Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів

6142 0 Новини високих технологій

Після придбання девайса з операційною системою Android користувач встановлює на свій мобільний пристрій безліч різних додатків, які додають комфорт у використанні гаджета. На жаль, безліч ігор і програм засмічує систему, що призводить до збоїв. Також, можливо, ви разом з новими додатками закачує в мобільний телефон віруси. Робота девайса зі збоями не сподобається нікому, тому багато користувачів починають замислюватися: як вирішити ці проблеми? Якщо мобільний пристрій початок гальмувати, погано реагувати на різні команди, то прийшов час очистити його від різного сміття. Щоб це зробити, не потрібно звертатися в сервісні центри, все можна зробити самостійно. Як відформатувати «Андроїд» (телефон)? Давайте розглянемо це.

Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів

Як відформатувати «Андроїд» (телефон)

Зараз відформатувати свій гаджет можна кількома способами. Вони дієві, і ви можете вибрати будь-який з них. Як можна очистити свій телефон?
 • Форматування операційної системи.
 • Очищення в обхід Android.
 • Чистка SD-карти.
 • Перший і останній спосіб відмінно підійдуть для користувачів, які можуть без проблем використовувати свій девайс. Ці способи передбачають форматування карти пам'яті або внутрішньої пам'яті через налаштування. Так ви можете повернутися до налаштувань виробника і повернути свій девайс в початковий стан. Якщо ви не можете зайти в директорію «Налаштування», то необхідно використовувати інший спосіб. Як відформатувати телефон «Андроїд» «Самсунг», Asus і інших популярних фірм? Другий спосіб також передбачає повернення Android до налаштувань виробника. За допомогою цього методу можна відформатувати пам'ять телефону Android, навіть якщо операційна система працює некоректно. Це означає, що мобільний телефон висне, не вмикається, або працює повільно. Звичайно, виною може бути безліч причин, але найчастіше це трапляється через переповнення пам'яті різним сміттям.

  Резервна копія даних

  Перед видаленням всіх даних з мобільного пристрою необхідно зробити резервну копію. Так ви зможете зберегти важливу для себе інформацію, картинки або відео. Крім того, можуть відбутися різні помилки, тому варто вжити заходів обережності. Зберігши всі дані, ви в подальшому не будете переживати за свої дії.
  Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів
  Створити резервну копію даних досить просто. Для цього можна підключити телефон до комп'ютера або підключити зовнішні накопичувачі, на які потрібно перемістити всі дані. Також можна створити резервне копіювання даних за допомогою інтернету, а саме спеціальних сервісів (Google Disk та інші). Перед форматуванням внутрішньої пам'яті мобільного пристрою необхідно отримати зовнішній накопичувач. Це потрібно зробити, так як очищення даних може торкнутися і її. Вам також слід зробити резервну копію своєї операційної системи. Це досить простою процедура. Її можна зробити на будь-якої версії Android. Перед форматуванням даних необхідно зарядити акумулятор.

  Форматування даних

  Отже, ви зберегли всю інформацію. Як відформатувати «Андроїд» (телефон)? Спочатку переходимо в директорію «Налаштування». Переходимо до пункту «Конфіденційність». У новому вікні необхідно вибрати підпункт «Скидання налаштувань». Далі потрібно погодитися з попередженням про те, що всі папки, ігри, музика, відео, текстові дані і картинки будуть видалені. Залишаться тільки ті файли, які розробник встановив і позначив як важливі файли, що не можна видалити стандартними засобами. Звичайно, користувач міг забути зробити резервне копіювання даних. Перед виконанням процесу форматування користувачеві система виїде попередження про те, що вся інформація буде видалена. У цей момент можна скасувати свою дію і перейти до збереження даних. Тільки так ви можете бути впевнені, що нічого не пропаде, і працездатність мобільного пристрою буде відновлена.
  Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів

  Форматування картки пам'яті

  Як відформатувати флешку на телефоні Android? Деякі смартфони очищають всі дані, включаючи ті, що знаходяться на карті пам'яті. Ви повинні розуміти це. В інших мобільних пристроях, щоб очистити SD-карту, необхідно перейти в налаштування. Потім заходимо в директорію «Пам'ять» і вибрати пункт «Очистити карту пам'яті». Як ви могли помітити, якщо ви маєте доступ до телефону, то форматування даних -досить простий процес. Звичайно, це не завжди можливо, і тут у багатьох користувачів починаються проблеми.
  Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів

  Форматування пристрою в обхід Android

  Телефон можна відформатувати, навіть якщо він зовсім не включається. У цьому випадку звичайний спосіб не підійде. Як відформатувати мобільний пристрій в цьому випадку? Звичайно, існують і інші способи, які допоможуть за кілька хвилин очистити пристрій. Цей спосіб передбачає форматування пам'яті в обхід операційної системи. Навіть якщо ви вирішили зробити форматування пам'яті пристрою в обхід операційної системи, все одно потрібно створити резервну копію даних. У разі необхідності ви зможете повернути пристрій до колишнього вигляду.

  Послідовність дій

  Як відформатувати «Андроїд» (телефон)? Спочатку необхідно зайти в простір підсистеми. Для цього потрібно натиснути кнопку включення пристрою і регулятор гучності «Вгору». Якщо ви все зробите правильно, то на екрані з'явиться робот. Так ви відкрили собі доступ до меню системи. На жаль, в ньому сенсорне управління не буде працювати. Переміщатися між пунктами необхідно за допомогою регулятора гучності. Вибрати пункт можна, натиснувши на кнопку «Додому» або кнопку «Вимкнути». Спустившись нижче, ви можете помітити пункт Wipe data/factory reset, і його необхідно вибрати. Після цих дій розпочнеться форматування внутрішньої пам'яті мобільного пристрою.
  Як відформатувати "Андроїд" (телефон)? Кілька дієвих способів
  Можливо, ваш девайс на певний час зависне, у всякому разі, так буде здаватися. В цей час не потрібно натискати на різні кнопки в надії, що телефон відгукнеться. Так ви тільки погіршить ситуацію. Вам необхідно набратися терпіння і чекати, поки телефон повернеться до заводських налаштувань. Як відформатувати телефон «Андроїд» через комп'ютер? Переходимо до свого комп'ютера. Заходимо в каталог «Цей комп'ютер» і знаходимо підключений пристрій. Натискаємо на нього правою кнопкою миші і знаходимо пункт «Форматувати».

  Популярі новини
  Загрузка...