Огляд корисного софта: програма для повного видалення програм

431 0 Новини високих технологій

У даній статті описані утиліти, звані деинсталляторами. Вони допоможуть видалити програму, якщо стандартні підходи не приводять до результату. До того ж подібні продукти видаляють абсолютно всі файли і записи реєстру, створені деинсталлируемим додатком під час роботи.

Revo Uninstaller

Програма для повного видалення програм Revo Uninstaller вважається кращим у своїй галузі. З її допомогою можна деінсталювати звичайні програми або рекламні продукти, наприклад, панелі браузерів.
Огляд корисного софта: програма для повного видалення програм
Дєїнсталлятор допоможе стерти і те, яке встановлене на ПК, але не відображається в списку вбудованої утиліти "Установка і видалення програм". Revo Uninstaller повністю сумісний з популярними редакціями Windows, починаючи з Vista і закінчуючи "десяткою".


Особливості Revo Uninstaller

Після першого запуску у головному вікні утиліти відобразиться перелік встановленого програмного забезпечення, до якого можна застосувати операцію деінсталяції. Одна з головних особливостей програми - режим "мисливець". Після його включення на екрані з'являється малюнок у вигляді прицілу. Після його перетягування на будь-яке вікно, іконку, повідомлення невідомої програми, Uninstaller запропонує прибрати програму з автозавантаження або деінсталювати його. Повне видалення програм з комп'ютера можливо, завдяки тому, що Revo Uninstaller відстежує операції, що виконуються під час установки і роботи. Однак, щоб процес видалення відбувався правильно, рекомендується інсталювати програми при допомоги Revo Uninstaller. Для цього в програмі є відповідний пункт у контекстному меню.


Для очищення кеша браузерів або каталогів з тимчасовими файлами може використовуватися дана програма. Для повного видалення файлів вона також застосовна. Після стирання документів за допомогою цієї функції їх неможливо буде відновити.

Ashampoo Uninstaller

Ashampoo Uninstaller - головний конкурент Revo. До 2015 року програма вимагала купівлі ліцензії, але зараз її можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту. Крім інструментів для повного видалення З неї вбудовані додаткові функції:
 • очищення HDD від "сміття";
 • оптимізація системного реєстру;
 • дефрагментація.
 • Головні особливості програми:
 • запуск інсталяції ПЗ з інтерфейсу утиліти для більш глибокого моніторингу;
 • стеження за діяльністю вже встановлених програм.
 • Огляд корисного софта: програма для повного видалення програм
  Навіть якщо працює на комп'ютері, встановить для своєї роботи додаткові компоненти, Uninstaller відстежить це. Під час деінсталяції програма для повного видалення програм зітре всі сліди діяльності. Ashampoo Uninstaller може працювати під управлінням будь-якої сучасної ОС сімейства Windows.

  IObit Uninstaller

  IObit - повністю безкоштовна утиліта. Після першого запуску програми у його головному вікні буде показано список з усіма встановленими програмами. Перелік можна впорядкувати по даті інсталяції, займаного простору, частотою використання.
  Огляд корисного софта: програма для повного видалення програм
  Під час видалення програми спочатку запуститься стандартна процедура. Після неї програма для повного видалення програм запропонує виконати більш глибоке сканування. Під час цієї операції утиліта сканує і стирання всіх створених програмою файлів і ключів реєстру.
  За допомогою функції "Пакетне видалення" можна деинстраллировать не один додаток, а відразу декілька. До того ж IObit вміє видаляти не тільки ПЗ, але й розширення браузерів.

  Advanced Uninstaller Pro

  Advanced Uninstaller Pro не вимагає покупки ліцензії. Додаток не переведено на російську мову. Як і інші утиліти, даний дєїнсталлятор наділений додатковими інструментами:
 • управління службами ОС;
 • видалення записів з автозавантаження;
 • очищення меню "Пуск" від невикористовуваних ярликів;
 • очищення кешу, тимчасових каталогів;
 • оптимізація реєстру.
 • Програма для повного видалення програм однаково стабільно працює на 32 і 64-розрядних системах. Перед деинсталляцией ЗА утиліта показує на екрані користувальницький рейтинг програми, що дозволяє в разі сумнівів вирішити, чи варто видаляти конкретний продукт.

  Популярі новини
  Загрузка...