Налаштування телевізора Philips: покрокова інструкція, поради та рекомендації

198 0 Новини високих технологій

Налаштування телевізора Philips будь-якій сучасній моделі – це досить проста процедура. З нею кожен може впоратися без особливих проблем і без залучення сторонньої допомоги. Саме вирішення цього питання і присвячена стаття. Також будуть надані рекомендації загального плану при виборі такого пристрою. В додаток до цього буде коротко розглянуто програмне забезпечення таких мультимедійних систем.

Налаштування телевізора Philips: покрокова інструкція, поради та рекомендації

Рекомендації по вибору

Сучасні телевізори є досить складними пристроями. Вони здатні приймати не тільки ефірні передачі, але і кабельні разом з супутниковими. Тобто наявність універсального тюнера - це обов'язкова умова при купівлі такого пристрою. Також його комунікаційний набір повинен включати такі порти, як HDMI, SCART, VGA, RCA, USB і 3.5-мм аудіороз'єми. Це дозволить до нього підключити будь-додатковий пристрій.


Окремо потрібно відзначити ще й той момент, що якість картинки має бути не нижче FullHD. Звичайно, на прилавках може зустріти пристрої з матрицею HD, але вони на поточний момент застаріли. До того ж сучасні вимоги до таких систем вказують на те, що вони повинні функціонувати під управлінням спеціальної операційної системи. Це дозволяє істотно розширити їх можливості. Саме відштовхуючись від раніше викладених рекомендацій і потрібно вибирати новий телевізор.
Налаштування телевізора Philips: покрокова інструкція, поради та рекомендації

Операційна система. Її нюанси

Налаштування телевізора Philips будь актуальною модифікації повинна виконуватися з урахуванням встановленого на ньому системного софту. Умовно всі такі пристрої можна розділити на дві великі групи.


Одна з них не підтримує функцію Smart TV. У цьому випадку пристрій дозволяє переглядати лише канали. Друга група телевізорів має спеціальну операційну систему і за рахунок цього реалізована в повному обсязі підтримка такої опції, як Smart TV. За рахунок цього такі побутові прилади перетворюються в повноцінні мультимедійні розважальні системи. Подібний системний софт дозволяє встановлювати додаткові програми, за допомогою яких можна відтворювати різний мультимедійний контент. Також в програмному забезпеченні такої системи вбудований браузер. Тому можливий перегляд різних сайтів в Інтернеті. На сьогоднішній день існує три види основних операційних систем для таких пристроїв – це Tizen, WEB OS і Android. Компанія «Філіпс» у своїх мультимедійних центрах використовує останню з них. Знову-таки, важливо розуміти те, що в смартфонах використовується розширена версія даної операційної системи, а в телевізорах – «урізана». Тобто деякі опції в неї на програмному рівні примусово відключені. Наприклад, підтримка інтегрованих камер або ж месенджерів.
Налаштування телевізора Philips: покрокова інструкція, поради та рекомендації

Комплектація. Монтаж. Підключення

Список поставки даної групи пристроїв, як правило, включає наступне:
 • Телевізор.
 • Підставку для нього.
 • Пульт управління з набором елементів живлення.
 • Керівництво користувача.
 • Набір різних рекламних буклетів.
 • Гарантійний талон.
 • Налаштування телевізора Philips починається з його складання. На цьому етапі пристрій витягується з транспортної коробки. Далі необхідно встановити на нього опору для монтажу на горизонтальну поверхню або ж підвісний кріплення на вертикальну стінку. Після цього встановлюємо його на місце майбутнього використання.
  Потім потрібно підвести комунікації і підключити їх. На цьому етапі провід живлення підключається до гнізда системи електропостачання одним кінцем, а другим – до розетки. Також кабель з телевізійним сигналом підключається до входу ANT IN. У разі необхідності підводиться вита пара, і вже з її допомогою мультимедійний центр комутується до Інтернету.

  Програмна ініціалізація

  На наступному етапі налаштування зображення телевізора Philips зводиться до завдання параметрів операційної системи. Після включення пристрою буде виведено вікно запиту, в якому задаються його розташування, час і дата. Якщо будь-який з цих параметрів некоректно задати, то деякі опції можуть бути відключені на рівні програмного забезпечення. Також на цьому етапі необхідно вибрати найбільш зручний мову інтерфейсу.

  Пошук каналів

  Далі налаштування цифрових каналів на телевізорі Philips зводиться до пошуку доступних телетрансляцій. Для цього переходимо в меню налаштування пристрою. Потім вибираємо підпункт «Канали». У відкритому переліку вибираємо «Автопошук». Далі пристрій запустить процедуру автоматичного пошуку телепрограм. Перед цим необхідно лише задати тип вхідного сигналу (аналоговий, цифровий або аналого-цифровий) і вид обладнання, що підключається (місцева антени, супутникове або кабельне обладнання). Після цього телевізор просканує весь діапазон частот. В кінці потрібно буде зберегти раніше отриманий список передач.
  Налаштування телевізора Philips: покрокова інструкція, поради та рекомендації

  Мережеве підключення

  На цьому налаштування каналів на телевізорі Philips завершена. Тепер потрібно задати параметри мережного підключення. Для цього заходимо в меню налаштування і вибираємо розділ «Мережеве підключення». Далі вибираємо спосіб комутації до Глобальної павутини. Це може бути вита пара або ж передавач Wi-Fi. Також необхідно вказати характеристики мережевого підключення (адресу, маску, логін, пароль). Потім потрібно зберегти внесені зміни в програмне забезпечення мультимедійного центру.

  Вибір додатків. Їх інсталяція

  Після налаштування мережевого підключення можна встановити додаткові програми. Для цього в головному меню, яке відкривається кнопкою Home з пульта управління, вибираємо пункт Play Market. Далі можна використовувати існуючий обліковий запис у системі Google або створити нову. Після цього відкриється меню з набором доступних додатків. Потім користувач інсталює програму на свій розсуд. Рекомендується вибрати ivi, YouTube і Tvigle. Ці ресурси мають певний набір безкоштовного контенту. Якщо в процесі налаштування пристрою виникли непередбачені проблеми, то можна програмну оболонку мультимедійного центру повернути до початкового стану софту. Як скинути настройки на телевізорі Philips, буде розглянуто. Але до цього вдаватися має сенс лише в найбільш крайньому випадку. Після її виконання налаштування програмного забезпечення такого пристрою потрібно буде повторити. Але зазвичай проблем не виникає.

  Налаштування телевізора Philips: покрокова інструкція, поради та рекомендації

  Скидання налаштувань. Його особливості

  Тепер розберемося з тим, як здійснити скидання налаштувань телевізора Philips. Для початку необхідно з'ясувати в інструкції з експлуатації спеціальний пароль і запам'ятати його. Потім переходимо в меню налаштування пристрою і вибираємо пункт «Загальні». Далі, рухаючись за його пунктами, потрібно знайти «Скидання» і зайти до нього. Після цього мультимедійна система видасть запит на введення пароля. Вводимо набір цифр з керівництва користувача і підтверджуємо дію. Потім протягом 10-15 хвилин пристрій здійснить обнулення програмного забезпечення. На наступному етапі необхідно повторити налаштування програмного забезпечення, мережевого підключення і пошук каналів, які були раніше вже детально описані.
  Налаштування телевізора Philips: покрокова інструкція, поради та рекомендації

  Висновок

  У цьому матеріалі був розглянутий алгоритм налаштування телевізора Philips. Причому як без підтримки технології Smart TV, так і з такою опцією. Це досить проста операція. Тому з нею може впоратися будь-який власник такого пристрою. Зазвичай новоспечені власники таких нових мультимедійних систем намагаються вдатися до допомоги фахівців, але все раніше сказане свідчить про те, що і без їх участі можна впоратися.

  Популярі новини
  Загрузка...