Новини високих технологій
» » Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди

Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди

6-02-2017, 21:44
1 073
Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати своєю присутністю, постійно відправляючи безглузді повідомлення, або, того гірше, номер потрапляє в базу СМС-розсилки, і до нього починають приходити різні рекламні повідомлення. Причому, якщо раніше справа обмежувалася тільки СМС, то тепер набридлива реклама може постукати в один із встановлених у вас месенджерів, "Ватсап", "Вайбер" і т. д. Як позбутися від таких «клієнтів», навчить наша стаття, присвячена тому, як видалити контакти з "Ватсапа".

Видаляємо контакти

Ми розглянемо весь процес того, як видалити контакти з "Ватсапа" в покроковому режимі: Запустіть програму WhatsApp. Перейдіть на вкладку контакти. Знайдіть у списку абонента, якого ви хочете видалити (клацніть по імені) Перед вами відкриється вікно чату, на якому потрібно натиснути на кнопку опцій. Вона розташована ліворуч під дисплеєм телефону. В меню оберіть пункт «Подивитися контакт» В наступному вікні натисніть кнопку опцій і віддайте команду: «Відкрити в адресній книзі» У відкритому контакті перегорніть опції до пункту «Видалити контакт». Як правило, сучасні телефони розуміють алгоритм ваших дій, і якщо ви все зробили правильно, то контакт пропаде виключно з облікових записів додатків, зберігшись при цьому в записнику телефону. Однак підготуйтеся до того, що дані контакту можуть повністю зникнути з вашого гаджета.

Блокування контакту

Якщо ви знаєте, як видалити контакт "Ватсапа", але не знаєте, що робити з тими співрозмовниками, які навіть після видалення не перестають вам писати, ми допоможемо вам. Все, що потрібно зробити, - це заблокувати потрібної людини, і він більше не зможе зателефонувати чи написати вам у "Ватсапе". Для цього потрібно знайти необхідний запис у телефонній книзі, перегорнути її в самий низ і натиснути кнопку «Заблокувати». Порядок дій такий: У списку контактів вибрати небажаного людини. Прокрутити відкрився профіль до самого низу і вибрати пункт "Заблокувати".

Підсумки

Тепер ви знаєте, як видалити контакти з "Ватсапа" і більше не отримувати безглузді повідомлення або опівнічні дзвінки. Так, зверніть увагу - якщо контакт "Ватсапе" відображається у вигляді номера, значить, ви не зберігали його в записну книжку телефону, і виконати блокування і видалити його з "Ватсапа" не вийде. Для цього спочатку збережіть його в загальний список контактів, а потім назавжди зітріть його з вашого життя. Сподіваємося, ми допомогли вам розібратися, як видалити контакти з "Ватсапа", щоб більше не стикатися з подібним питанням.
Цікаво по темі
Як в "Телеграм" видалити обліковий запис?
Як в "Телеграм" видалити обліковий запис?
У сучасному світі популярним способом спілкування є відправлення повідомлень за допомогою спеціальних месенджерів. Одним з таких є додаток Telegramm,
Програма GameNet: як видалити з комп'ютера повністю?
Програма GameNet: як видалити з комп'ютера повністю?
Для різних операційних систем сьогодні існує величезна кількість різноманітних програм і софта. Кожна ...
Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?
Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?
Ви дізнаєтеся, що таке "Ватсап" і "Вайбер", як використовувати ці програми, і якими функціями вони володіють.
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Якщо користувач заводить новий електронний ящик, то, швидше за все, він йому потрібен під якусь конкретну задачу, наприклад отримувати розсилку з