Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень

445 0 Новини високих технологій

У більшості випадків питання про те, чи можна встановити програми на Android через комп'ютер, відноситься до ситуації, коли у користувача немає доступу до бездротових мереж, але є провідне інтернет-підключення на стаціонарному терміналі. Далі буде розглянуто кілька основних способів інсталяції Android-аплетів саме такими методами.

Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера: варіанти дій

Серед найпростіших способів, що дозволяють здійснити інсталяцію додатків під Android з комп'ютера, можна виділити кілька основних:

 • завантаження інсталяційного дистрибутива на мобільний пристрій з ПК;
 • установка через сховище Play Market;
 • використання керуючих утиліт і програм-емуляторів.
 • Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
  Хоча всі методи на перший погляд і здаються досить простими, в деяких ситуаціях слід звернути увагу на нюанси налаштувань, без яких всі зусилля будуть марними.

  Завантаження дистрибутива і перенесення його на мобільний девайс

  У найпростішому випадку встановити додаток на Android через комп'ютер можна зовсім елементарно. Припустимо, користувач має доступ до Інтернету тільки зі стаціонарного терміналу з проводовим підключенням. Досить знайти і завантажити інсталяційний файл програми або гри в стандартному форматі APK, розпізнаваним усіма без винятку версіями ОС Android, а потім підключити мобільний пристрій за допомогою USB-кабелю і скопіювати його з вінчестера на внутрішній накопичувач або SD-карту. Далі вже на смартфоні або планшеті потрібно просто запустити перенесений дистрибутив і пройти стандартну процедуру установки. Але тільки цим проблема того, як встановлювати програми на Android з комп'ютера, не обмежується. Справа в тому, що у разі завантаження файлів з неофіційних ресурсів (мається на увазі Play Market), система може і не інсталювати програму, вважаючи її небезпечною.

  Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
  Щоб така ситуація не відбулася, перед початком установки слід зайти в настройки системи і в розділі безпеки задіяти дозвіл установки програмного забезпечення з невідомих джерел (в деяких версіях системи такий параметр може перебувати в розділі, призначеному для розробників). Тільки після цього будь-який додаток, неважливо, звідки воно завантажено, можна буде встановити без проблем.

  Використання доступу до Play Market

  Можна використовувати і прямий доступ до сховища Play Market безпосередньо з комп'ютера через веб-браузер.
  Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
  В цьому випадку встановити програми на планшет Android з комп'ютера теж буде нескладно. Але тут є дві обов'язкові умови: підключення мобільного девайса до комп'ютера та проходження процедури авторизації в самому сервісі Google Play. Для пошуку потрібного аплету входимо в сервіс, після чого вводимо адресу електронної пошти Gmail і пароль, вказаний при реєстрації. Як вже зрозуміло, робиться це виключно на ПК. Після цього аналогічну процедуру потрібно провести і на мобільному пристрої (якщо запис за замовчуванням неактивна). Коли обидві реєстраційні записи будуть синхронізовані, залишиться тільки знайти потрібну програму і активувати старт інсталяції (сумісність встановлюється з підключеним планшетом або смартфоном буде визначено автоматично). Далі потрібно вибрати свій пристрій зі списку (воно повинно бути позначено сірим кольором), натиснути кнопку установки і дочекатися закінчення процесу.

  Установка аплетів за допомогою емуляторів і керуючих програм

  Ще одна методика, що дозволяє вирішити проблему того, як встановлювати програми на Android з комп'ютера, полягає в тому, щоб використовувати спеціальні програми, здатні емулювати роботу Android-системи в середовищі Windows.
  Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
  Таких програм сьогодні в Інтернеті можна знайти дуже багато. Однією з найбільш популярних можна назвати невелику утиліту під назвою BlueStacks. Після її установки на комп'ютер або ноутбук, якщо все виконано правильно, запустити файли формату APK можна буде прямо на Windows-терміналі.
  Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
  У деяких випадках, коли додаток містить ще і спеціальну папку кешу, її доведеться перенести на мобільний девайс вручну. Зазвичай це директорія obb, яка повинна бути збережена в каталозі data, розташованому в кореневій папці Android на внутрішньому накопичувачі. Але не плутайте назва sdcard зі знімною картою!

  Як встановити Android-додатки на комп'ютер?

  Тепер ще один цікавий момент. Далеко не всі користувачі знають, що на комп'ютер можна встановити програми, розраховані на роботу в Android-системах. Але для цього буде потрібно якась керуюча утиліта.
  Як встановлювати додатки на Android з комп'ютера і навпаки: кілька простих рішень
  Можна використовувати, наприклад, програму Mobogenie. Її особливість полягає в тому, що вона працює як емулятор і дозволяє запускати Android-аплети в своєму середовищі. При цьому сама середовище має бути встановлена на комп'ютері, і на мобільному девайсі, зате інстальована програми на мобільний пристрій встановлювати не потрібно. Провести тестування можна прямо в Windows.

  Кілька висновків

  Ймовірно, багато хто вже помітили, що питання про те, як встановлювати програми на Android з комп'ютера або інсталювати Android-програми в середовище Windows, вирішується досить просто. Що можна порадити наостанок? Природно, простіше всього скопіювати потрібний файл на смартфон або планшет і зробити установку на самому пристрої. Але в деяких випадках чудово підійдуть і інші описані методи або програми. І не варто забувати про деякі налаштування дозволів і ручного перенесення кеш-папок на внутрішній накопичувач. Без цієї програми або не встановляться, або просто не будуть працювати.

  Популярі новини
  Загрузка...