Новини високих технологій
» » Ресивери Bbk та їх опис

Ресивери Bbk та їх опис

20-12-2017, 13:10
615
Для перегляду цифрового ефірного мовлення в стандарті DVBT2 сучасний телевізор повинен бути оснащений спеціальним вбудованим тюнер, який підтримує необхідні стандарти, або додатковим спеціальним устаткуванням, вміє обробляти подібні сигнали - цифровим приймачем. Бренд BBK Electronics відомий своїми сучасними лінійками побутової електроніки хорошої якості. Цифрові телевізійні приймачі Bbk з комфортом використовуються в побуті і дозволяють не тільки отримувати якісний сигнал, але і записувати в пам'ять улюблені телепрограми.
Ресивери Bbk та їх описBBK SMP124HDT2

Ця модель ресивера дозволяє приймати радіо - і телеканали цифрового телебачення в стандартах DVB-T2 і DVB-T. За допомогою будь-якої телевізійної антени - або зовнішньою, або кімнатної – можна здійснювати прийом сигналу. Компанією спеціально розроблено інтуїтивно зрозуміле InErgo-меню, а зручний пульт дозволить легко розібратися у всіх функціях пристрою. Завдяки вбудованому в телевізійний ресивер Bbk роз'єму USB ви зможете легко підключити зовнішній накопичувач і записувати фрагменти цифрового ефіру. Це можливо при використанні функції PVR або режим відкладеного перегляду - TimeShist.
Ресивер обладнаний вбудованим медіаплеєром з високою чіткістю. Підключивши ресивер BBK SMP124HDT2 через HDMI-роз'єм до телевізора, легко переглядати медіаконтент в гарному якості та високому дозволі. Доступ до електронної програми передач надається функцією EPG. Комплектація: ресивер; пульт управління; аудіо - та відеокабель; батарейки; керівництво по експлуатації.

Цифровий телевізійний ресивер BBK SMP001HDT2

Пристрій призначений для прийому цифрових каналів ефірного телебачення DVB-T і DVB-T2-стандартів, а також радіо. Доступ до вбудованої програми передач з функцією EPG висвітить на екрані телевізора програму передач. А перегляд улюбленої передачі з допомогою режиму «ТаймШифт» можна здійснити у відкладеному режимі. Крім того, функція PVR запише відеоконтент на зовнішній, підключений до ресивера, носій для подальшого відтворення. Модель виконана в класичному дизайні і випускається в двох кольорах - темно-сірому і чорному.ТВ-тюнер BBK SMP017HDT2

Основною відмінною особливістю даної моделі ресивера BBK є впевнене чіткий прийом цифрового сигналу. Ресивер оснащений роз'ємами USB-порт HDMI для підключення зовнішніх накопичувачів. А функції PVR і TimeShift призначені для звичайної й відкладеного запису на жорсткий диск або USB-накопичувач. До пристрою можна підключити як зовнішню антену, так і звичайну кімнатну. Зрозуміле меню і зручний пульт дистанційного керування дозволять легко розібратися у функціях пристрою.

ТВ-приставка SMP240HDT2

Цей тип приставки забезпечить комфортну трансляцію і величезний вибір цифрових каналів ефірного телебачення та радіо у встановлених стандартах. Сигнал приймається зовнішньої або звичайній кімнатній антеною. Цифровий ресивер BBK володіє можливістю медіаплеєра і підтримує формат MKV.
Функція EPG здійснює доступ до системної програмі телепередач і забезпечує: прийом програм на звичайну антену; сумісність з цифровими телевізійними сигналами; електронний розклад каналів; функцію відкладеного перегляду; режим запису відео; підтримку JPEG; порт USB для підключення зовнішніх пристроїв.

Ресивер з чіпом від компанії Ali

ТВ-ресивер BBK SMP244HDT2 оснащений чіпом відомої компанії для поліпшення прийому сигналу і комфортним користувальницьким інтерфейсом.
Пристрій приймає цифровий сигнал DVB-T і DVB-T2 через зовнішню або кімнатну антену. Для перегляду вмісту у високому дозволі тюнер оснащений вбудованим медіаплеєром з можливістю підключення через порти зовнішніх накопичувальних пристроїв. Вся необхідна інформація про номер каналу, часу або тривалості відображена на яскравому екрані.

Як налаштувати ресивер BBK

При первинній настройці пристрою у вас не виникне ніяких складнощів – вона надзвичайно проста. Потрібно тільки визначитися з типом телевізора, який планується підключити.
Для не дуже нових моделей, наприклад, з CRT-трубкою і йому подібних, слід здійснювати підключення за допомогою шнура через компонентний відеовихід. Якщо ж у вас більш нова модель, оснащена HDMI-портом, то будемо використовувати тільки сам порт. Можливо, що доведеться докупити шнур, але враховуючи, що ресивер буде видавати зображення у форматі Full-HD, це варто того. Навіть неозброєним оком помітна різниця в якості зображення. Всі порти і роз'єми розміщені на задній панелі ресивера: антенний вихід і вхід, компонентний і композитний виходи, коаксіальний цифровий аудіовихід і HDMI-вихід. Роз'єм USB винесений на передню панель. Крім того, на лицьовій стороні розташовані кнопки управління ресівером і інформаційна панель. Вони повністю дублюються на дистанційному пульт.

Відгуки

Корпус зроблений з глянсового пластика - це не дуже практично, але виглядає по-дизайнерськи ошатно. У рамках тестування пристрій підключили спочатку до великої панелі Full-HD діагоналлю 42 дюйми, а потім до компактному телевізору, тільки з компонентним виходом. І в тому, і в іншому випадках ресивер BBK відгуки заслужив гідні - нарікань не викликав і працював надійно.

Крім того, багато хто відзначає зручний інтерфейс, розроблений спеціально для ресиверів DVB-T2. Він запам'ятався швидкістю роботи і швидким перемиканням каналів. Дуже зручно реалізована функція телегіда EPG, що не дозволяє пропустити цікаву передачу. Сподобалося, що пристрій без праці зберігає відео і фото на флеш-накопичувачі невеликої ємності, це буває нечасто. Багато респондентів відзначають якість відтворення Full-HD-відео: зображення без пригальмовувань, підвисань і дуже чітка. Отже, ми розглянули особливості ресиверів BBK.
Цікаво по темі
Як вибрати і підключити цифровий ресивер для телевізора
Як вибрати і підключити цифровий ресивер для телевізора
Не всі телевізори здатні порадувати нас чіткою картинкою. Навіть якщо у вас плазмовий або РІДКОКРИСТАЛІЧНИЙ апарат, може знадобитися ресивер для
Ресивер для телевізора на дачу: огляд, види, особливості вибору
Ресивер для телевізора на дачу: огляд, види, особливості вибору
Більшість дачних ділянок розташовується на значній відстані від населених пунктів, багато з них виявляються відрізаними від деяких благ цивілізації,
DVB-T2 приймач: опис, характеристики, інструкція, моделі та відгуки
DVB-T2 приймач: опис, характеристики, інструкція, моделі та відгуки
Цифрове телебачення не так давно, але вже міцно увійшло в наше життя. Однак далеко не всі з нас встигли обзавестися телевізорами з вбудованими
Приставки до телевізора. Smart TV приставка
Приставки до телевізора. Smart TV приставка
Цифрове телебачення, яке не так давно було прерогативою тільки певної групи людей, тепер доступно кожному. Але разом з появою відкритого доступу до
Як підключити телевізор до ресивера? Як підключити ресивер до двох телевізорів?
Як підключити телевізор до ресивера? Як підключити ресивер до двох телевізорів?
Питання про те, як підключити телевізор до ресивера, виникає в основному у тих умільців, які хочуть виконати цю процедуру самостійно. Якщо