Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування

398 0 Новини високих технологій

Номінально монітор моделі SyncMaster E1920 південнокорейський виробник "Самсунг" відносив до ультрабюджетным рішень. У нього "скромні" технічні характеристики і дуже демократична вартість. Саме параметрами, порядку налаштування і відгуками власників цього периферійного пристрою і буде присвячений даний матеріал.

Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування

Позиціонування пристрою. Комплект поставки

Для початку необхідно відзначити той момент, що SyncMaster E1920 був випущений в 2010 році. Але навіть на момент це пристрій належало до модельного ряду початкового рівня. У ньому використовувалася матриця з низькою якістю картинки, тому її швидкодію залишало бажати кращого. Вже один цей момент чітко і однозначно вказував на те, що перед нами представник бюджетного сегмента. З моменту анонсу цього рішення пройшло досить багато часу, але герой цього матеріалу все ще чудово підходить для використання у складі комп'ютерів початкового класу. Основна сфера застосування Е1920 - це офісні обчислювальні системи. Саме для використання у складі таких ПК і було випущено даний периферійний пристрій.


Список поставки героя цього огляду складався з наступних компонентів:
 • Монітор.
 • Силовий кабель для підключення до мережі електропостачання.
 • Опора з набором елементів кріплення.
 • Диск з програмним забезпеченням та документацією.
 • Керівництво по експлуатації. Також в ньому є і гарантійний талон. Термін дії останнього обмежений 24 місяцями з моменту покупки.
 • Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування

  Основні параметри екрана. Характеристики зображення. Можливі сфери використання

  Як було зазначено раніше, до сегменту бюджетних, найбільш доступних пристроїв ставитися SyncMaster E1920. Технічні характеристики у нього дійсно відповідні. Хоч у маркуванні цього пристрою і присутня цифра 19 але насправді довжина діагоналі екрану в цьому випадку зменшена на півдюйма і дорівнює 185. Тип використовуваної в цьому моніторі матриці TN+film. Тобто навіть не OLED, і не IPS. Як результат, якість зображення погіршується, як і перенесення кольорів. В додаток до цього кути огляду звужуються до 160 градусів по вертикалі і до 170 по горизонталі. У сучасних аналогічних пристроїв даного класу цей параметр питання і дорівнює 178 градусів як по вертикальному напрямку, так і по горизонтальному.


  Дозвіл картинки на екрані цього монітора обмежено значенням 1366х768. Частота оновлення кадрів строго зафіксована і дорівнює лише 50 Гц. Динамічна контрастність героя даного огляду дорівнює 50000:1. Тобто при перегляді найбільш рухливих сцен в іграх або у фільмах відбуватиметься спотворення картинки. Максимальний рівень яскравості даного пристрою може досягати 250 кд/м 2 і по цьому параметру розглянутий монітор не поступається сучасним аналогам. Проведені раніше характеристики вказують на те, що такий пристрій зручно використовувати в бюджетних ЕОМ, які найбільш часто зустрічаються в офісах.
  Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування

  Комутація

  Вельми обмеженим набором способів підключення розробники оснастили монітор SyncMaster E1920. Характеристики його вказують на наявність лише двох портів. Причому один з них забезпечує електроживленням розглянуте пристрій. А другий - це графічний інтерфейс VGA. Останній передає сигнал в аналоговому форматі. При необхідності можна встановити перехідник і вивести зображення з порту DVI. А ось популярні нині роз'єми HDMI і Display Port тут відсутні. На момент початку продажів даного монітора ці комунікаційні роз'єми перебували тільки в процесі розробки.
  Відсутність актуальних цифрових портів для отримання зображення з комп'ютера можна віднести до мінусів даного пристрою. Але от для бюджетного сегмента моніторів це не настільки вже й критично.

  Алгоритм налаштування монітора

  Порядок налаштування SyncMaster E1920 складається з наступних дій:
 • На першому етапі необхідно акуратно розпакувати транспортну упаковку. Потім з неї витягуються всі компоненти поставки.
 • Далі необхідно укласти пристрій екраном вниз на будь-яку зручну поверхню і виконати монтаж опори.
 • Потім встановлюємо пристрій на тверду горизонтальну поверхню. Знімаємо всі транспортні кріплення.
 • Тепер необхідно перемістити монітор на комп'ютерний стіл.
 • На наступному етапі необхідно виконати комутацію. Тобто силовий шнур потрібно підключити до порту живлення монітора, а вилку - до мережі електропостачання. Другий провід підключаємо до виходу VGA відеокарти і відповідного входу монітора.
 • Потім необхідно включити всі компоненти комп'ютера.
 • В процесі завантаження ПК повинна відбутися установка драйверів в автоматичному режимі. Якщо цього не сталося, то инсталлируем їх примусово з компакт-диска.
 • Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування

  Відгуки та вартість

  Вже можна придбати цей пристрій новим. Воно досить давно знято з виробництва, а складські запаси також розпродано. Ціна Samsung SyncMaster E1920 який вже встиг побувати в користуванні, на поточний момент становить 2000-2300 рублів і залежить від збереження пристрою. До плюсів даної моделі монітора можна сміливо віднести наступні переваги:
 • Низька вартість.
 • Простий алгоритм налаштування.
 • Надійність.
 • До недоліків же можна віднести:
 • Низька якість зображення.
 • Мінімальний набір портів для підключення.
 • Недостатній рівень динамічної контрастності.
 • Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування

  Висновок

  У будь-якому випадку монітор SyncMaster E1920 все ще продовжує бути актуальним. Він відмінно підходить саме для використання у складі тих персональних комп'ютерів, власники яких висувають мінімальні вимоги до якості картинки, але цінують невисоку вартість пристрою. Саме цим двом критеріям і відповідає герой цього огляду.

  Популярі новини
  Загрузка...