IObit : що це за програма і як з нею працювати?

736 0 Новини високих технологій

IObit – що це за програма? Це якісний інструмент, необхідний для видалення іншого софта. Цей додаток не є самим популярним, але це не значить, що воно погане. Адже IObit дозволяє деінсталювати не тільки програми, а також розширення і панелі інструментів в браузерах. Загалом, розробники зробили хорошу утиліту, яка має приємний інтерфейс і хорошу швидкість роботи. Після того як відбулося видалення якої-небудь програми, IObit сканує всю систему на наявність сміття і, в разі його знаходження, очищає. Яка думка користувачів програми IObit? Відгуки в цілому позитивні, але деяким не подобається, що утиліта може встановитися без відома людини разом з іншим додатком. Таким чином, антивірусна програма IObit Malware Fighter у деяких користувачів сама встановлювала IObit Uninstaller. Раніше утиліта не підтримувала російської мови, але розробники це виправили.

Інтерфейс

IObit : що це за програма і як з нею працювати?
Отже, що за програма IObit Uninstaller і як вона виглядає? Після установки і запуску відкриється вікно, що містить список пиложений, які можливо деінсталювати, а потім провести сканування системи на решту сміття.


У лівій частині можна вибрати відображення всіх встановлених програм, великих або рідко використовуються. Великими є ті, що важать близько 100 мегабайт і більше. Біля кожної програми вказана дата її встановлення, розмір та версія. Наступна вкладка містить панелі і плагіни. Тут відображаються всі розширення, які є в браузерах. Їх можна легко видалити. Вкладка «Win Менеджер» відображає програми, що знаходяться в автозапуску, небезпечні працюють процеси. Тут же можна перевірити всі встановлені оновлення операційної системи видалити їх, якщо необхідно.


У вкладці з інструментами найцікавішим є підрозділ, який відповідає за очищення. З його допомогою можна видалити всі невживані і биті ярлики, очистити кеш операційної системи. Тут також можна почистити папку з завантаженнями, в якій знаходиться все те, що користувач завантажує з Інтернету.

Використання програми

IObit : що це за програма і як з нею працювати?
Вкладка з усіма програмами містить галочку, що активує пакетне видалення, завдяки якому можна відразу деінсталювати кілька додатків. Також можна примусово видаляти їх, натиснувши на відповідну кнопку. Ця опція потрібна для деінсталяції тих програм, які звичайним способом не видаляються. При цьому очищаються всі залишкові файли. Ця опція дозволяє видаляти ярлик разом з його цільовим файлом. Якщо користувач не впевнений у своїх діях, у програмі є галочка, яка допоможе створити точку відновлення. Якщо щось піде не за планом, то можна буде все повернути до початкового стану. Після того як буде видалена програма і виявляться всі залишкові файли, буде запропоновано їх знищити. З цим потрібно погодитися, після чого з'явиться повідомлення, що операція по видаленню пройшла успішно.

Налаштування програми

Налаштовується чи IObit? Що це за програма, яка не має налаштувань? У них можна потрапити, натиснувши на іконку в правому верхньому куті вікна. Тут немає нічого зайвого, і всі опції розташовані в одному-єдиному вікні. Тут можна нічого не змінювати. Є можливість змінити інтерфейс на світлий, який деяким користувачам подобається більше, ніж темний, установлений за замовчуванням.
Програму можна оновити до професійної версії, але це не має сенсу, тому що відмінностей майже немає.

Плюси програми

IObit : що це за програма і як з нею працювати?
До них можна віднести такі фактори, як:
 • Дійсно зручне розташування всіх інструментів.
 • Висока швидкість роботи програми.
 • Стильний інтерфейс.
 • Безкоштовна версія з повним функціоналом.
 • Мінуси програми

  IObit : що це за програма і як з нею працювати?
 • Незважаючи на те що програма красива і зручна, пошук залишкового сміття після видалення програм здійснюється не так ефективно, як у конкурентів.
 • Переклад програми в деяких місцях залишає бажати кращого. Незважаючи на те що цей мінус не так суттєво, може здатися, що ставлення розробників до російськомовної аудиторії не найкраще.
 • Розширення браузерів іноді показуються некоректно. Наприклад, плагіни, встановлені в одному браузері, будуть відображатися в іншому.
 • Часто спливають повідомлення, в яких пропонується встановити інший продукт від IObit. Що це за програма? Це може бути антивірус або антитроянская програма. До цього ж мінуса варто віднести і те, що сам IObit Uninstaller може інсталюватися в систему через іншу програму, непомітно для користувача. Поважають себе, не повинні використовувати такий спосіб для поширення свого програмного забезпечення.
 • В цілому, можна поставити додатком середні оцінки. Що за програма IObit Uninstaller? Це красива, зручна утиліта, яка справляється зі своїми обов'язками на посередньому рівні. Функцій тут мало.

  Як видалити програму IObit з комп'ютера?

  IObit : що це за програма і як з нею працювати?
  Якщо користувач вирішив видалити утиліту, то він не повинен зустрітися з якимись перешкодами. Для видалення потрібно зайти в "Панель управління", де знайти пункт з усіма встановленими програмами та компонентами. У списку знаходиться і IObit. Необхідно натиснути на програмі правою кнопкою миші і вибрати її видалення. Далі доведеться ще раз погодитися з деинсталляцией. Після цього з комп'ютера повністю відійде IObit. Що це за програма, вже ясно. Потрібна вона - вирішувати кожному користувачеві індивідуально. Адже є і значно більш потужні програми, які мають такі ж функції, але справляються з ними набагато краще. Можливо, з часом розробники поліпшать продукт. Але поки це не топова програма.

  Популярі новини
  Загрузка...