Intel Pentium N3540: характеристики, фото і відгуки

537 0 Новини високих технологій

Вибрати новий процесор для комп'ютера або ноутбука непросто. Особливо це стосується звичайних користувачів, які не розбираються в технічних новинках, а також їх характеристики. При виборі слід орієнтуватися на апаратні можливості, продуктивність і доступну ціну. Intel Pentium N3540 – одна з найбільш підходящих моделей, яка відрізняється бюджетною ціною. Процесор ідеально підходить для недорогих портативних комп'ютерів.

Intel Pentium N3540: характеристики, фото і відгуки

Архітектура мікропроцесора

Мікропроцесор Intel Pentium N3540 побудований на базі Silvermont – сучасній архітектурі. Головна її перевага – мале споживання електроенергії. Завдяки Silvermont портативний комп'ютер збільшує час автономної роботи. Крім того, він коштує дешево і доступний всім категоріям покупців. Слід зазначити, що мікрочіп відбувається застарілого покоління архітектури. Це накладає неприємний відбиток на продуктивність кристала. Однак процесор чудово справляється зі звичайними завданнями, підходить для офісних і домашніх комп'ютерів.

Процесор Intel Pentium N3540 зроблений на платформі Bay Trail. Він сумісний з роз'ємами типу FCBGA 1170. Застосовується в бюджетних ноутбуках, не підтримує роботу з новітніми вдосконаленими процесорами. Кристал Intel неможливо замінити на інший, так як він вбудований в материнську плату. Архітектура процесора не передбачає можливість збільшення швидкості відео і продуктивності. Незважаючи на деякі недоліки, цей чіп заощаджує енергоспоживання, ідеально підходить для вибагливий користувачів. Продуктивність мікропроцесора справляється з інтернет-серфінгом, переглядом відеокліпів, фільмів, простими іграми, офісними додатками. Intel Pentium N3540 не потягне вимогливі ігри і графічні пакети.
Intel Pentium N3540: характеристики, фото і відгуки

Особливості

Даний процесор – застаріла модель, яку роблять за особливою технологією. В основі створення Intel - тривимірні транзистори. Висока ступінь енергоефективності дозволяє центральному процесору економити ресурс ноутбука і гарантує тривалу роботу користувачеві без додаткової підзарядки протягом тривалого часу. Особливістю мікропроцесора і його недоліком вважається низька продуктивність, але цього виявляється достатньо для нетбука або робочого комп'ютера.

Характеристики оверлокінгу

Процесор Intel Pentium N3540 розроблявся спеціально для недорогих комп'ютерів, тому дана модель не призначена для оверлокінгу (розгону, підвищення швидкості, продуктивності техніки). Фахівці не радять намагатися розганяти кристал, інакше він вийде з ладу. Але якщо користувач захоче за мінімальну суму процесора збільшити його продуктивність, приготуйтеся до наступних дій:
 • Виконайте інсталяцію утиліти, яка протестує працездатність комп'ютера.
 • Зайдіть у налаштування BIOS та встановіть мінімальну частоту всіх пристроїв. Шину збільшіть до 5 Мгц.
 • Перезавантажте комп'ютер.
 • Перевірте, стабільно працює процесор. Якщо виникнуть проблеми, спробуйте зменшити тактову частоту системної шини до 2 або 3 Мгц.
 • Зазначимо, що кристал після цих дій значно не збільшить свою потужність, але понесе істотні втрати. Фахівці не радять самостійно експериментувати з продуктивністю. Це може призвести до виходу комп'ютера з ладу, можливо, навіть знадобиться серйозний ремонт.
  Intel Pentium N3540: характеристики, фото і відгуки

  Кеш

  Основний недолік мікропроцесорів Intel – мала кількість кеш-пам'яті. Виробники пішли на цей крок, щоб зменшити споживання енергії, розміри кристала, ціну. Однак таке рішення серйозно знизило продуктивність процесора Intel Pentium N3540. Перший рівень пам'яті має об'єм кеша – 224 Кб, другий рівень – 2 Мб. Цього вистачає для перегляду, редагування відео, документів, серфінгу. Робота в графічних програмах, важкі ігри – непосильне завдання для процесора. З ними впорається тільки трирівнева кеш-пам'ять.

  Параметри

  Контролер ОЗП Intel Pentium CPU N3540216 GHz двоканальний, тому краще використовувати два або чотири модулі. Це підвищує продуктивність і швидкість. Пропускна здатність чіпа – 21 Гб в секунду, кількість пам'яті – 8 Гб. Величина теплового пакету пристрою - 75 Вт, що дозволяє економити на системі охолодження ноутбука. Процесор примітний тим, що можливість перегріву техніки зводить до мінімуму. В Intel Pentium встановлена графічна система HD Graphics, яка може підтримувати роботу з декількома моніторами. Її потужності вистачає для того, щоб вирішувати звичайні користувальницькі завдання, для ігрових стратегій вона не підходить. Цей чотирьохядерний процесор володіє мінімальною частотою – всього 216 Ггц.
  Intel Pentium N3540: характеристики, фото і відгуки

  Огляд ноутбука ASUS

  Зрозуміти, як веде себе Intel Pentium N35402160 Мгц, легко на прикладі ноутбука. Пристрій середнього цінового діапазону Asus X553MA-SX377B працює на базі відомого процесора Intel. Ноутбук призначений в основному для офісної роботи, має прийнятну ціну, простий, простий дизайн. Очевидно, що машина орієнтована на виконання нескладних завдань. Лептоп не потягне важкі ігри, навряд чи будуть рівно працювати графічні редактори. Дисплей ноутбука – широкоформатний, має високий дозвіл, підтримує бездротовий зв'язок. Операційна система – Windows 8.1. Драйвера встановлюються в автоматичному режимі. Швидке завантаження декількох програм і висока швидкість роботи – плюс ноутбука.
  Завдяки процесору і системі охолодження, ноутбук практично не нагрівається, працює тихо. Простота експлуатації, функціональність – перевага моделі. Незважаючи на доступну ціну, клавіатура в пристрої – повнорозмірна. Сам ноутбук – легкий, зручний для перенесення. Є роз'єми HDMI і VGA, місткий жорсткий диск – 500 Гб. Ноутбук довго працює автономно і без підзарядки. Клавіатура і акумулятор - незнімні, що для деяких користувачів може виявитися незручним. Виробники подбали і про індикаторах. Істотний недолік комп'ютера – корпус зроблений з крихкого пластику. Слабкі динаміки і погана камера в сукупності – великий мінус пристрою. Модель ідеальна для роботи в мережі, з різними документами, для перегляду фільмів онлайн, веб-спілкування. Комп'ютер стане хорошим помічником студентам. Не покладати великі надії на ноутбук, якщо з його допомогою будуть реалізовуватися професійні цілі: верстка, дизайн, редагування фотографій в графічних редакторах, монтування відео. Низька продуктивність дасть про себе знати, і виникне ряд серйозних проблем, які вплинуть на результат роботи. Придивіться до моделі Asus X553MA-SX377B, якщо не можете дозволити дорожчу. Процесор Intel Pentium N3540216 створює баланс між непоганим якістю і достатньою продуктивністю.
  Intel Pentium N3540: характеристики, фото і відгуки

  Вартість

  Майже всі процесори Intel відрізняються високою ціною. Не виняток і чіп Intel Pentium N3540. Відгуки багатьох покупців підтверджують, що виробник просить за нього 10 тисяч рублів, а готовий процесор на його базі коштує 24 тисячі. Незважаючи на це, дана модель процесора доступна більшості користувачів, з урахуванням загальних високих цін на техніку.
  Intel Pentium N3540: характеристики, фото і відгуки

  Відгуки

  Надійну роботу процесора Intel Pentium N3450216 можуть підтвердити або спростувати відгуки реальних користувачів. Очевидних мінусів у чіпа бути не може, так як він призначений для бюджетних комп'ютерів з невисокою продуктивністю. До плюсів процесора користувачі відносять високу енергоефективність, низьку вартість, доступність, швидке вирішення повсякденних завдань. Даний процесор – збалансоване і доступне рішення для тих, хто цінує автономність, а продуктивність ПК не так важлива.

  Популярі новини
  Загрузка...