Новини високих технологій
» » Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики

Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики

2-03-2017, 15:39
611
Рішенням початкового рівня є принтер на основі методу лазерного друку HP 2035. На це вказують доволі скромні його технічні характеристики і вартість. Саме це бюджетне рішення буде детально розглянуто у пропонованому матеріалі.

На яку частину ринку друкуючої техніки націлене цей пристрій?

Як було вже зазначено раніше, принтер HP 2035 позиціонується компанією-виробником як продукт початкового рівня. У нього малий ресурс друку на 30 днів, низька вартість і середня якість друку. У результаті його найбільш оптимально буде використовувати в наступних випадках:


Будинку (якщо вимоги до якості документації посередні і немає потреби друку у кольорі). У невеликому офісі з кількістю робочих місць не більше 5-7. В аналогічній групі. В цих трьох випадках ресурсу даного лазерного рішення буде цілком достатньо для того, щоб забезпечити потребу у пресі цілком і повністю. Також у поєднанні з багатофункціональними пристроями середнього і навіть преміального класу цей принтер може використовуватися вже і у всіх інших випадках, наприклад, у великому офісі або копіювальному центрі.

Комплектація

Дуже скромна, навіть за мірками бюджетного сегменту ринку друкувальних пристроїв, комплектація HP 2035. Вона включає наступне: Принтер. Початковий Картридж. Диск з софтом і документацією. Короткий посібник користувача. Силовий кабель. Гарантійний талон. У наведеному раніше переліку є 2 істотних недоліки. Один з них — це відсутність кабелю у вихідній комплектації. У деяких випадках продавці спеціально доукомплектовують базову комплектацію таким важливим аксесуаром. Якщо ж його немає, то його доведеться купувати окремо. Другий важливий недолік вихідній комплектації — це те, що повноцінне керівництво по настройці і експлуатації є тільки в електронному вигляді на компакт-диску. А ось паперова його версія по суті є короткою брошурою, якої недостатньо для повноцінної налаштування даного рішення.


Папір

Найбільший формат аркушів для HP LaserJet 2035 — це А4 довжина якого становить 297 мм, а ширина — 210 мм. Також у переліку підтримуваних форматів є і його «молодші брати» - А5 і А6. Не забув розробник доповнити цей перелік С5 і В5. У крайньому випадку в драйверах можна задати довільний розмір носія, але при цьому його розмір не повинен перевищувати максимально можливий А4. Щільність паперу повинна знаходитися між 60 і 163 г/м 2 . Якщо використовувати носій з меншим або більшим значенням щільності, то можлива поломка системи подачі аркушів або їх прокручування. Максимальна роздільна здатність відбитків в цьому випадку дорівнює 1200Х1200. Також є чорновий режим, в якому підвищується швидкодія і скорочується витрата тонера. У цьому випадку документи друкуються у вирішенні 600Х600. У першому випадку найбільш оптимально буде друкувати діаграми і різні картинки, а в другому режимі — текст.
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики

Продуктивність, ресурс друку в місяць

Сильною стороною HP 2035 є швидкодія. На прогрів цього принтера зі стану сну необхідно затратити всього 10 секунд. Для отримання першого відбитка потрібно зачекати ще 8 секунд. Після цього швидкість відтворення сторінок у цього принтера буде фіксованою і складе 30 листів в хвилину. Максимальний ресурс друку на 30 днів встановлений виробником на значенні 25000 сторінок.

Драйвери, способи підключення

Підтримкою найбільш поширених на сьогоднішній день операційних систем може похвалитися HP LaserJet 2035. У цей список виробник включив «Віндовс» (в тому числі і найбільш свіжі версії цієї операційної системи, причому як 32-бітові, так і 64-розрядні модифікації) та «МакОС». А ось з системним софтом «Лінукс» або UNIX цей принтер не зможе взаємодіяти з тієї причини, що драйверів копання-виробник для них не передбачила. Розширеним переліком інтерфейсів оснащується НР 2035. Виробник в нього включив USB і LPT. Оптимально в зв'язку з цим принтером використовувати перший з них з тієї причини, що він забезпечує на 10-15 відсотків більше висока швидкодія за рахунок збільшеної швидкості передачі даних.

Картридж

Всього лише одна модель картриджа може бути встановлена в НР 2035 — це НР05А з приставкою Black. У вихідному стані цей картридж може вивести на друк до 2000 сторінок. В подальшому після перезаправки його ресурс збільшиться до 2300 аркушів. Він заправляється тільки чорним тонером і може друкувати тільки в монохроматичному режимі.

Порядок встановлення, підключення та налаштування

Такі маніпуляції необхідно виконати для того, щоб почати використовувати за прямим призначенням HP LJ 2035 : І звлекаем з коробки принтер та інші компоненти його поставки. Встановлюємо периферійний пристрій поряд з комп'ютером. Підключаємо кабель інтерфейсний до комп'ютера і принтера, а силовий кабель — до розетки і до принтера. Встановлюємо диск з софтом в привід і инсталлируем з нього драйвери. По закінченні виводимо на друк тестовий листок.

Відгуки, вартість

Принтер HP LaserJet 2035 за відгуками користувачів, має наступні сильні сторони: Просто величезний ресурс друку на місяць. Висока швидкодія і точно таку ж якість. Розширений набір способів підключення. Простота налаштування і застосування за прямим призначенням. Мінімальні витрати на тонер і інші витратні матеріали. До недоліків в цьому випадку відносять: Відносно високу вартість (близько 11000 рублів). Скорочену комплектацію. Відсутність підтримки деяких досить поширених операційних систем.

Підсумки

Одним з найкращих представників бюджетного класу на основі лазерного методу є HP 2035 . Він відмінно підійде для організації підсистеми друку вдома, в малому офісі або невеликої групи.
Цікаво по темі
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
В цій статті детально та поетапно буде описана установка принтера HP LaserJet P1102. В додаток до цього будуть наведені реальні технічні
HP 1102 лазерний принтер: характеристики, картридж, відгуки
HP 1102 лазерний принтер: характеристики, картридж, відгуки
Доступне друкуючий пристрій на основі лазерної технології з великим об'ємом місячної друку та високим ...
Принтер HP 1200: технічні характеристики і відгуки
Принтер HP 1200: технічні характеристики і відгуки
Лазерний принтер преміального рівня з досить великим обсягом друку на місяць - це все HP 1200. ...
Samsung ML-1641: чудовий принтер для домашнього застосування
Samsung ML-1641: чудовий принтер для домашнього застосування
До найбільш доступним друкуючим рішень на базі лазерної технології належить Samsung ML - 1641. Основна сфера його використання – це офіси з кількістю
Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки
Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки
Лазерний принтер здатний друкувати кольорові зображення в досить високій якості і з прийнятною швидкодією — це Samsung CLP-310. Дане рішення відмінно
Лазерний принтер Canon LBP-6020 - відмінне рішення початкового рівня
Лазерний принтер Canon LBP-6020 - відмінне рішення початкового рівня
Лазерний принтер початкового рівня з демократичною вартістю і непоганими для такого пристрою специфікаціями — це Canon LBP-6020. Саме його технічні