Samsung SyncMaster E1920. Характеристики та відгуки

1439 0 Новини високих технологій

Всім відомо, що монітор - дуже важливий компонент комп'ютера, оскільки саме він передає візуальну інформацію користувачеві. Також монітор може негативно впливати на очі користувача. Тому потрібно акуратно вибирати монітор і звертати особливу увагу на певні моменти, які на перший погляд здаються незначними. Розглянемо чудовий монітор Samsung SyncMaster E1920. Що він собою являє і чи варто взагалі купувати? Ось у цьому ми і спробуємо розібратися.

Трохи про компанії

Корейський виробник електроніки Samsung добре відомий переважній кількості наших співвітчизників. У кожному другому російському будинку обов'язково є який-небудь пристрій від цієї компанії. Зараз Самсунг славиться своїми смартфонами. Вони визнані одними з кращих. Але компанія також випускає телевізори і монітори. Останнє особливо важливо для власників персональних комп'ютерів, так як монітори Самсунг відомі своєю якістю і надійністю. Те ж відноситься і до моделі Samsung SyncMaster E1920.


Samsung SyncMaster E1920. Характеристики та відгуки
У компанії роблять упор на якість і нові технології. Саме тому девайси цього виробника користуються шаленою популярністю. Навіть незважаючи на високу вартість. Багато готові переплатити за більш високу якість гаджета. Що стосується моніторів, то тут у Самсунг вже давно є безліч напрацювань. Процес налагоджений, так що осічок не трапляється. Навіть у самих бюджетних моделей типу Samsung SyncMaster E1920 відзначається висока якість виконання. Розглянемо детальніше її переваги.

Зовнішній вигляд і дизайн

У зовнішньому вигляді Samsung SyncMaster E1920 немає нічого примітного. Це звичайний прямокутник з матового пластика з глянцевим екраном. Елементи управління монітором знаходяться на нижній панелі з правого боку. Дисплей поставляється з підставкою, яка виглядає так само непримітно. І це природно. Очікувати від бюджетного устрою будь-яких чудес в плані дизайну не доводиться. Дизайн монітора виконаний в строгому стилі. Це дозволяє йому чудово вписатися як у інтер'єр офісу, так і в домашнє оточення. Універсальність - відмітна риса цього дисплея.


Samsung SyncMaster E1920. Характеристики та відгуки
Є, однак, і суттєвий недолік. Кріплення монітора до підставці виглядає досить хитким і ненадійним. Часті повороти і нахили можуть призвести до поломки механізму. В цьому випадку виникає проблема: як використовувати дисплей в майбутньому, адже варіант кріплення на стіну для цієї моделі не передбачено. Безумовно, Samsung SyncMaster E1920 в цьому плані трохи слабенький. Але це нічого. Головне, щоб якість зображення не постраждало.

Технічні характеристики

Тепер розглянемо "внутрішній світ" монітора Samsung SyncMaster E1920. Характеристики його стандартні як для бюджетного устрою. В ньому встановлена матриця TN+Film. Це забезпечує оптимальний відгук (5 мілісекунд), але швидко рухомі об'єкти на моніторі мають ледь помітний шлейф. Це говорить про те, що для динамічних ігор такий дисплей абсолютно не підходить. Робоче роздільна здатність дисплея становить 1366 на 768 пікселів при діагоналі в 19 дюймів. Погодьтеся, досить скромний показник. Зображення може виглядати дещо зернистим. Але для роботи з документами і серфінгу в інтернеті і цього цілком достатньо.
Samsung SyncMaster E1920. Характеристики та відгуки
Кути огляду стандартні для матриці такого типу (170 і 160 градусів). При найменшому відхиленні голови в бік зображення буде спотворюватися. Але це біда всіх дисплеїв з такою матрицею. Ще одна особливість Samsung SyncMaster E1920 - драйвер, що йде в комплекті з пристроєм. Він здатний поліпшити якість зображення. Так що встановлювати його потрібно. Контрастність екрану становить 1000 до 1. Цього дуже мало. Для роботи з зображеннями цей монітор не підходить. Для цих цілей краще вибрати що-небудь інше. Інтерфейс підключення - тільки VGA. Ніяких модних HDMI або DisplayPort. Це теж не дуже добре, якщо врахувати сучасні тенденції.

Позитивні відгуки

Вивчення відгуків - один з найважливіших етапів при виборі монітора. Власники цих пристроїв поспішають поділитися своїм досвідом. Саме у них можна дізнатися, як девайс веде себе в реальних умовах, і правдиві технічні характеристики, заявлені виробником. У випадку з Samsung SyncMaster E1920 позитивних і негативних відгуків приблизно однакову кількість. Найчастіше користувачі хвалять вартість монітора. І дійсно, він найдешевший у своєму класі. Також багато позитивно відгукуються про якість складання (за винятком кріплення підставки). Але це звичайна справа для Самсунга. Ті, хто використовує такий монітор виключно для роботи, вважають якість зображення задовільним.
Samsung SyncMaster E1920. Характеристики та відгуки

Негативні відгуки

А тепер настав час для ложки дьогтю. Найпоширеніша скарга власників цього продукту полягає в тому, що драйвера для монітора Samsung SyncMaster E1920 знайти практично неможливо. На офіційному сайті вони відсутні. На інших точно така ж ситуація. Якщо диск з драйверами був загублений або вийшов з ладу, то доведеться задовольнятися стандартним системним програмним забезпеченням. А це не дуже добре. Також багато власників відзначають погану якість картинки в іграх і при перегляді дуже динамічних фільмів. Але про це вже говорилося. Даний монітор для цього не призначений. Про хиткість кріплення, на яке скаржаться багато користувачів, також давно відомо. А от сильний нагрів монітора при інтенсивній роботі - це вже щось новеньке. Мабуть, цій людині попався примірник з браком.
Samsung SyncMaster E1920. Характеристики та відгуки

Висновок

Отже, ми розглянули бюджетний монітор Samsung SyncMaster E1920. Що можна сказати про цьому пристрої? Цей дисплей може застосовуватися тільки для роботи з документами. Для перегляду сайтів в інтернеті він також прекрасно підходить. А ось ігри і особливо "швидкі" фільми йому не по плечу. Вся справа в дешевій матриці, яка не володіє потрібними характеристиками. Дозвіл екрану теж замало для такої діагоналі. В результаті - легка зернистість зображення. Кути огляду теж нікуди не годяться. Але вони стандартні для всіх моніторів такого класу. Загалом, Samsung SyncMaster E1920 - бюджетний монітор з обмеженим набором функцій і це потрібно враховувати при виборі даної моделі.

Популярі новини
Загрузка...