Новини високих технологій
» » Як додатки перемістити на карту пам'яті? 3 дієвих способи

Як додатки перемістити на карту пам'яті? 3 дієвих способи

10-01-2017, 21:48
23 728
Багато власників сучасних гаджетів намагаються всіма силами розширити пам'ять у своєму пристрої. На жаль, 4-8 ГБ вбудованої пам'яті не вистачає користувачам для комфортної роботи. SD-карта дозволяє розширити ці межі. На неї можна перенести музику, відео або текстові документи. Але що можна зробити з іграми? Як додатки перемістити на карту пам'яті? Зараз існує безліч способів, які допоможуть вам це зробити.

Стандартні засоби

Як ми вже з'ясували, вбудована пам'ять відіграє важливу роль у використанні девайса. Як правило, близько 1 гігабайта виділяється під операційну систему, 2 ГБ - під мультимедійний файли. І що залишається? Всього 1 гігабайт виділяється для різних додатків. Звичайно, за сучасними мірками цього дуже мало. Зараз існують Android-додатки, які займають більше 2-х ГБ. Не суть важливо, наскільки потужний у вас мобільний телефон, адже без пам'яті ви не зможете встановити нормальні додатки. Саме з-за цього багато користувачів шукають вихід із ситуації. Давайте розглянемо, як за допомогою стандартних засобів можна переміщати програми на карту пам'яті «Самсунг», «Асус» та інших відомих брендів. На жаль, власникам китайських телефонів цей спосіб не підійде.

Справа в тому, що в китайських моделях розробники відокремлюють внутрішню пам'ять для загального використання і пам'ять для мультимедіа. При перенесенні файлів, просто перемістяться на другу половину. На більш дорогих моделях розробники передбачили можливість перенесення програм на зовнішній накопичувач. Цей спосіб не вимагає ніяких сторонніх утиліт. Якщо ваш телефон підтримує цю можливість, то ви легко перемістити необхідні програми. Як переміщати програми на карту пам'яті Android?

• Спочатку переходимо до налаштувань вашого девайса. • Переходимо до пункту «Додатки». • Далі вибираємо вкладку «SD-карта (USB-накопичувач)». • У списку знаходимо програму, яку потрібно перемістити, і натискаємо на нього. • У новому вікні натисніть на кнопку «Перемістити на USB-накопичувач.
На жаль, не всі програми можна перенести. Якщо розробники передбачили таку можливість, то ви за кілька хвилин перемістіть додаток. Також необхідно пам'ятати, що не всі файли переміщуються на SD-карту. Переносяться тільки великі файли, а інші, які відповідають за запуск програми, залишаються на внутрішній пам'яті.

Додатковий софт

Як перемістити програму на карту пам'яті «Леново»? Це можна зробити автоматично з допомогою додаткових програм. Найпоширеніша – App Mgr III. Ця утиліта доступна кожному. Вона безкоштовна і ви можете завантажити її в Google Play. Програма досить проста, розібратися з функціоналом зможе кожен. При установці нової програми вона вам видасть попередження, що можна встановити гру на SD-карту. Погодьтеся з ним і чекайте, поки гра встановиться.

Використання програми Арр Mgr III

Як додатки перемістити на карту пам'яті за допомогою додаткового софта? Якщо гра або програма вже встановлена на девайсі, то слід дотримуватися інструкції, щоб перенести утиліту.

1. Відкриваємо потрібну програму і зверху вибираємо пункт «Переміщуються». Так вам відобразяться всі ігри, які можна перемістити на карту SD. Також ви можете подивитися вже переміщені ігри та програми, вибравши пункт «На SD-карті», і утиліти, які не можна перенести. 2. Далі натискаємо на гру і в новому вікні натискаємо на кнопку «Перенести». 3. Подтвержаем вибрані дії і очікуємо виконання поставленої мети.

З допомогою FolderMount

FolderMount – особлива програма, яка відмінно виконує свої функції. Вона допоможе вам перемістити додаток. Карту пам'яті Android за допомогою цієї програми буде використовувати як основну пам'ять, так як вона дозволяє перемістити практично всі файли на зовнішній накопичувач. На жаль, FolderMount має істотний недолік, вона вимагає ROOT-права. Якщо ви отримаєте права суперкористувача, то ця утиліта сильно допоможе вам. Вона переносить не тільки файли ігор, але і їх кеш. Це відмінно підходить для ігор. Також переносити програми можна не тільки на SD-карту, але і на будь-який інший зовнішній накопичувач.

Робота FolderMount

Переносити файли за допомогою цієї утиліти досить просто, але деякі користувачі можуть зіткнутися з певними проблемами. Як додатки перемістити на карту пам'яті? • Завантажуємо програму з Google Play і встановлюємо її. • Натискаємо на кнопку у вигляді плюсик, яка знаходиться в правому верхньому куті. • У новому вікні виберіть пункт «Ім'я» і напишіть назву гри, яку потрібно перемістити. • Далі переходимо до пункту «Джерело» і вибираємо шлях де знаходиться обране додаток. • Після цього вибираємо «Призначення», куди слід перемістити гру. • Підтверджуємо дію, натиснувши на хрестик у правому верхньому куті. Чекаємо, поки додаток переміститься на карту пам'яті. Далі можна переходити до інших ігор.

Висновок

Як додатки перемістити на карту пам'яті? Як ви могли помітити, в цьому нічого складного немає. Якщо з допомогою стандартних коштів у вас не вийшло перемістити гру або програму, то варто встановити додатковий софт. Звичайно, ці програми зможуть перенести на SD-карту не всі додатки, але так ви все одно звільнити пам'ять. Найдієвіша утиліта – FolderMount, але вона вимагає ROOT-прав. При отриманні прав суперкористувача ви ризикуєте, але це сильно розширює функціонал телефону в цілому, даємо безліч нових можливостей.
Цікаво по темі
Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
У більшості випадків питання про те, чи можна встановити програми на Android через комп'ютер, відноситься до ситуації, коли у користувача немає
Посилання на обмін в "Стиме" - як дізнатися? Подробиці
Посилання на обмін в "Стиме" - як дізнатися? Подробиці
Давайте ж розберемося, що таке посилання на обмін в безкоштовній програмі під назвою Steam, для чого це потрібно, де використовується. Ця та інша
Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів
Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів
Очищення мобільного телефону від "сміття" - важлива процедура. Особливо коли він почав погано працювати. Як це зробити? У статті ми розглянемо кілька
Операційна система iOS: як встановити на Android?
Операційна система iOS: як встановити на Android?
Багато користувачів смартфонів цікавляться, чи можна на «Андроїд» встановити iOS. Вони хочуть оцінити в дії операційну систему від компанії Apple,
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Сьогодні юзерам доводиться витрачати багато часу, щоб знайти якісне. Дана стаття покликана заощадити час користувача. У ній представлений огляд
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Детальніша інформація по роботі з аудіокнигами, завантаженням їх на "Айфон" і інших методах прослуховування аудіо-літератури на смартфоні.