Новини високих технологій
» » Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки

Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки

14-03-2017, 14:46
403
Багатофункціональний пристрій середнього рівня з значним заявленим обсягом друку на 30 днів і вражаючим швидкодією — це HP Laserjet PRO M125R. Саме про можливості та характеристик периферійного рішення і піде далі мова в цьому матеріалі.

Ніша друкуючого пристрою

В основі HP Laserjet PRO M125R лежить лазерний метод виведення документації. Основні його переваги — це підвищена продуктивність і великий обсяг друкованих сторінок на 30 днів. При цьому витрати на витратні матеріали мінімальні. До мінусів даної технології відноситься низька якість одержуваних сторінок. І якщо для тексту або діаграм цей метод друку цілком застосовний, то ось якісні картинки або зображення з його допомогою вже точно не можна отримати. Для цього краще використовувати струменеві периферійні рішення. Даний пристрій є універсальним, воно може виконувати функції принтера, як розмножувального апарата, як сканера. Основна сфера його використання — середні офіси та аналогічні за кількістю робочих місць робочі групи. Кількість ПК в цьому випадку не повинно перевищувати 35 штук. Також подібне МФУ чудово підійде для часткового покриття потреби в друку у великому офісі, копіювальному центрі або навіть великий робочій групі. Але в цьому випадку необхідна наявність ще одного такого друкуючого пристрою, який буде забезпечувати друк сторінок понад місячної норми цього БФП. Якщо бюджет на придбання багатофункціонального пристрою дозволяє, то можна купити такий принтер для будинку і малого офісу або робочої групи. Місячного ресурсу в 8000 сторінок буде більш ніж достатньо для реалізації документообігу в такій ситуації.


Комплектація периферійного рішення

Досить хороша комплектація цього багатофункціонального пристрою, в яку входить: HP Laserjet PRO MFP M125R. Інструкція у паперовому вигляді на основних міжнародних мовах. Диск з програмним забезпеченням і драйверами і електронною версією документації на МФУ. Провід електроживлення. Гарантійний талон. Інтерфейсний шнур. Картридж з тонером. Цього списку цілком достатньо для того, щоб після покупки почати використовувати за прямим призначенням це периферійний пристрій.

Комунікації

Безумовно, розробники суттєво зекономили на комунікаційному переліку HP Laserjet PRO MFP M125R . Він представлений лише одним провідним способом підключення — USB. Звичайно, для виконання функцій сканера або принтера цього способу одержання і відправки інформації більш ніж достатньо. Але при підключенні до комп'ютерної мережі цей інтерфейс перекладає функції сервера сканування і друку на найближчий комп'ютер або ж інтелектуальний роутер. А це вже не зовсім зручно і вимагає того, щоб найближчий до багатофункціонального пристрою компонент обчислювальної системи був постійно включений. Якщо б у МФУ додатково були реалізовані такі інтерфейси, як Wi-Fi або Ethernet, то його можна було б підключити безпосередньо до будь-якого компонента обчислювальної мережі значно спростити процес друку або ж сканування. Але інженери на підтримку таких інтерфейсів заощадили, і це далеко не найкращим чином позначилося на функціональності пристрою.


Швидкодія

Досить високою швидкістю друку може похвалитися HP Laserjet PRO M125R. На прогрів після включення йому необхідно близько 45 секунд. Потім на друк першої односторонньої це сторінки периферійне рішення витратить всього 95 секунди. Після цього швидкість друку стане фіксованого: 20 сторінок А4 за 60 секунд або 1 такий лист за 3 секунди. У сканері при отриманні кольорової цифрової копії однієї сторінки А4 потрібно затратити 12 секунд, а в чорно-білому режимі — 86 секунди. В режимі розмножувального апарата швидкодію даного МФУ ідентично режиму принтера. Подібне швидкодія для багатофункціонального пристрою середнього класу є серйозним плюсом на тлі більшості аналогів.
Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки

Дозвіл друкованої документації

Найбільше дозвіл на цьому МФУ можна отримати в режимі сканера, яке становить 1200х1200. Принтер HP Laserjet PRO M125R дозволяє отримати дозвіл друкованої сторінки на рівні 600х600. Знову-таки, для монохроматичної друку текстових документів, простеньких графіків або діаграм цього цілком достатньо. Але якщо ж потрібно якісне зображення або ж картинка то краще вже використовувати струменевий метод друку. У режимі ж копіра це МФУ може видати 600х400.


Вимоги до паперу

Основний формат для розглянутого МФУ — це А4. Також у списку підтримки є і А5 А6 В5 і навіть С5. Також це друкуючий рішення може виводити документацію і стандартних європейських конвертах. Найменше значення щільності сторінок в цьому випадку — 60г/м 2 , а найбільше — 160 г/м 2 . Відповідно, цей принтер може здійснювати вивід на звичайному папері, або навіть на ватмані. А ось на фотопапері або на газетних сторінках в цьому випадку неприпустимо друкувати: можлива поломка системи подачі сторінок. Лоток подачі сторінок дозволяє розмістити в ньому 150 аркушів. Лоток же видачі надрукованих документів може вмістити вже 100 сторінок.

Картридж і все, що з ним пов'язано

Лазерний HP Laserjet PRO M125R для здійснення друку або копіювання використовувати лише одну модель картриджа — НР83А. Стартовий ресурс такого картриджа становить 1100-1200 сторінок. Надалі після перезаправки це число зросте до 1500 односторонніх аркушів. Обсяг друку на 30 днів даного БФП устан про влен виробником на позначці в 8000 сторінок. Тому картридж в такому інтенсивному режимі доведеться перезаправляти 7-8 разів на місяць.

Драйвера

Значним списком підтримуваних операційних систем може похвалитися даний продукт. В першу чергу — це «Віндовс». Причому підтримуються всі її модифікації починаючи з ХР. Єдина при цьому застереження: в деяких випадках доведеться встановлювати драйвера в режимі сумісності. Також у списку підтримуваних операційних систем є і MacOS компанії Apple. Ще одна ОС, про підтримку якої не забули виробники - «Лінукс». В цьому списку лише не вистачає операційних систем UNIX. Але, з іншого боку, її не так часто можна зустріти на сьогоднішній день. Крім того, вона інсталюється на сервери для організації обчислювальної мережі і будь-яких інших функцій на такі комп'ютери не покладається. Так що чогось страшного у відсутності підтримки такої ОС вже точно немає і розглянуте багатофункціональний пристрій може бути підключено до іншого системного блоку, що входить до складу такої обчислювальної мережі.

Підключення та налаштування. Перевірка працездатності

Як показує досвід, досить легко і просто підключити, налаштувати і почати використовувати за прямим призначенням HP Laserjet PRO M125R. Інструкція в цьому випадку складається з таких етапів: Вибираємо місце установки МФУ. При цьому важливо дотримати 2 умови: повинна поблизу перебувати розетка для організації його електропостачання і комп'ютер (інтелектуальний роутер), на який буде покладено функції сервера виведення документації та сканування сторінок. Витягуємо з коробки периферійний пристрій разом з картриджем. Здійснюємо демонтаж транспортних кріплень. Встановлюємо картридж. Підключаємо силовий шнур. Виконуємо комутацію інтерфейсного дроти. Включаємо комп'ютер або інтелектуальний роутер і МФУ. З компакт-диска встановлюємо необхідну версію драйверів. Здійснюємо друк тестової сторінки по закінченні інсталяції прикладного програмного забезпечення.

Відгуки власників. Сильні сторони і найбільш істотні недоліки

Значним переліком позитивних моментів може похвалитися HP Laserjet PRO M125R. Відгуки виділяють такі з них: Простоту установки і використання. Великий ресурс друку на 30 днів. Висока швидкодія. Мінімальні витрати на друк. Дуже і дуже демократичний цінник на це МФУ. Наявність драйверів під будь-яку сучасну операційну систему. Мінуси у цього універсального рішення такі: Посередня якість друку. Мінімальний набір можливих способів підключення. Перший недолік типовий для всіх периферійних рішень, які ґрунтуються на лазерному методі друку. Ну а в другому випадку можна покласти функції сервера друку на інтелектуальний роутер. Як результат істотних мінусів у цього МФУ немає.

Вартість

Принтер HP Laserjet PRO MFP M125R все ще можна придбати зі складських запасів у офіційних представників. Його вартість на поточний момент становить 10000-11000 рублів. З урахуванням рівня функціональності це дійсно одна з найкращих периферійних пристроїв середнього цінового рівня. Ще один важливий момент у цьому випадку — мінімальні витрати на картридж і тонер. Якщо використовувати комплект для перезаправки картриджа то витрати на друк і копіювання документації ще більше скоротяться.

Підсумки

Дійсно відмінним продуктом середнього цінового діапазону вийшло БФП HP Laserjet PRO M125R . У ньому реалізовані всі основні функції, які дозволяють повністю покрити потребу в друку в рамках середнього офісу або ж аналогічної робочої групи. Також у нього достатньо великий ресурс друку на місяць і феноменальну швидкість. В додаток до цього вартість цілком адекватна, а витрати на витратні матеріали можна ще більше знизити, якщо використовувати комплекти для перезаправки картриджа.
Цікаво по темі
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035 - типовий представник офісного помічника. За його невиразною зовнішністю ховається ...
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
В цій статті детально та поетапно буде описана установка принтера HP LaserJet P1102. В додаток до цього будуть наведені реальні технічні
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Рішенням початкового рівня є принтер на основі методу лазерного друку HP 2035. На це вказують доволі скромні його технічні характеристики і вартість.
Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220: прекрасне рішення для малого офісу або невеликої робочої групи
Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220: прекрасне рішення для малого офісу або невеликої робочої групи
Відмінно збалансовані технічні специфікації, швидкодія і вартість дозволяють Samsung SCX-4220 без особливих проблем організувати підсистему друку,
МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки
МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки
Компактний багатофункціональний пристрій з відмінними технічними характеристиками приладу початкового рівня і високою швидкодією — це HP Laserjet PRO
МФУ середнього класу HP Laserjet PRO M1536DNF: ідеальний баланс ціни і якості
МФУ середнього класу HP Laserjet PRO M1536DNF: ідеальний баланс ціни і якості
Багатофункціональний пристрій початкового рівня з хорошими технічними специфікаціями, доступною вартістю і значним об'ємом місячної друку — це HP