців. Основні ...
Як виміряти діагональ телевізора? Основні способи та міри довжини
Як виміряти діагональ телевізора? Основні способи та міри довжини
Якщо ви зібралися купувати новий телевізор, то один із критичних моментів, на які обов'язково потрібно ...
Рекомендації і рецепти: як в "Майнкрафте" зробити покебол
Рекомендації і рецепти: як в "Майнкрафте" зробити покебол
Гравців, які встигли ознайомитися з модифікацією Pixelmon, цікавить, як в "Майнкрафте" зробити покебол. Це питання першорядної важливості, адже без
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: докладний опис процесу пошуку компонентів і крафте предмета.