Новини високих технологій
» » HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника

HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника

2-05-2017, 20:07
721
Відносно скромні технічні специфікації і малий ресурс місячної друку вказують на те, що HP LaserJet 1020 є бюджетним лазерним принтером. Він відмінно підійде для тих випадків, коли документообіг не перевищує 5000 сторінок на один місяць, але при цьому до швидкодії підсистеми друку висуваються підвищені вимоги. Ще одна важлива особливість даного периферійного пристрою - це низька якість вихідної документації. Але це легко пояснюється лазерною технологією, яка лежить в основі даного рішення.

Ніша принтера. Перелік комплектації

Як було раніше зазначено, HP LaserJet 1020 - це бюджетний принтер. Основне обмеження при його використанні - це місячний ресурс друку, який не повинен перевищувати 5000 сторінок. При цьому така система документообігу має досить високу швидкодію. Але якість друку вельми і вельми скромне у цьому випадку. Комплектація пристрою включає наступне:

Принтер лазерний. Картридж. Диск з найбільш актуальними версіями драйверів. Силовий електрошнур. Кабель інтерфейсний. Сертифікат відповідності нормам і директивам. Керівництво користувача. Фірмовий талон з гарантійними зобов'язаннями.

Швидкодія. Підтримувані формати. Вимоги до паперового носія

Досить солідною швидкістю виведення документації може похвалитися розглянуте периферійне рішення. Для друку першої сторінки А4 він витратить всього 10 секунд. Надалі швидкість стане фіксованою і дорівнюватиме 14 одностороннім листів в хвилину. Ключовою формат сторінок для даного периферійного пристрою - це А4. Драйвер HP LaserJet 1020 в свою чергу, дозволяє налаштовувати межі друку. Найменший розмір листа в цьому випадку обмежений 76Х127 а найбільший - 216Х356. Щільність сторінок в цьому випадку обмежена знизу 60 г/м 2 , а зверху - 163 г/м 2 . При меншій щільності носія система подачі буде постійно "жувати" папір, а при більшій - може поламатися. У наведений раніше діапазон щільності не потрапляє фотопапір і ватмани (у них це значення значно більше). Також не допускається друк на газетному папері. Її щільність становить 30-40 г/м 2 і в цьому випадку система подачі просто не зможе нормально функціонувати.

Картридж. Його ресурс

Спочатку HP LaserJet 1020 оснащується картриджем моделі Q2612L. Його ресурс друку в цьому випадку дорівнює 1400 сторінок. Після перезаправки це число збільшиться до 2000 односторонніх аркушів. Також є поліпшена версія картриджа - Q2612A. Її ресурс становить вже 4000 сторінок. Місячний обсяг друку принтера дорівнює 5000 аркушів в односторонньому виконанні. Тому картридж найбільш інтенсивному режимі доведеться 1 (Q2612A) або 2 (для Q2612L) рази заправляти.

Комутаційні можливості. Ситуація з програмним забезпеченням

Комунікаційний список лише тільки представлений USB. Найбільш оптимальна його версія - 2.0. Але також цілком успішно може взаємодіяти дане рішення і з його модифікаціями 1.Або ж 3.0. Офіційний драйвер для принтера HP LaserJet 1020 є тільки для операційних систем сімейства "Віндовс": 98 "Міленіум", 2000 і ХР. Для більш пізніх модифікацій системного софта доведеться використовувати існуючі драйвери в режимі сумісності. Така маніпуляція дозволяє в поєднанні з будь-якою операційною системою "змусити" друкувати HP LaserJet 1020. Windows 7 або навіть "Віндовс 10" після цього почне цілком успішно відправляти документи на друк.
HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника

Алгоритм підключення та налаштування

Відразу необхідно відзначити те, що виконувати функції сервера друку самостійно це периферійний пристрій не може. Ці завдання в даній ситуації покладаються на комп'ютер, до якого підключений лазерний принтер. Порядок налаштування і підключення в цьому випадку складається з таких етапів: Встановлюємо поряд з комп'ютером принтер. За допомогою інтерфейсного кабелю підключаємо їх один до одного. Силовий електрокабель, у свою чергу, підключається до принтера та мережі електроживлення. На комп'ютері з компакт-диска инсталлируем необхідну версію драйверів. Після цього рекомендується здійснити перезавантаження комп'ютера і лише після цього здійснити друк тестової сторінки. Якщо тестова сторінка надрукована, то все зроблено правильно і принтер готовий до роботи. В іншому випадку необхідно шукати причину несправності і усунути її.

Відгуки. Вартість

На сьогоднішній день принтер HP LaserJet 1020 можна придбати за ціною 2000-3000 рублів. Подібний підхід до ціноутворення цілком виправданий і повністю відповідає технічним специфікаціям даного периферійного рішення. На два істотні мінуси вказують власники даного пристрою в своїх відгуках. Один з них - це посередня якість друку. Але по-іншому й не може бути у разі використання лазерної технології. Другий - це можливі проблеми з драйверами. Але як було зазначено раніше, цю проблему можна вирішити з допомогою режиму сумісності. До плюсів такого принтера можна віднести низьку вартість, високу швидкодію і непоганий ресурс друку на один календарний місяць.

Підсумки

Відмінним принтером бюджетного рівня є HP LaserJet 1020. Хоч у нього й досить скромні параметри технічного плану, але їх цілком достатньо для реалізації невеликий системи документообігу з лімітом на місяць 5000 сторінок. До переваг даного периферійного рішення можна віднести високу швидкість друку і досить низьку вартість. А от недоліки її зводяться до посереднього якості друку і відсутності драйверів до свіжих версій операційних систем. Перший з них обґрунтований використовуваним методом друку, і від цього вже ніяк не піти. А другий, як було раніше зазначено, цілком можливо усунути за допомогою режиму сумісності.
Цікаво по темі
Кольоровий принтер HP 1025: характеристики та відгуки
Кольоровий принтер HP 1025: характеристики та відгуки
Друкуючий лазерний пристрій з можливістю виведення документів в кольорі і підвищеною швидкодією - це все HP 1025. Цей принтер в більшості випадків
Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки
Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки
Багатофункціональний пристрій середнього рівня з значним заявленим обсягом друку на 30 днів і вражаючим ...
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035 - типовий представник офісного помічника. За його невиразною зовнішністю ховається ...
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
В цій статті детально та поетапно буде описана установка принтера HP LaserJet P1102. В додаток до цього будуть наведені реальні технічні
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Рішенням початкового рівня є принтер на основі методу лазерного друку HP 2035. На це вказують доволі скромні його технічні характеристики і вартість.
Принтер HP 1200: технічні характеристики і відгуки
Принтер HP 1200: технічні характеристики і відгуки
Лазерний принтер преміального рівня з досить великим обсягом друку на місяць - це все HP 1200. ...