Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

2874 0 Новини високих технологій

Не всі користувачі комп'ютерів і ноутбуків пробували на ділі Windows 7. Багато з тих, хто належить до IT-спільноти, використовують в якості операційної системи інші версії Windows. Тим же, хто залишається вірним надійної "сімці", важливо знати, які оновлень Windows 7 не можна встановлювати. Розглянемо переваги і недоліки даною ОС і визначимо, чи варто продовжувати з нею працювати.

Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

Windows 7: плюси і мінуси

Найголовніший плюс Windows 7 – робота на застарілому обладнанні. Ця операційна система менш вимоглива, ніж Vista. Їй не потрібно багато оперативної пам'яті і вільного місця на диску С. Якщо раніше комп'ютер працював під управлінням Windows XP, він легко може бути переведений на сьому версію без оновлення і заміни ПК. Особливість в тому, що Windows 7 працює з відживаючим свій вік 32-бітними процесорами, і це вважається деякою відстрочкою перед глобальним переходом на 64-бітні. На думку фахівців, скоро залишиться незначний відсоток комп'ютерів у світі, які працюють на 32-бітної архітектури.

Недоліком Windows 7 і самим слабким місцем операційної системи залишаються жорсткі диски. З урахуванням удосконалення комп'ютерів за останні кілька років, сімка не відповідає завищеним вимогам нових ПК. Повільна механічна частина жорстких дисків в сукупності з Win7 знижує продуктивність. Поширене рішення поліпшення роботи комп'ютера – віртуалізація (технологія, яка рідко використовується на території РФ). Однак на практиці це ще більше знижує продуктивність машини. Проблема вирішується за допомогою SSD-пристроїв, які не мають рухомих частин, наділені невеликою ємністю і в порівнянні зі звичайними жорсткими дисками коштують невиправдано дорого.

Відмінне рішення для корпоративних користувачів – зберігання інформації та інших даних у корпоративній мережі. Сервери забезпечують захист доступу до цінних відомостями і резервне копіювання. Підвищити продуктивність ОС Windows 7 можна з допомогою функції мульти-моніторного режиму. Використання для роботи декількох моніторів з підтримкою широкоекранного дозволу, поліпшеної графіки, користувальницького інтерфейсу – хороший корпоративний варіант. Якщо вирішили переходити на сьому версію, для початку дізнайтеся, які оновлення Windows 7 не можна встановлювати.
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

Проблеми оновлень Windows 7

Основна проблема, яка виникає у роботі даної операційної системи – неможливість встановити оновлення. Перед тим як усувати її, подбайте про можливості змінити виконані зміни в системі. Для цього створіть точку відновлення або резервну копію за допомогою архівації Win7. Головною причиною того, чому інсталятор оновлень Windows 7 не працює, стають збої в системі служби оновлення. Виправити це можна, якщо зайти в «Пуск», знайти «Служби», вибрати «Центр оновлення Windows» і запустити. Якщо служба вже була запущена, зупиніть її. Далі натисніть комбінацію клавіш Win+R-Виконати-(введіть пустий рядок SoftwareDistribution)-ОК. Після цієї команди відкриється папка, вміст якої потрібно видалити. Потім увійдіть оновлення W7 і знову запустіть її. Перезавантажте комп'ютер і запустіть вручну завантаження оновлень з установкою.
Пакет оновлень для Windows 7 може не встановитися, якщо існує проблема з завантаженням. Збій в процесі установки на ПК або ноутбук – часта ситуація, з якою стикаються користувачі. Всі оновлення завантажуються спочатку в кеш і зберігаються там до установки. Якщо вони були невдало викачані з Інтернету, наприклад, не повністю, їх неможливо буде встановити. Також при завантаженні і встановленні можуть виникнути проблеми з системного реєстру, відсутність Інтернету, блокування доступу до ресурсів Microsoft, недостатньої кількості місця на диску С, пошкодження сховища системних компонентів. Фахівці радять дізнатися, які оновлення Windows 7 можна встановлювати, перед тим як завантажувати їх.
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

Шкідливі оновлення ОС

Існує цілий список установок, які викликають помилки системи або повністю виводять її з ладу. Шкідливі оновлення Windows 7 здатні нашкодити комп'ютеру, тому при скачуванні уважно читайте їх назви. Виключіть зі списку оновлення «KB3045999». Шкідливі і небезпечні установки для Win72016 року наступні: KB3121212 KB3126587 KB3126593 KB3140410 KB3133977 , KB3153171 KB3035583 KB971033 KB3161608. Якщо не знаєте, які оновлень Windows 7 можна встановлювати, зверніться до фахівців, а також спробуйте самостійно відключити автоматичний режим пошуку нових.
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

Як позбутися?

Для усунення неполадок у системі видалити шкідливі оновлення вручну. Скористайтеся утилітою Microsoft Fix it, яка автоматично розбирається з проблемами ОС. Запустіть інсталяційний файл утиліти. Далі автоматично створюється точка відновлення системи, і запускається процес усунення проблем.

Можливі наслідки

Шкідливі оновлення здатні привести до збою в системі, неправильної роботи комп'ютера, неможливість запустити .exe файли і навіть завантажити ПК. У свою чергу, допустимі і своєчасні оновлення Windows 7 усувають пошкодження комп'ютера, підвищують його безпеку, стабільність і продуктивність. Операційна система Win7 схильна найменшим рівнем заражень і неполадок в порівнянні з XP. Пам'ятайте, що головна загроза походить з Інтернету і браузера. Слідкуйте за тим, що завантажуєте з Мережі. Регулярно очищайте кеш, перевірте комп'ютер на наявність вірусів. Не завантажуйте сумнівні програми і установки. Часто вони призводять до збоїв системи і шкодять станом ПК.
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7

Відгуки

Якщо не знаєте, чи варто встановлювати на свій комп'ютер Windows 7 ознайомтеся з відгуками реальних користувачів цієї операційної системи. Судячи по коментарям, Win7 що працює на 32-бітному процесорі, – одна з кращих версій ОС. Її основні переваги – зручний інтерфейс, простота в установці драйверів, самостійний пошук помилок та їх усунення, хороший пакет оновлень. Для Windows 7 не обов'язково дотримуватися правила використання процесорів нового покоління. Деякі користувачі відзначають: у цієї операційної системи майже не виникає конфліктів з обладнанням. Windows 7 працює швидше XP, софт і програми встановлюються швидко. З недоліків – нестабільна робота деяких ігор, перевірка оновлень Windows 7 займає час.

Популярі новини
Загрузка...