WinPcap – що це за програма?

571 0 Новини високих технологій

WinPcap – що це за програма? Дане застосування призначене для того, щоб мережева карта мала можливість працювати в гібридному режимі. Також відомо, що вона дозволяє здійснювати прийом і передачу мережевих пакетів в обхід протоколів. Давайте розглянемо докладніше WinPcap. Що це за програма? Як вона встановлюється на комп'ютер і як її видалити?

Опис і негативні якості

Крім вищеназваних функцій, додаток може здійснювати фільтрацію пакетів на рівні ядра, має можливість віддаленого захоплення пакетів, движок статистики. Цікаво те, що програма співпрацює не з усіма моделями стандартних адаптерів Wi-Fi і VPN. Багато користувачів вважають WinPcap потенційно небажаних додатком з тієї причини, що воно може встановитися на комп'ютер без дозволу.


WinPcap – що це за програма?
Деякі взагалі думають про WinPcap, що це вірус. Погана слава програми з'явилася з-за не дуже правильного методу поширення: вона з'являється після інсталяції деяких інших умовно-безкоштовних або безкоштовних програм. Найнеприємніше – це те, що WinPcap стежить за діями користувачів, а потім відправляє їх на небажані сайти, які, звичайно, містять рекламні повідомлення, часто здатні вивести з себе будь-якої людини. Ще одна «шкідлива» особливість утиліти – це її протистояння видалення. Якщо не вдається позбутися від неї власними силами, то наступна інформація буде для вас корисною.

Яким чином програма потрапляє на комп'ютер?

Що можна сказати про WinPcap? Що це таке ж додаток, як і інші. Його теж можна завантажити з офіційного сайту. Але в більшості випадків воно з'являється на комп'ютері після інсталяції WireShark або іншого схожого програмного забезпечення.


Зовсім неважко здогадатися, що для того, щоб уникнути появи цієї програми, потрібно завжди встановлювати тільки перевірене. Також при його установці потрібно дуже уважно читати кожен пункт установки і знімати галочки там, де вони не потрібні. Якщо ж користувач не доглядів, і якась програма все-таки втрутилася в роботу браузера, про це можна буде дізнатися час його запуску. Він стане дивно себе вести і направляти на сторінки з рекламою.
WinPcap – що це за програма?
Ось така програма. Варто сказати операційні системи, які схильні «нападу» WinPcap: Windows 810 і більш старі версії.

Як видалити програму?

Процес видалення утиліти є цілком стандартним. У першу чергу потрібно відкрити Панель керування", а в ній відшукати пункт з встановленими програмами та компонентами. Відкриється список програм, серед яких можна побачити WinPcap, а також інші підозрілі утиліти. Подвійним кліком по назві запускається видалення небажаного софту. Якщо ж не запускається, то потрібно зайти в "Диспетчер завдань", відшукати в ньому однойменні або схожі працюють процеси і очистити їх.

Як видалити розширення?

Зазвичай після деінсталяції програми в браузері залишаються її сліди у вигляді розширень. Для їх видалення потрібно зайти в налаштування браузера і знайти список всіх встановлених додатків. Серед них будуть і небажані. Їх потрібно видалити, а потім прийняти зміни і перезапустити браузер. У всіх браузерах це робиться майже однаково.
WinPcap – що це за програма?
Залишається лише повернути колишню домашню сторінку, що також робиться в налаштуваннях. Тепер потрібно просканувати операційну систему спеціальними програмами після видалення WinPcap. Що це за програми? Підійде Dr.Web або SpyHunter. Вони допоможуть очистити реєстру і видалити залишкові паразитують файли з комп'ютера. Який висновок випливає з усього вищесказаного? Програма WinPcap потрібна тільки тим, хто повністю розбирається в її функціях і встановлює її навмисно. Іншим користувачам можна сміливо видаляти її, якщо випадково сталася установка.

Популярі новини
Загрузка...