Новини високих технологій
» » dvb t2 ресівер. Особливості вибору і корисні функції

dvb t2 ресівер. Особливості вибору і корисні функції

6-02-2019, 22:12
489
Ресивер Dvb T2 призначається для перегляду цифрового телебачення. Які переваги має подібний вигляд ТВ-трансляцій, які функції тюнерів здатні значно полегшити життя людині і скрасити його відпочинок? Відповіді на ці питання можна знайти у статті, представленої вашій увазі.

Цифрове ТБ

Латинські літери в назві ресивера Dvb T2 говорять про те, що цей технічний прилад призначений для прийому сигналів цифрового телебачення другого покоління. Саме такий стандарт прийнятий сьогодні в Росії. Чим цей вид трансляції краще звичного, аналогового - окрема тема.
Насамперед, він значно розширює зону дії сигналу. Раніше на карті Росії залишалося достатньо місць, де перегляд телепрограм був неможливий. Сьогодні ж практично у кожному куточку нашої Батьківщини телевізори без перебоїв показують двадцять каналів. Навіть жителі тих районів, де і раніше передачі йшли без значних перешкод, переважно задоволені переходом на новий стандарт. Ресивер Dvb T2 прекрасно обробляє і слабкий сигнал, а значить, якість "картинки" здатне радувати навіть самого вимогливого користувача. Крім того, у цих приладів є ряд дуже корисних функцій, які допомагають зробити перегляд улюблених телепередач більш комфортним.

Брати від життя все

Тепер у телеглядачів з'явилася прекрасна можливість не пропускати цікаві програми з-за того, що деякі з них йдуть в незручний час. Багато тюнери Dvb T2 здатні записувати трансляцію, причому процес може відбуватися в автоматичному режимі. Для цього телеглядач повинен заздалегідь вибрати в електронній програмі (ще одна корисна функцій приставок) цікавить його передачу і вибрати для неї режим "запис". Потрібно тільки не забути підключити до приладу карту пам'яті достатнього обсягу.
Для збереження однієї передачі у високій якості потрібно від одного до декількох гігабайт.

Зроби паузу!

Для тих, хто для перегляду відео звик користуватися різного виду плеєрами, Dvb T2 ресиверів є опція, яка дозволяє їм і далі не зраджувати своїм звичкам. Мова йде про функції "Тайм-шифт" або "Зсув часу". Її суть полягає в тому, що телеглядачі можуть зробити паузу під час перегляду цифрового телебачення. В основі цієї технології лежить все та ж запис ефіру. Коли користувач цифрового ресивера Dvb T2 натискає кнопку пульта зі значком паузи, включається запис на флешку. Коли ж він натискає "плей", то отримує можливість оглянути шоу, але вже не в трансляції, а збережене на накопичувачі.

Ще одна корисна опція

У багатьох відгуках про Dvb T2 ресіверах згадується ще одна функція, яка дозволяє під час почати перегляд цікавої передачі. Крім режиму "запис" в електронній програмі можна виявити і іншого. Він називається "Перегляд". Включивши його для будь-якої передачі, можна не запам'ятовувати на якому каналі вона транслюється. Головне, щоб ваш Dvb T2 ресівер і телевізор були в призначений час включені. Прилад сам налаштуватися на потрібну програму. Така функція дозволяє значно заощадити час.

Всесвітня павутина

Деякі моделі цифрових ефірних ресиверів Dvb T2 можуть бути підключені до інтернету. З'єднання відбувається через Wi-Fi за допомогою мережевого приймача, який входить в комплектацію товару або може бути придбаний окремо і підключений через роз'єм USB. Володар цифрового ресивера DVB T2 отримує доступ до відеороликів, розміщених на популярному Інтернет-ресурсі YouTube.
При бажанні він може занести свої улюблені кліпи в обране. Тепер вони завжди будуть під рукою. У багатьох відгуках про ресіверах Dvb T2 фірми Lumax часто йдеться про зручність "Кінозалу". Так називається колекція з кращих радянських і російських фільмів, до якої отримують доступ користувачі подібних моделей телевізійних тюнерів. Для того щоб скористатися "Кінозалом", також необхідно підключення до Всесвітньої павутини.

Радіо нового покоління

Багато хто, говорячи про ресіверах Dvb T2 забувають про їх можливості "ловити" не тільки цифрове телебачення, але й радіо. На даний момент в Росії існує три таких каналу. І є всі підстави сподіватися, що кількість радіостанцій, що передають свої сигнали в цифровому форматі, буде зростати. На відміну від аналогових програм, такі трансляції повністю захищені від перешкод. Меломани будуть вражені якістю звучання цифрових станцій.
Варто згадати про велику кількість радіопередач, присвячених різноманітним музичним жанрам в ефірі каналів "Радіо Росії" і "Маяк". Тому, не варто забувати і про кнопки на пульті дистанційного керування, яка відповідає за перемикання між ТБ та радіо ефіру.

В якості висновку

У цій статті були розкриті особливості цифрового телевізійного мовлення. Також був зроблений короткий огляд корисних функцій, наявних у багатьох моделей телевізійних ресиверів. Подібна інформація допоможе значно полегшити вибір моделі для тих, хто збирається придбати цифрову приставку Dvb T2.
Цікаво по темі
Приставки для телевізорів: особливості пристроїв
Приставки для телевізорів: особливості пристроїв
Приставка для телевізора вже давно зарекомендувала себе як прилад, що забезпечує якісний і комфортний перегляд програм. Але раніше використання цих
Для чого потрібна цифрова приставка до телевізора?
Для чого потрібна цифрова приставка до телевізора?
Цифрова приставка до телевізора - технічний засіб, необхідний для перегляду ефіру в сучасному форматі. Як вибрати підходящу модель, підключити її, а
Цифрова приставка. Як її вибирати, налаштовувати і підключати?
Цифрова приставка. Як її вибирати, налаштовувати і підключати?
Цифрова приставка. Саме так називається прилад для перегляду телебачення в сучасному форматі. Сьогодні майже в кожному будинку є ТБ-приймач, а
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Як підключити т2? Таким питанням спантеличені мільйони росіян в минулому році. Багатьох хвилює і донині. Що ж таке т2? Для непосвячених варто
Що таке ресивер цифровий телевізійний?
Що таке ресивер цифровий телевізійний?
Ресивер цифровий телевізійний – це поняття міцно увійшло в життя росіян в останні роки. Так називається прилад для перегляду телепередач у сучасному
Яке краще підключити телебачення: огляд, опис, особливості та відгуки
Яке краще підключити телебачення: огляд, опис, особливості та відгуки
Складно уявити життя сучасної людини без телебачення. Для комфортного перегляду передач і фільмів застосовуються різні ідеї, наприклад, технології