Новини високих технологій
» » Принтер HP LaserJet 1020. Характеристики, відгуки та налаштування

Принтер HP LaserJet 1020. Характеристики, відгуки та налаштування

19-11-2017, 20:07
885
Лазерний принтер у виконанні HP LaserJet 1020 відмінно підходить для реалізації невеликих локальних систем друку. Надалі будуть детально розглянуті його технічні характеристики, наведені відгуки та описаний порядок налаштування.

На який сегмент ринку націлений принтер? Список поставки

До рішень бюджетного рівня на сьогодні належить HP LaserJet 1020 . На подібне позиціонування розглянутої моделі вказує її вартість і скромні технічні параметри. Найбільш оптимально таке периферійний пристрій використовувати в невеликому, компактному офісі. Але також цілком допустимо його застосувати вдома або ж в множительном центрі.


Наступним списком поставки може похвалитися дане рішення: Лазерний принтер економ-класу. Керівництво користувача. Інтерфейсний шнур. Стартовий картридж. Гарантійний талон. Диск з драйверами, документацією і набором діагностичних програм. Силовий шнур.

Основні параметри

В якості апаратної платформи принтер HP LaserJet 1020 виступає мікропроцесор ARM з номінальною тактовою частотою 234 МГц. Обсяг пам'яті для зберігання інформації становить 2 Мб. Основний формат сторінок для цього пристрою - А4. Щільність паперу може бути від 60 до 160 г/м 2 . Дозвіл виведених сторінок складає всього 600х600 і ця обставина істотно погіршує якість друку. Швидкість виведення сторінок встановлена виробником на позначці 14 штук в хвилину. Ліміт друку такого рішення становить 5000 аркушів на один календарний місяць. Картридж ж на одній заправці здатний вивести всього 2000 штук. Кількість можливих способів підключення до комп'ютера складається лише з 1 USB-порту. У режимі очікування потужність даного рішення дорівнює 2 Вт, а при друку вона зростає до 250 Вт. Рівень шуму в процесі функціонування даної периферійної системи не перевищує 62 дБ.


Порядок налаштування

Порядок підключення та налаштування HP LaserJet 1020 дуже і дуже простий. Він під силу навіть початківцям з низьким рівнем підготовки. При його реалізації необхідно виконати наступну послідовність дій: Розбирання транспортної упаковки. Витяг всіх елементів поставки з неї. Установка принтера на комп'ютерному столі в найбільшій близькості до системного блоку ПК. Максимальна дальність місця установки обмежена довжиною інтерфейсного шнура. Наступний етап - встановлення картриджа. Далі виконується підключення, яке складається з двох етапів. Один з них - це підведення силового кабелю. А другий - підключення комп'ютерного інтерфейсного шнура. Потім необхідно включити ПК і принтер. Перший з них повинен повністю завантажитися. Потім необхідно проінсталювати повний набір софта з диска. По закінченні встановлення прикладного програмного забезпечення рекомендується виконати повне перезавантаження ПК. Далі виводиться на друк тестовий зразок сторінки. По закінченні виконання даної операції розглянуте пристрій буде готовий до використання. Якщо печатка не виконується, то необхідно виконати додаткову діагностику і усунути причину несправності.

Відгуки. Висновок

Цілий ряд переваг є в друкуючої системи HP LaserJet 1020. Відгуки більшості власників такого принтера виділяють такі з них: Висока швидкодія. Економічність. Надійність. Простота експлуатації і, звичайно ж, налаштування. Доступність. Також є і недоліки в HP LaserJet 1020 до числа яких відносять: Низька якість вихідної документації. Мінімальний набір інтерфейсів. Підвищений рівень шуму в процесі функціонування. У підсумку можна відзначити те, що такий принтер чудово підійде для використання в невеликому офісному приміщенні. Але також його можна успішно застосувати в копіювальному центрі. Ще одна можлива сфера використання розглянутого рішення - це будинок. В інших випадках технічних параметрів його вже буде недостатньо.
Цікаво по темі
Принтер Ricoh моделі SP 100. Характеристики, відгуки та налаштування
Принтер Ricoh моделі SP 100. Характеристики, відгуки та налаштування
У даній статті В якості прикладу буде детально розглянуто принтер Ricoh моделі SP 100. Він відноситься до лінійки пристроїв Aficio і базується на
HP 1005 - доступна лазерний друк для кожного
HP 1005 - доступна лазерний друк для кожного
Принтер початкового рівня на основі лазерного методу, що поєднує в собі високу продуктивність і великий ліміт друку, — це HP 1005. Найбільш
HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника
HP LaserJet 1020: відмінний принтер початкового рівня від іменитого виробника
Відносно скромні технічні специфікації і малий ресурс місячної друку вказують на те, що HP LaserJet ...
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035 - типовий представник офісного помічника. За його невиразною зовнішністю ховається ...
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
В цій статті детально та поетапно буде описана установка принтера HP LaserJet P1102. В додаток до цього будуть наведені реальні технічні
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Лазерний принтер початкового рівня HP 2035: опис і характеристики
Рішенням початкового рівня є принтер на основі методу лазерного друку HP 2035. На це вказують доволі скромні його технічні характеристики і вартість.