Новини високих технологій
» » Як WhatsApp видалити контакт: поради та рекомендації

Як WhatsApp видалити контакт: поради та рекомендації

5-03-2017, 22:25
1 368
WhatsApp - сучасний месенджер, який завоював серця багатьох абонентів. Він дозволяє за допомогою мобільного пристрою спілкуватися і обмінюватися даними. Простота використання програми дозволяє навіть починаючому користувачеві освоїти додаток. Але деякі питання у абонентів все одно виникають. Наприклад, при роботі зі списком друзів. У даній статті буде розказано, як з WhatsApp видалити контакт. Які поради і рекомендації допоможуть втілити задум у життя?

Про списку контактів WhatsApp

Щоб відповісти на поставлене питання, необхідно розуміти, яким чином відбувається додавання друзів у списку контактів. "ВотсАпп" - програма, яка автоматично зчитує телефонну книгу. Всі номери звідти заносяться в програму. Звідси нерідко виникають питання щодо того, як WhatsApp видалити контакт. Адже якщо спочатку додаток зчитує телефонну книгу на мобільному пристрої, то і очищення списку друзів буде відбуватися за особливим принципам. І це дійсно так!

Телефонна книга

Існує кілька прийомів, здатних допомогти у втіленні задуму в життя. Як видалити контакт з WhatsApp на Android? Точно так само, як і у всіх інших операційних системах. Достатньо почистити телефонну книжку на мобільному пристрої. Саме такий варіант рекомендується тим, кому хочеться остаточно перервати спілкування з абонентом. Як вже було сказано, контакти з телефонної книги мобільного пристрою автоматично переносяться в "ВотсАпп". Відповідно, всі зміни теж будуть зафіксовані в додатку.
Як видалити контакти WhatsApp? З телефонної книги! Користувач повинен: Відкрити телефонний довідник на своєму мобільному пристрої. Відшукати контакт, від якого необхідно позбутися. Обов'язково виділити відповідний рядок. Вибрати в меню дій операцію "Видалити". Як тільки дії будуть підтверджені і мобільний телефон пропаде з телефонної книги, рекомендується запустити "ВотсАпп". Відбудеться зчитування даних з мобільного пристрою, і всі стерті контакти пропадуть. Легко все і просто!

Правильне видалення

Але це тільки один з прийомів. Як WhatsApp видалити контакт іншим способом? Наступний рада прийнято вважати правильним видаленням. Він дозволяє позбутися від чату з людиною. Що робити в даному випадку? Допоможе наступна інструкція: Включити мобільний телефон. На ньому запустити "ВотсАпп". Відшукати в списку друзів абонента, від якого хочеться позбутися. Натиснути на ім'я людини. Відкриється чат. У правому верхньому куті клікнути по кнопці з трьома крапками. З'явиться контекстне меню. У ньому вибрати "Подивитися контакт". Як видалити контакт чату WhatsApp? Знову відкрити контекстне меню. На цей раз натиснути на "Показати в адресному рядку". Вибрати функцію "Видалити контакт". Далі - "Видалити чат". Натиснути на "Ок" в якості підтвердження операції. Саме такі вказівки найчастіше даються абонентам при роботі з "ВотсАпп". Після виконаних дій співрозмовник пропаде зі списку друзів у програмі.

Блокування

А як з WhatsApp видалити контакт таким чином, щоб він не зміг більше писати повідомлення тій чи іншій людині? Для цього необхідно додати абонента у чорний список.
Блокування проводиться наступним чином: Необхідно відкрити програму WhatsApp. Обов'язково знайти неугодного співрозмовника і увійти у вікно чату з ним. Відкрити контекстне меню у правому верхньому куті. Вибрати там "Заблокувати". Натиснути на "Заблокувати контакт". Підтвердити операцію. Подібний алгоритм актуальне для абонентів, занесених в телефонну книгу. Якщо людина хоче заблокувати нового співрозмовника, від якого було отримано повідомлення, достатньо відкрити чат з них і вибрати там кнопку "Заблокувати". Відтепер зрозуміло, як WhatsApp видалити контакт або заборонити йому писати листи.
Цікаво по темі
Як змінити тему "Яндекса": оформлюємо пошту, браузер і головну сторінку
Як змінити тему "Яндекса": оформлюємо пошту, браузер і головну сторінку
«Яндекс» - одна з найбільших компаній, що надають користувачам Всесвітньої павутини цілий ряд корисних ...
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
З кожним роком все більшу популярність знаходить додаток Viber. Месенджер активно використовується як в особистих, так і в робочих цілях, з-за чого
Як у "Вайбере" заблокувати контакт: інструкції та рекомендації
Як у "Вайбере" заблокувати контакт: інструкції та рекомендації
Viber - успішний і популярний додаток для користувачів смартфонів. Воно призначається спеціально для ...
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасне і зручне додаток, придумане спеціально для обміну повідомленнями. Воно отримало ...
Як видалити логін при вході в "Контакт": поради та рекомендації
Як видалити логін при вході в "Контакт": поради та рекомендації
Збереження даних для входу на різноманітні сайти - це чудова економія часу. Не потрібно згадувати логін ...
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати ...