Новини високих технологій
» » HP 1005 - доступна лазерний друк для кожного

HP 1005 - доступна лазерний друк для кожного

14-09-2017, 10:55
516
Принтер початкового рівня на основі лазерного методу, що поєднує в собі високу продуктивність і великий ліміт друку, — це HP 1005. Найбільш оптимально його використовувати в невеликому офісі. Але також цілком успішно таке рішення можна застосувати вдома або навіть в копіювальному центрі. В останньому випадку необхідно використовувати додаткові пристрої, які б покрили нестачу друку.

Сфери використання. Комплектація

У HP 1005 досить великий ресурс друку на місяць, який встановлений виробником на позначці в 5000 аркушів. Цього буде цілком достатньо для невеликого банківського відділення або аналогічного офісу. Також такого обсягу вже точно буде достатньо і для домашньої підсистеми друку. Єдина при цьому застереження — це середня якість друку. Якщо до нього не висувається будь-яких істотних вимог, то таке рішення відмінно підходить. Якщо ж необхідна регулярна друк картинок і зображень в кольорі, то краще придбати струменеві рішення. Список комплектації НР 1005 складається з таких елементів:


Принтер. Картридж з початковим наповненням тонера. Диск з програмним забезпеченням і актуальною версією документації на даний пристрій. Керівництво користувача. Інтерфейсний шнур для реалізації комутації з персональним комп'ютером. Силовий провід для електропостачання вузла друку. Талон гарантійний.

Основні параметри. Підключення

Значним запасом по щільності носія може похвалитися HP LaserJet 1005. Мінімальне значення цього випадку — це 60 г/м 2 . Тобто для виведення документації в цьому випадку можна використовувати практично будь-який вид носія, крім газетних аркушів з номінальною щільністю 30 г/м 2 . Найбільше значення щільності сторінок може становити 220 г/м 2 . Тобто цей принтер здатний виводити і на картоні, і на ватмані, фотопапері. Питання застосування останньої в даному випадку залишається відкритим. Розмір аркушів для даного принтера обмежений звичними і найбільш поширеними на поточний момент А4. Єдиний спосіб підключення до обчислювальній системі в цій ситуації — USB. Б ыстродействие HP 1005 становить близько 14 сторінок у чорно-білому режимі.


Картриджі. Алгоритм підключення пристрою і його налаштування

Принтер HP 1005 у базовій комплектації оснащений картриджем СВ435А. При першому використанні його ресурс становить 1000 сторінок. Після подальшої його заправці картриджа це значення може бути збільшена до 1500 сторінок. Також є покращена модифікація картриджа — CB435AD. В цьому випадку можна розраховувати на те, що буде виведено близько 3000 аркушів. Окремо необхідно відзначити методику повторного використання картриджа в даному випадку. З одного боку, для цих цілей можна застосувати спеціальний мікропроцесор, який скидає лічильник. З іншого — поміняти оболонку периферійного пристрою. Оскільки економічно більш виправданий другий з них, то найбільш часто саме на ньому і зупиняють свій вибір комп'ютерні фахівці. Порядок підключення складається з таких етапів:
Встановлюємо систему друку. Виконуємо всі необхідні підключення. Встановлюємо картридж. Инсталлируем керуючий софт. Друкуємо тестовий екземпляр сторінки.
HP 1005 - доступна лазерний друк для кожного

Відгуки користувачів. Реальна вартість на сьогоднішній день

За 2400 — 3500 рублів зараз можна придбати HP 1005. Відгуки користувачів вказують на цілком демо кратический підхід до ціноутворення в даному випадку. Яких-небудь істотних недоліків в процесі експлуатації у цього друкуючого продукту виявлено не було. До плюсів пристрою сміливо можна віднести, крім невисокої вартості, і його надійність, простоту використання і настройки, а також швидкодію. Ну і доповнює цей список великий ліміт по друку. Весь цей перелік часто зустрічається у відгуках на тематичних ресурсах в Глобальній павутині щодо даного пристрою.

Висновок

Дійсно збалансованим лазерним принтером вийшов HP 1005 . У даного пристрою просто відсутні слабкі сторони, і є цілий ряд істотних переваг. Все це в сумі дає досить часто. Причому сфери його застосування не обмежуються тільки офісом, банківським відділенням або ж будинком. Цілком гідно він буде виглядати, наприклад, в копіювальному центрі. В результаті вийшов ще один чудовий принтер у компанії НР.
Цікаво по темі
HP 1200: доступний монохроматичне лазерний принтер
HP 1200: доступний монохроматичне лазерний принтер
Лазерний принтер початкового рівня HP 1200 націлений на використання у рамках невеликого офісу. Саме в цьому випадку його установки без особливих
Samsung ML-2160 – відмінний лазерний принтер початкового рівня
Samsung ML-2160 – відмінний лазерний принтер початкового рівня
Низька вартість в поєднанні з хорошими технічними характеристиками робить Samsung ML-2160 одним з кращих рішень в сегменті лазерних принтерів
HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника
HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника
Відносно скромні технічні специфікації і малий ресурс місячної друку вказують на те, що HP LaserJet ...
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Рішенням початкового рівня є принтер на основі методу лазерного друку HP 2035. На це вказують доволі скромні його технічні характеристики і вартість.
Samsung ML-1660: ультракомпактний і швидкісний принтер
Samsung ML-1660: ультракомпактний і швидкісний принтер
Перше, що кидається в очі при першому знайомстві з Samsung ML-1660 це його мініатюрність. При цьому і з швидкодією у нього теж все в повному порядку.
Samsung ML-1641: чудовий принтер для домашнього застосування
Samsung ML-1641: чудовий принтер для домашнього застосування
До найбільш доступним друкуючим рішень на базі лазерної технології належить Samsung ML - 1641. Основна сфера його використання – це офіси з кількістю