Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди

735 0 Новини високих технологій

Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати своєю присутністю, постійно відправляючи безглузді повідомлення, або, того гірше, номер потрапляє в базу СМС-розсилки, і до нього починають приходити різні рекламні повідомлення. Причому, якщо раніше справа обмежувалася тільки СМС, то тепер набридлива реклама може постукати в один із встановлених у вас месенджерів, "Ватсап", "Вайбер" і т. д. Як позбутися від таких «клієнтів», навчить наша стаття, присвячена тому, як видалити контакти з "Ватсапа".

Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди

Видаляємо контакти

Ми розглянемо весь процес того, як видалити контакти з "Ватсапа" в покроковому режимі:
 • Запустіть програму WhatsApp.
 • Перейдіть на вкладку контакти.
 • Знайдіть у списку абонента, якого ви хочете видалити (клацніть по імені)
 • Перед вами відкриється вікно чату, на якому потрібно натиснути на кнопку опцій. Вона розташована ліворуч під дисплеєм телефону. В меню оберіть пункт «Подивитися контакт»
 • В наступному вікні натисніть кнопку опцій і віддайте команду: «Відкрити в адресній книзі»
 • У відкритому контакті перегорніть опції до пункту «Видалити контакт».
 • Як правило, сучасні телефони розуміють алгоритм ваших дій, і якщо ви все зробили правильно, то контакт пропаде виключно з облікових записів додатків, зберігшись при цьому в записнику телефону. Однак підготуйтеся до того, що дані контакту можуть повністю зникнути з вашого гаджета.

  Блокування контакту

  Якщо ви знаєте, як видалити контакт "Ватсапа", але не знаєте, що робити з тими співрозмовниками, які навіть після видалення не перестають вам писати, ми допоможемо вам. Все, що потрібно зробити, - це заблокувати потрібної людини, і він більше не зможе зателефонувати чи написати вам у "Ватсапе". Для цього потрібно знайти необхідний запис у телефонній книзі, перегорнути її в самий низ і натиснути кнопку «Заблокувати». Порядок дій такий:
 • У списку контактів вибрати небажаного людини.
 • Прокрутити відкрився профіль до самого низу і вибрати пункт "Заблокувати".
 • Підсумки

  Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
  Тепер ви знаєте, як видалити контакти з "Ватсапа" і більше не отримувати безглузді повідомлення або опівнічні дзвінки. Так, зверніть увагу - якщо контакт "Ватсапе" відображається у вигляді номера, значить, ви не зберігали його в записну книжку телефону, і виконати блокування і видалити його з "Ватсапа" не вийде. Для цього спочатку збережіть його в загальний список контактів, а потім назавжди зітріть його з вашого життя. Сподіваємося, ми допомогли вам розібратися, як видалити контакти з "Ватсапа", щоб більше не стикатися з подібним питанням.

  Популярі новини
  Загрузка...