Ігри для 32-бітної системи: стратегії, і гонки шутери

1185 0 Новини високих технологій

Не у кожного сьогодні є потужний комп'ютер, а тому багато гри будуть недоступні. І мова зовсім не про нестачі оперативної пам'яті або продуктивності графічного процесора, а про невідповідність архітектури. Центральний процесор комп'ютера може просто не підтримувати 64-бітні рішення, з-за чого такий комп'ютер неможливо змусити працювати на 64-бітної операційної системи. А тому доведеться розважатися, граючи тільки в ігри для 32-бітної системи. Їх перелік пропонується нижче у відповідних категоріях.


Обхід проблеми невідповідності архітектури

Насправді проблема, пов'язана з архітектурою процесора, досить спірна, так як майже на будь-який сучасний комп'ютер можна встановити 64-бітну операційну систему. Це дозволить грати в будь-які ігри для 32-бітної системи Windows, хоча це можливо тільки у випадку, коли центральний процесор дійсно підтримує цю архітектуру. Перевірити це можна на офіційному сайті виробника, вводячи модельне найменування продукту в пошуковому рядку.
Ігри для 32-бітної системи: стратегії, і гонки шутери
Якщо процесором 64-бітна архітектура не підтримується, значить проблема більш складна, вирішити яку можна його заміною. Причому можна купити досить дешевий варіант процесора. Знайти потрібний процесор можна дуже легко, але перед покупкою слід дізнатися, чи підтримується він материнською платою. Для цього також доведеться вивчити її офіційний сайт виробника. Якщо процесор підтримується, можна сміливо придбати та встановити 64-бітну ОС, можливо, попутно додавши оперативної пам'яті. Потім можна сміливо грати в ігри для 32-бітної системи і 64-бітної архітектури. Вже з новим процесором.


Вибір ігор для 32-бітної системи

Сьогодні більшість ігор вимагають наявності 64-бітної версії ОС і використовують 64-розрядну систему процесорних команд. З них майже 90% можуть вільно працювати на 32-бітових версіях, хоча деякі «важкі» продукти на цій архітектурі не запустяться. Наприклад, Subnautica, Hurtworld і Owerwatch без ризикованих налаштувань ОС не завантажуються на 32-бітної системі. Тому вибір ігор, в які можна пограти на 32-розрядній системі, дуже схожий на підбір проектів для слабкого комп'ютера. І шукати їх слід серед релізів 3-річної давності.
Ігри для 32-бітної системи: стратегії, і гонки шутери

Кращі стрілялки

Шутери і action-ігри для 32-бітної системи Windows 7 широко поширені. По-перше, в цю категорію увійдуть всі ігрові розробки, релізи яких виходили під 32-розрядні версії Windows XP. З-за повної зворотної сумісності сімки і XP їх програми добре запускаються під цими платформами. По-друге, шутери для 32-розрядної системи можна знайти серед ігор серії Crysis, шутерів Call of Duty, Hitman, Dead Space, Far Cry, мережевих стрілялок CS: GO і Left for Dead, середньовічного скаута Assasins Creed аж до 4-ї версії, Metal Gear Solid, Half Life 2.

Стратегії

Серед ігор для 32-бітної системи присутні та класні стратегії, за якими можна провести багато часу. Це C&C: Generals, серія Total War, третя і четверта частини Europa Universalis, Starcraft II, усі частини Civilization, WarCraft, Heroes of Might & Magic, смішна стратегія Red Alert, Warhammer, king's Bounty і трохи забута Age of Empires. Всі ці ігри для 32-бітної системи Windows 7 дозволять отримати багато задоволення, відповідаючи вимогам різних гравців. Причому ці ігрові проекти не вимогливі до графічного процесору, а тому будуть працювати навіть на малопродуктивній системі і на ноутбуці.
Ігри для 32-бітної системи: стратегії, і гонки шутери

Гонки для 32-розрядних систем

Власникам процесора х86 не варто засмучуватися і з-за перегонів. Бо як запускати ігри на 32-бітної системі їм буде дуже просто. Особливо завдяки тому, що розробники гонок реалізують повну архітектурну спадкоємність. Користувачеві 32-розрядної ОС можна пограти в такі ігри як: Need for Speed, всі частини якої підтримують архітектуру x86 Flatout, гоночна серія Colin Mcrae, Project CARS, симулятор водіння боліда F12016 ралі WRC 6 FIA World Rally Championship і Dirt Rally, мотосимулятор MotoGP, симулятор вантажоперевізника Euro Truck Simulator 2 і неймовірно крута GRID Autosport. Загалом, люба гонка, реліз якої пройшов до 2014 року, легко запуститься на х86 процесорі.
Ігри для 32-бітної системи: стратегії, і гонки шутери

Запуск ігор

У всі зазначені вище ігри для 32-бітної системи можна пограти навіть на слабкому комп'ютері, хоча вони також запустяться і на 64-розрядній архітектурі. Тому при покупці релізу слід уважно вивчити її специфікацію. У системних вимогах до них можна подивитися і потрібну розрядність операційної системи. Також можна пограти і в кросплатформені інді-ігри і браузерні аркади. 32-розрядна система — це не вирок для геймера, так як навіть під цією архітектурою можна у багато пограти навіть без апгрейда. Оскільки розробники ігор прагнуть отримати максимальний прибуток від релізу, то намагаються адаптувати свої проекти під різні процесори і ОС. Бо володарі 32-розрядних систем можуть грати майже те ж саме, що і на 64-бітних системах.

Популярі новини
Загрузка...