Новини високих технологій
» » МФУ HP LaserJet M1005: характеристики, параметри та відгуки

МФУ HP LaserJet M1005: характеристики, параметри та відгуки

26-11-2017, 18:14
342
Багатофункціональний пристрій початкового рівня моделі HP LaserJet M1005 дозволяє створювати невеликі системи документообігу. При цьому швидкодія у нього дійсно висока. Також ліміт друку на місяць серйозно збільшений і становить близько 5000 сторінок. Але от якість друку у нього досить середнє. Саме про це універсальне рішення для реалізації систем документообігу і піде мова.

Позиціонування. Комплектація

Як було зазначено раніше, до МФУ початкового рівня належить HP LaserJet M1005. В його основі лежить лазерний спосіб друку. До його переваг можна віднести високу швидкодію і збільшений ліміт виведення сторінок на місяць. А ось недоліком є зниження якості надрукованих аркушів.


Основна сфера застосування розглянутого багатофункціонального пристрою - це невеликі офіси, в яких кількість ПК не перевищує 5-7 штук. У цьому випадку характеристики і специфікації розглянутої системи печатки будуть максимально задіяні. В інших же випадках такий МФУ недоцільно використовувати. Наступна комплектація пристрою: МФУ. Інтерфейсний кабель. Силовий провід. Диск з ПЗ. Картридж. Посібник користувача, в якому також є і гарантійний талон.

Основні параметри

Досить високою швидкістю друку і копіювання може похвалитися HP LaserJet M1005 . Як у першому, так і в другому випадку вона дорівнює 14 сторінок у хвилину. Також дозвіл вихідної документації в кожному з цих режимів ідентичне і становить 600Х600. Перелік підтримуваних форматів включає стандартні А4 (найбільший розмір сторінки), А5 B5 і C5 конверти DL. Щільність сторінок для друку повинна бути не менше 63 г/м 2 і не більше 163 г/м 2 . Якщо умова не виконувати, то механізм подачі аркушів може вийти з ладу, і це вже не гарантійний випадок ремонту.


При скануванні дозвіл цифрових копій за рахунок застосування на апаратному рівні технології цифрової інтерполяції збільшується до 19200Х19200. Режими принтера, копіювального апарату є монохроматическими, а при скануванні можна отримати як чорно-білу копію, так і кольорову. Центральний процесор даного МФУ - чіп Tensilica, який функціонує на частоті 230 МГц. Об'єм вбудованої пам'яті у даному периферійному вирішенні становить 32 Мб. Найбільше значення рівня споживаної електричної енергії становить 230 Вт.

Картридж. Комунікації

Для роботи принтер HP LaserJet M1005 повинен бути оснащений картриджем Q2612A. Його ресурс дорівнює 2000 сторінок. Відсутність у ньому мікропроцесорного лічильника істотно спрощує процес його перезаправки, який зводиться до того, що просто необхідно лише заповнювати запас тонера. Комунікаційний перелік даного МФУ представлений лише портом USB.

Відгуки

На наявність певних недоліків вказують власники HP LaserJet M1005. Відгуки в першу чергу акцентують увагу на скромному наборі програмного забезпечення на компакт-диску. Але цю проблему можна легко вирішити, якщо використовувати ПЗ сторонніх розробників. Середня якість друку зумовлено технологічними особливостями розглянутого рішення, і від цього нікуди не піти. Також виробник дану модель МФУ оснастив всього лише одним портом. Але це пояснюється бюджетної належність такого рішення.
До плюсів власники у відгуках відносять: Швидкодія. Місячний ліміт. Можливість перезаправки картриджа. Простоту використання. Надійність.
МФУ HP LaserJet M1005: характеристики, параметри та відгуки


Висновок

Всі раніше вказане про HP LaserJet M1005 говорить про те, що найбільш оптимально така компактна система документообігу підійде для офісного використання. Ще однією можливою сферою його використання є будинок. При певних обставинах його можна застосувати і в копіювальному центрі. Але в останньому випадку наявність додаткових периферійних пристроїв.
Цікаво по темі
Багатофункціональний пристрій Epson CX4300. Характеристики, комплектація
Багатофункціональний пристрій Epson CX4300. Характеристики, комплектація
Багатофункціональний пристрій бюджетного рівня Epson CX4300 націлене на створення систем документообігу, в яких на перший план виходить якість друку.
Принтер HP LaserJet 1020. Характеристики, відгуки та налаштування
Принтер HP LaserJet 1020. Характеристики, відгуки та налаштування
Лазерний принтер у виконанні HP LaserJet 1020 відмінно підходить для реалізації невеликих локальних систем друку. Надалі будуть детально розглянуті
HP 1005 - доступна лазерний друк для кожного
HP 1005 - доступна лазерний друк для кожного
Принтер початкового рівня на основі лазерного методу, що поєднує в собі високу продуктивність і великий ліміт друку, — це HP 1005. Найбільш
HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника
HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника
Відносно скромні технічні специфікації і малий ресурс місячної друку вказують на те, що HP LaserJet ...
Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки
Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки
Багатофункціональний пристрій середнього рівня з значним заявленим обсягом друку на 30 днів і вражаючим ...
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Рішенням початкового рівня є принтер на основі методу лазерного друку HP 2035. На це вказують доволі скромні його технічні характеристики і вартість.