Як встановити "Ютуб" на телефон: докладна інструкція

150 0 Новини високих технологій

Сервіс «Ютуб» можна сміливо назвати самим популярним видеохостером у всьому світі. На цьому ресурсі можна знайти практично все що завгодно: фільми, музичні кліпи, пізнавальні та освітні передачі, новини, трейлери і багато іншого. Щоб переглянути весь наявний у сервісу контент, не вистачить і цілого життя. Розробники рік від року вдосконалюють своє дітище, роблячи ресурс більш зручним, зрозумілим і доступним. У власників персональних комп'ютерів з останнім пунктом проблем не виникає: відкрили звичним рухом руки браузер і перейшли на сервіс.

Особливості телефонних прошивок

Але володарі смартфонів іноді відчувають серйозні проблеми з доступом до видеохостеру. У цьому випадку знадобиться грамотно встановити «Ютуб» на телефон. "Андроїд"-гаджети в більшості своїй мають передвстановлене додаток від цього хостера, поряд з купою інших програм від «Гугл». Але деякі прошивки йдуть, що називається в чистому вигляді, з мінімальним набором.


Отже, спробуємо розібратися, як встановити «Ютуб» на телефон і зробити це максимально безболісно як для самого мобільного гаджета, так і для його власника. Процес донезмоги простий і не відніме багато часу. З ним впорається навіть новачок.

Підготовка до встановлення

Перед тим, як встановити «Ютуб» на телефон, незайвим буде переглянути всі віджети на робочому столі і в меню. Раптом додаток вже інстальовано. У цьому випадку досить просто натиснути на нього, і програма повинна оновитися в автоматичному порядку. І не забудьте включити передачу даних на смартфоні.
Як встановити "Ютуб" на телефон: докладна інструкція
Якщо ж ярлика сервісу ніде не видно, то доведеться встановити «Ютуб» на телефон за допомогою «Плей Маркету» (Play Market/Play Store). Ярлик останнього повинен бути десь на робочому столі або в меню. Якщо його немає, то потрібно шукати іконку Google. І натискання на неї вибрати «Плей Маркет».


Установка

Після відкриття «Плей Маркету» необхідно у верхній частині екрана тапнути на рядок пошуку. Далі вбити слово «Ютуб» або YouTube. Вибираємо перший запропонований варіант і потрапляємо на основну сторінку програми.
Як встановити "Ютуб" на телефон: докладна інструкція
Тут можна погортати скріншоти, подивитися відгуки або відразу натиснути на зелену кнопку " встановити «Ютуб» на телефон. Якщо на вашому гаджет сервіс вже встановлено, то активним зеленим кольором буде підсвічена кнопка «Оновити». Потім чекаємо кінця завантаження і «Плей Маркет» можна закривати. Ярлик сервісу повинен з'явиться на основному робочому столі вашого гаджета. Якщо його немає, то він точно буде в списку встановлених додатків, звідки його можна «витягнути» на головний екран.

Популярі новини
Загрузка...