Новини високих технологій
» » Для чого потрібна цифрова приставка до телевізора?

Для чого потрібна цифрова приставка до телевізора?

1-02-2019, 13:50
533
Цифрова приставка до телевізора - технічний засіб, необхідний для перегляду ефіру в сучасному форматі. Як вибрати підходящу модель, підключити її, а також провести правильну настройку? Відповіді на ці питання, а також багато інші корисні відомості про цих приладах можна знайти у пропонованій вашій увазі статті.

Особливості нового формату

Цифрове телебачення, на яке Росія планує повністю перейти до кінця поточного, 2019 року, транслюється на дециметрових хвилях. А значить для того, щоб "зловити" канали в такому форматі, не знадобиться ніякий інший антени, якщо в будинку є та, що призначена для прийому трансляції на цих частотах.
Якщо ж у вас немає такого пристрою, то його слід придбати, оскільки цифрова приставка до телевізора, навіть найкраща, без підключення до антени не здатна отримувати ТВ-сигнал, а значить, і показувати передачі. Деякі моделі тюнерів поставляються в комплекті з антеною того ж виробника. Це кімнатна засіб прийому телевізійних хвиль зазвичай прекрасно працює в поєднанні з ресивером, з яким продається з нею. Для людей, які вперше стикаються з подібною технікою, потрібно пояснити, що тюнер, ресивер, приймач, цифрова приставка для телевізора, а також деякі інші назви застосовуються для позначення одного і того ж приладу. Формат, в якому ведеться мовлення в Росії, носить назву Dvb t2. Саме воно повинно бути вказано в інструкції до приобретаемому приладу. В іншому випадку приставка може виявитися непридатною для того, щоб забезпечити перегляд каналів, що транслюються на території Російської Федерації.


Для чого ще потрібен ресивер?

Багато моделей цифрових приставок до телевізора володіють великим набором функцій, які здатні скрасити дозвілля їх користувача, а також значно полегшити його життя. Що ж ще вміють ці невеликі, але дуже корисні пристрої? Цифрові приставки до телевізора більшості відомих моделей здатні виконувати функцію плеєра. Вони можуть відтворювати як аудіо, так і відео. Якщо ви належите до числа меломанів і якість відтворюваної музики має для вас велике значення, то необхідно перед покупкою ресивера уважно вивчити інструкцію з метою з'ясування списку форматів, які здатна зчитувати пристрій. Наприклад, треки у форматі Wav не будуть різати слух з-за сильного стиснення композицій. Але не варто забувати і про те, що основна функція таких приладів - забезпечення сталого, безперервного показу телепрограм. Тому на якість виконання цього завдання варто в першу чергу звернути увагу.

Запис

Крім звичайного перегляду, багато зразки цієї техніки мають функцію "Зсув часу". Це означає, що тепер телеглядач має можливість при несподіваному телефонному дзвінку або якому-небудь іншому обставину сміливо відірватися від "блакитного екрану" з тим, щоб додивитися улюблену передачу. Як це працює? Під час паузи пристрій включає запис ефіру. Глядач, який повернувся до телевізора, продовжує дивитися трансляцію, збережену у вигляді відеофайлу на зовнішньому носії інформації. Слід пам'ятати, що флеш-картка, що використовується для цієї мети, повинна бути досить місткою.


Телепередача середньої тривалості, записана в форматі високого дозволу, займає приблизно півтора гігабайти пам'яті.

Автономна робота

Для тих, хто планує часто користуватися описаною функцією, може виявитися корисною можливість при записі цифрового телебачення приставку до телевізора використовувати автономно від ТБ. Це необхідно, коли потрібна передача йде пізно вночі. Не вмикати телевізор і цим самим заощаджувати електроенергію можуть і телеглядачі, записують програму під час своєї відсутності біля екрану.

Вибір моделі

Відгуки про цифрові приставки до телевізора, залишені на різних сайтах, присвячених вибору техніки, а також в інтернет-магазинах, дозволяють виявити найбільш популярні моделі тюнерів. Великим попитом користується продукція фірми Lumax. Всі моделі ресиверів цього виробника забезпечують отримання якісного телесигналу, а також оснащені такими важливими функціями, як зсув часу і запис. Тюнери, що випускаються під маркою "Рэмо", також здобули безліч позитивних відгуків. Цифрові приставки до телевізора деяких моделей, що випускаються цим виробником, продаються разом з антеною.

Підключення

Як підключити тюнер до телевізора - один з найголовніших питань, що стосуються даної теми. Підключення до телевізора, цифрової приставки здійснюється за наступною схемою. Вставити батарейки в пульт дистанційного управління. Підключити до приставки антену. З'єднати ресивер з телевізором за допомогою кабелю зі штекерами HDMI, RCA або іншими.
Якщо необхідно, підключити до приставки стереосистему через двокомпонентний роз'єм RCA (можливі й інші варіанти).
Налаштувати прийом каналів в автоматичному режимі або прописавши частоти, на яких ведеться трансляція. Після виконання вищезазначених пунктів можна приємно влаштовуватися перед екраном і починати перегляд.
Цікаво по темі
Цифрова приставка. Як її вибирати, налаштовувати і підключати?
Цифрова приставка. Як її вибирати, налаштовувати і підключати?
Цифрова приставка. Саме так називається прилад для перегляду телебачення в сучасному форматі. Сьогодні майже в кожному будинку є ТБ-приймач, а
Як підключити тюнер до телевізора? Корисні поради
Як підключити тюнер до телевізора? Корисні поради
Перехід на цифрове телебачення в Росії готувався протягом декількох останніх років. У 2018 році було оголошено, що для повного здійснення цього
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Як підключити т2? Таким питанням спантеличені мільйони росіян в минулому році. Багатьох хвилює і донині. Що ж таке т2? Для непосвячених варто
STB-приставка: опис і характеристики
STB-приставка: опис і характеристики
STB-приставки: переваги, можливості, функціонал. Нюанси підключення та налаштування IPTV-приставок. Комплектація і оснащення пристрою.
Приставки до телевізора. Smart TV приставка
Приставки до телевізора. Smart TV приставка
Цифрове телебачення, яке не так давно було прерогативою тільки певної групи людей, тепер доступно кожному. Але разом з появою відкритого доступу до