Новини високих технологій
» » Цифровий ресивер DVB T2: огляд, поради щодо вибору та відгуки покупців

Цифровий ресивер DVB T2: огляд, поради щодо вибору та відгуки покупців

19-10-2020, 23:18
16 814
DVB T2-ресивер - мабуть, один з найпопулярніших товарів в магазинах електротехніки на сьогоднішній день. Але багато людей, які купили його, через деякий час розчаровуються в своєму придбанні. Модель DVB T2-ресивера, власниками якої вони стали, не відповідає їхнім запитам. Іноді у неї відсутні деякі важливі функції. Це відбувається тільки через те, що покупці забувають заздалегідь вивчити питання про те, як потрібно правильно вибирати DVB T2-ресивер. Саме цій темі і буде присвячена ця стаття.

Перш за всеВибираючи відповідну модель DVB T2-ресивера, потрібно в першу чергу звернути увагу, на те, чи дійсно він відповідає своїй назві. Такий прилад повинен бути призначений для роботи з DVB T2. Дане позначення закріпилося за стандартом цифрового мовлення, який прийнятий в Росії. Існує безліч різновидів тюнерів, які створені не для прийому безкоштовного цифрового ефіру, а наприклад, для кабельного або супутникового ТБ. Тому якщо ви придбаєте таку приставку, то, швидше за все, вона виявиться марною для прийому безкоштовного цифрового телебачення. Тому потрібно переконатися в тому, що ви купуєте саме DVB T2-ресивер.

Просто приймачабо щось більше? З таким запитанням теж повинен задати собі покупець, перш, ніж зупинитися на будь-якої конкретної моделі. Відомо, що цифровий DVB T2-ресивер часто випускається з вбудованим медіаплеєром. Такий пристрій здатний відтворювати відео і музику. Якщо ваш телевізор оснащений такою функцією або ж у вас є окремий плеєр для цієї мети, то можна не звертати уваги на звукові та відео формати, з якими здатний працювати ресивер.

До того ж багато фахівців радять в першу чергу звертати увагу на виконання апаратом свого основного завдання - показу телевізійних каналів.

Японська розвагаОстаннім часом в Україні, як і в багатьох інших країнах світу набуло великої популярності караоке. Можливість співу під акомпанемент, що звучить у записі, входить в набір функцій багатьох сучасних медіаплеєрів і музичних центрів. Існують і моделі ТВ-ресиверів DVB T2 з такою опцією. Наскільки добре вони виконують це завдання, а також відповідають своєму основному призначенню - невідомо. Відгуки про DVB T2-ресіверах подібних моделей поки відсутні в інтернеті. Однак варто повернутися до телевізійних приставок з більш традиційними характеристиками.

Отже, якщо ви не очікуєте від ТБ-тюнера нічого, крім показу телевізійних програм, то не має сенсу купувати занадто дорогі зразки. В такому випадку краще всього зробити вибір на користь ефірних ресиверів DVB T2, що забезпечують безперебійну трансляцію каналів. Не зайвим буде і ретельне вивчення корпусу апарату.

Численні відгуки про ресивери DVB T2 свідчать про те, що зразки з металевим корпусом значно міцніше пластикових аналогів. Крім того, досвідчені користувачі таких пристроїв радять вибирати моделі з наявністю органів управління на їх передній панелі. Кнопки перемикання каналів на ТВ-приймачі DVB T2 дозволять не пропустити потрібну передачу, коли пульт дистанційного керування не вдається швидко знайти.

Не зайвою може виявитися і клавіша включення і відключення живлення.

ДисплейЙого наявність на корпусі приладу хоч і необов'язково, але все ж, вкрай бажано. Це позбавить вас від зайвого натискання кнопок пульта з метою подивитися: який канал в даний момент включений. Дана інформація зазвичай виводиться на дисплей. Також електронне табло може показувати час, якщо тюнер знаходиться в режимі очікування.


Головні функціїПроте однією з головних функцій таких приладів вважається запис каналів. Ця опція здатна зробити перегляд телепередач комфортнішим. Тепер не обов'язково змінювати свої плани, або пропускати улюблене ТВ-шоу, якщо воно транслюється в незручний час.

Активним користувачам DVD і інших плеєрів, які звикли до можливості робити паузи, чекає приємний сюрприз. Тепер вони можуть надходити також і при перегляді телепередач. Така опція називається "Тайм шифт". Суть її полягає в запису і надалі відтворенні пропущеного фрагмента програми.

ПідключенняНе варто забувати і про необхідність приєднання цифрового ресивера DVB T2 до телевізора. Тому краще всього перед покупкою уважно вивчити задню панель приладу, адже саме там зазвичай знаходяться всі роз'єми.

Ідеальним можна назвати той випадок, коли "гнізда" ТВ і приставки збігаються. Наприклад, якщо у обох приладів є RCA або HDMI. В такому випадку залишається лише з'єднати їх один з одним за допомогою кабелю, який часто є в комплекті товару.

Якщо ж ви не знайшли в коробці від ресивера такий шнур, то не варто засмучуватися, адже відомо, що дроти, що продаються окремо, володіють більш високою якістю, ніж ті, що поставляються разом з іншими виробами. Якщо ж роз'єми на задніх панелях ТВ і ресивера виявилися різними або відповідний порт телевізора вже використовується іншою технікою, наприклад, Blu-rey плеєром, то слід купити перехідник, який дозволить зробити підключення.


Всесвітня павутинаЯкщо ви є частим відвідувачем сайту YouTube, то варто звернути увагу на моделі з можливістю підключення до інтернету. Така функція дозволить переглядати відеоролики на цьому ресурсі, не відриваючись від "блакитного екрану". Підключення до Wi-Fi також дасть можливість в будь-який час дізнаватися прогноз погоди. Моделі фірми "Люмакс" оснащені також програмою для перегляду через інтернет "кінозал", що складається з кращих фільмів вітчизняного виробництва.

ПультЦей орган управління технікою є важливим аксесуаром. Від його конструкції залежить ступінь комфорту, яку користувач буде відчувати при використанні телевізійної приставки. Головними кнопками пристрої можна вважати ті, що відповідають за перемикання каналів, а також за відтворення, запис і перемотування відео- та аудіофайлів. Дані клавіші повинні бути розташовані так, щоб їх можна було легко знайти в будь-який момент, не витрачаючи зайвий час на довгі пошуки.

Але, як правило, на практиці не завжди вдається знайти модель, яка відповідає відразу всім запитам. Тому, при наявності у приладу ряду явних переваг, зручністю пульта слід пожертвувати. В крайньому випадку можна окремо придбати універсальний пульт, якщо він виявиться більш зручним, ніж "рідне" пристрій для управління тюнером.

Аналоговий ефірДеякі телевізійні канали в самому найближчому майбутньому не зможуть перейти на цифрове мовлення. До них відносяться багато регіональних телевізійні станції. Ці засоби масової інформації протягом деякого часу будуть як і раніше використовувати старий варіант мовлення. Якщо ви є постійним глядачем одного з таких каналів, то потрібно вибрати таку ТВ-приставку, у якій є наскрізною вихід антени.

Якщо такий роз'єм з'єднати з відповідним входом телевізора, то поряд з переглядом "цифри" у вас з'явиться можливість продовжувати насолоджуватися аналоговим мовленням.

Моделі, наявні в продажу


D color - ресивер DVB T2, представлений в середній ціновій категорії.


Тюнери всіх моделей цієї фірми наділені функцією запису і "зрушення часу". Відгуки про ресівері DVB T2 цього виробника зустрічаються найрізноманітніші, але в основному покупці задоволені даними тюнером. З недоліків зазвичай наголошують на необхідності оновлювати прошивку. Якщо цього не зробити, то може не працювати запис і деякі інші функції. Ресивер DVB T2- d color після оновлення програмного забезпечення прекрасно справляється із записом на флешку.

Деякі користувачі відзначають, що при цьому виходить занадто великий за обсягом файл. Але, 1,5 гігабайти на одну годину відео - це звичайний розмір для фільму з високою роздільною здатністю. Також на сайтах, присвячених техніці є кілька коментарів, в яких йдеться про низьку якість блоків живлення цього ТВ тюнера.

BBK-ресивери DVB T2 теж користуються великим попитом.

Існує близько десяти моделей цифрових ТВ-тюнерів, що випускаються даною фірмою. Вони відрізняються один від одного головним чином списком форматів, які може відтворювати вбудований медіаплеєр. Найдорожчі зразки здатні читати MKV відео. Це дозволяє їх власникам дивитися фільми в HD-якості. Такі прилади іноді називаються не просто цифровими телевізійними приймачами, а тюнерами з медіаплеєрами ( "два в одному").

Деякі користувачі говорять про те, що придбані ними приставки "ловлять" до тридцяти замість заявлених двадцяти каналів. Але, експерти, все-таки, рекомендують, в першу чергу звертати уваги на здатність тюнера забезпечувати нормальний, безперебійний показ програм. Чи відповідає модель цим вимогам, можна з'ясувати з коментарів покупців, а також особисто перевіривши роботу пристрою. Потрібно пам'ятати, що у покупців є право у двотижневий термін здати придбаний товар назад в магазин. Для цього необхідно, щоб упаковка не була пошкоджена, техніка не мала слідів використання, і в коробці були присутні шнури та інші пункти комплектації.

Але, краще всього уважно вивчити інформацію про цікавлячу вас модель до її придбання. У цій статті були дані деякі рекомендації на цей рахунок. Вдалих вам покупок!
Цікаво по темі
dvb t2 ресівер. Особливості вибору і корисні функції
dvb t2 ресівер. Особливості вибору і корисні функції
Ресивер Dvb T2 призначається для перегляду цифрового телебачення. Які переваги має подібний вигляд ТВ-трансляцій, які функції тюнерів здатні значно
Для чого потрібна цифрова приставка до телевізора?
Для чого потрібна цифрова приставка до телевізора?
Цифрова приставка до телевізора - технічний засіб, необхідний для перегляду ефіру в сучасному форматі. Як вибрати підходящу модель, підключити її, а
Що таке ресивер цифровий телевізійний?
Що таке ресивер цифровий телевізійний?
Ресивер цифровий телевізійний – це поняття міцно увійшло в життя росіян в останні роки. Так називається прилад для перегляду телепередач у сучасному
DVB-T2 тюнер: відгуки. DVB-T2 тюнер для телевізора: який краще?
DVB-T2 тюнер: відгуки. DVB-T2 тюнер для телевізора: який краще?
Тюнер DVB-T2 — окремий електронний пристрій, основним завданням якого є прийом і раскодировка цифрового телесигналу. Після перетворення останній
Ресивери Bbk та їх опис
Ресивери Bbk та їх опис
Для перегляду цифрового ефірного мовлення в стандарті DVBT2 сучасний телевізор повинен бути оснащений спеціальним вбудованим тюнером, який підтримує