Операційна система iOS: як встановити на Android?

463 0 Новини високих технологій

Багато користувачів смартфонів цікавляться, чи можна на «Андроїд» встановити iOS. Вони хочуть оцінити в дії операційну систему від компанії Apple, насолодитися її красою і зручністю. Інша причина, по якій хочуть встановити систему iOS: «Андроїд» не підтримує безліч цікавих додатків, які доступні користувачам «яблучних» гаджетів. Звичайно, існує велике число аналогічних програм. Але хочеться все-таки спробувати додатки більш високої якості.


Операційна система iOS: як встановити на Android?

iOS: як встановити на Android?

Відразу варто розчарувати: повністю перенести операційну систему на інший тип мобільних пристроїв не вийде. Адже навіщо тоді взагалі існує ринок смартфонів? Але все ж є можливість випробувати iOS. Як встановити на «Андроїд» цю систему? Допоможуть спеціальні програми, які називаються емуляторами. Адже купувати новий гаджет дорогувато, а при наявності обхідного шляху чому б їм не скористатися?

Що таке емулятор?

Перед тим як приступати безпосередньо до установки, потрібно ознайомитися з використовуваними термінами. Отже, емулятором називається комп'ютерна програма, яка дозволяє відтворювати роботу абсолютно іншої операційної системи або середовища для того, щоб була можливість запускати її на наявній платформі. Приміром, існують різні емулятори системи «Андроїда» для персональних комп'ютерів. Вони дають можливість користувачам ПК скачувати, запускати ігри і програми з магазину Google Play. Останнім часом така можливість з'явилася і у власників пристроїв на платформі від Google, бажаючих спробувати iOS. Як встановити на Android іншу систему за допомогою емулятора?


Операційна система iOS: як встановити на Android?

Проект Cider

Дана розробка була представлена на спеціальній конференції в Колумбійському університеті, на якій збиралися люди, які досліджують комп'ютерні науки. Проект дозволяє програмам, розробленим для iOS, пристосовуватися до ядра платформи «Андроїда» та її бібліотеці програмування. Застосовуються у ньому методи двійкової сумісності для того, щоб відкривати як свої, так і «чужорідні» програмні розробки на одному мобільному пристрої. Таким чином, виходить, що є можливість запускати програми з iOS на Андроїд». Суть роботи утиліти полягає в тому, що вона дозволяє робити якісь маніпуляції з кодом програми, даючи цим можливість сприймати його так, ніби воно засноване на ядрі XNU. Код при цьому змінюється в реальному часі. Тому додаток здійснює взаємодія з бібліотеками і ядром ОС «Android». Велику допомогу надає те, що обидві платформи засновані на ARM-архітектурі. Для об'єднання використовується програма CycadaPress. Поки розробка знаходиться в стадії тестування і працює нестабільно.

Використання прошивки

Якщо попередній спосіб ще сируватий для того, щоб повноцінно використовувати iOS, як встановити на «Андроїд» цю систему? Цей спосіб годиться для любителів ризикувати. Адже він передбачає тотальне видалення платформи «Андроїда» і установку спеціальної прошивки. Але вона підходить не для кожного пристрою. Маніпуляції можуть привести зовсім не до тих наслідків, які потрібні. При самому несприятливому результаті користувач може отримати пристрій з iOS, а непотрібний шматок пластику. Тому варто добре подумати перед прийняттям рішення.
Операційна система iOS: як встановити на Android?
Якщо все-таки зважилися, то треба знайти файл і завантажити його. Скачаний архів слід записати на чисту карту пам'яті. Пристрій необхідно скинути до вихідних параметрів, створивши попередньо резервну копію. Після цього девайс відключається. І в нього вставляється карта пам'яті з прошивкою. Залишається лише зробити скидання і дочекатися перезавантаження, після якої буде видно, вдалося задумане чи ні. Якщо пристрій не працює, то доведеться йти в сервісний центр. Але якщо з'явився завантажувальний екран, то можна привітати з успіхом.

Популярі новини
Загрузка...