Новини високих технологій
» » Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

13-01-2017, 22:41
3 317
Не всі користувачі комп'ютерів і ноутбуків пробували на ділі Windows 7. Багато з тих, хто належить до IT-спільноти, використовують в якості операційної системи інші версії Windows. Тим же, хто залишається вірним надійної "сімці", важливо знати, які оновлень Windows 7 не можна встановлювати. Розглянемо переваги і недоліки даною ОС і визначимо, чи варто продовжувати з нею працювати.

Windows 7: плюси і мінуси

Найголовніший плюс Windows 7 – робота на застарілому обладнанні. Ця операційна система менш вимоглива, ніж Vista. Їй не потрібно багато оперативної пам'яті і вільного місця на диску С. Якщо раніше комп'ютер працював під управлінням Windows XP, він легко може бути переведений на сьому версію без оновлення і заміни ПК. Особливість в тому, що Windows 7 працює з відживаючим свій вік 32-бітними процесорами, і це вважається деякою відстрочкою перед глобальним переходом на 64-бітні. На думку фахівців, скоро залишиться незначний відсоток комп'ютерів у світі, які працюють на 32-бітної архітектури.

Недоліком Windows 7 і самим слабким місцем операційної системи залишаються жорсткі диски. З урахуванням удосконалення комп'ютерів за останні кілька років, сімка не відповідає завищеним вимогам нових ПК. Повільна механічна частина жорстких дисків в сукупності з Win7 знижує продуктивність. Поширене рішення поліпшення роботи комп'ютера – віртуалізація (технологія, яка рідко використовується на території РФ). Однак на практиці це ще більше знижує продуктивність машини. Проблема вирішується за допомогою SSD-пристроїв, які не мають рухомих частин, наділені невеликою ємністю і в порівнянні зі звичайними жорсткими дисками коштують невиправдано дорого.

Відмінне рішення для корпоративних користувачів – зберігання інформації та інших даних у корпоративній мережі. Сервери забезпечують захист доступу до цінних відомостями і резервне копіювання. Підвищити продуктивність ОС Windows 7 можна з допомогою функції мульти-моніторного режиму. Використання для роботи декількох моніторів з підтримкою широкоекранного дозволу, поліпшеної графіки, користувальницького інтерфейсу – хороший корпоративний варіант. Якщо вирішили переходити на сьому версію, для початку дізнайтеся, які оновлення Windows 7 не можна встановлювати.

Проблеми оновлень Windows 7

Основна проблема, яка виникає у роботі даної операційної системи – неможливість встановити оновлення. Перед тим як усувати її, подбайте про можливості змінити виконані зміни в системі. Для цього створіть точку відновлення або резервну копію за допомогою архівації Win7. Головною причиною того, чому інсталятор оновлень Windows 7 не працює, стають збої в системі служби оновлення. Виправити це можна, якщо зайти в «Пуск», знайти «Служби», вибрати «Центр оновлення Windows» і запустити. Якщо служба вже була запущена, зупиніть її. Далі натисніть комбінацію клавіш Win+R-Виконати-(введіть пустий рядок SoftwareDistribution)-ОК. Після цієї команди відкриється папка, вміст якої потрібно видалити. Потім увійдіть оновлення W7 і знову запустіть її. Перезавантажте комп'ютер і запустіть вручну завантаження оновлень з установкою.
Пакет оновлень для Windows 7 може не встановитися, якщо існує проблема з завантаженням. Збій в процесі установки на ПК або ноутбук – часта ситуація, з якою стикаються користувачі. Всі оновлення завантажуються спочатку в кеш і зберігаються там до установки. Якщо вони були невдало викачані з Інтернету, наприклад, не повністю, їх неможливо буде встановити. Також при завантаженні і встановленні можуть виникнути проблеми з системного реєстру, відсутність Інтернету, блокування доступу до ресурсів Microsoft, недостатньої кількості місця на диску С, пошкодження сховища системних компонентів. Фахівці радять дізнатися, які оновлення Windows 7 можна встановлювати, перед тим як завантажувати їх.

Шкідливі оновлення ОС

Існує цілий список установок, які викликають помилки системи або повністю виводять її з ладу. Шкідливі оновлення Windows 7 здатні нашкодити комп'ютеру, тому при скачуванні уважно читайте їх назви. Виключіть зі списку оновлення «KB3045999». Шкідливі і небезпечні установки для Win72016 року наступні: KB3121212 KB3126587 KB3126593 KB3140410 KB3133977 , KB3153171 KB3035583 KB971033 KB3161608. Якщо не знаєте, які оновлень Windows 7 можна встановлювати, зверніться до фахівців, а також спробуйте самостійно відключити автоматичний режим пошуку нових.

Як позбутися?

Для усунення неполадок у системі видалити шкідливі оновлення вручну. Скористайтеся утилітою Microsoft Fix it, яка автоматично розбирається з проблемами ОС. Запустіть інсталяційний файл утиліти. Далі автоматично створюється точка відновлення системи, і запускається процес усунення проблем.

Можливі наслідки

Шкідливі оновлення здатні привести до збою в системі, неправильної роботи комп'ютера, неможливість запустити .exe файли і навіть завантажити ПК. У свою чергу, допустимі і своєчасні оновлення Windows 7 усувають пошкодження комп'ютера, підвищують його безпеку, стабільність і продуктивність. Операційна система Win7 схильна найменшим рівнем заражень і неполадок в порівнянні з XP. Пам'ятайте, що головна загроза походить з Інтернету і браузера. Слідкуйте за тим, що завантажуєте з Мережі. Регулярно очищайте кеш, перевірте комп'ютер на наявність вірусів. Не завантажуйте сумнівні програми і установки. Часто вони призводять до збоїв системи і шкодять станом ПК.

Відгуки

Якщо не знаєте, чи варто встановлювати на свій комп'ютер Windows 7 ознайомтеся з відгуками реальних користувачів цієї операційної системи. Судячи по коментарям, Win7 що працює на 32-бітному процесорі, – одна з кращих версій ОС. Її основні переваги – зручний інтерфейс, простота в установці драйверів, самостійний пошук помилок та їх усунення, хороший пакет оновлень. Для Windows 7 не обов'язково дотримуватися правила використання процесорів нового покоління. Деякі користувачі відзначають: у цієї операційної системи майже не виникає конфліктів з обладнанням. Windows 7 працює швидше XP, софт і програми встановлюються швидко. З недоліків – нестабільна робота деяких ігор, перевірка оновлень Windows 7 займає час.
Цікаво по темі
Як оновити "Віндовс 7" до "Віндовс 8" самостійно? Windows 8
Як оновити "Віндовс 7" до "Віндовс 8" самостійно? Windows 8
Порівняно з сьомою модифікацією Windows восьма версія виглядає інноваційної і навіть дещо незвичній (хоча б з тієї причини, що в ній відсутня звична
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер і як оновити до останньої версії? Ці операції дуже прості, і зводяться вони до декількох кроків. Саме про це
Blade and Soul: помилка 1073 способи вирішення
Blade and Soul: помилка 1073 способи вирішення
При запуску або установці гри можуть виникати помилки. У Blade and Soul такою помилкою найчастіше стає протокол 1073. Гравці намагаються вирішити її
Sentinel Runtime Drivers: як видалити компоненти для апгрейда системи?
Sentinel Runtime Drivers: як видалити компоненти для апгрейда системи?
Як правило, з проблемою того, що система просить провести видалення Sentinel Runtime Drivers, стикаються користувачі стандартної восьмої версії
Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?
Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?
Досить часто користувачі Windows-систем стикаються з проблемою того, що при спробі автоматичної установки апдейтів система видає попередження про
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Компанія Microsoft завжди проводила жорстку маркетингову політику, однак з виходом останньої версії маркетологи перейшли межу дозволеного. Тепер