Новини високих технологій
» » Що означає в WhatsApp одна галочка, а що - дві?

Що означає в WhatsApp одна галочка, а що - дві?

21-02-2017, 13:56
2 786
При роботі з популярним месенджером "Вотсап багато користувачів задавалися питанням, що значить в WhatsApp одна галочка і дві галочки? Дана функція була додана розробниками для відстеження повідомлень, і що означає кожен з цих сигналів - розказано в цій статті.

Де подивитися галочки?

Перед тим як з'ясувати, що означає в WhatsApp одна галочка і що - дві, варто дізнатися про місце, в якому їх можна побачити. Розташовуватися сигнальні "прапорці" повідомлень можуть у двох місцях. Якщо діючий відкритий діалог, то у кожного з повідомлень у правому нижньому куті буде стояти відмітка про його поточний статус. Якщо ж відкрита "кімната" з набором бесід, то перед початком останнього повідомлення кожного з діалогів буде виставлений статус, відповідає останньому з відправлених листів.


Одна галочка - добре

Розбираючись з тим, що значить в WhatsApp одна галочка, можна помітити тенденцію, що вона майже завжди з'являється відразу. Причина тому - алгоритм роботи програми, що даний "прапорець" встановлює при вдалій надсилання повідомлення. Іншими словами, якщо з'явилася одна галочка, значить послання було відправлено, але ще не отримано пристроєм співрозмовника. Однак такий "прапорець" можна спостерігати і у випадку блокування з боку співрозмовника. В такому випадку користувач, якому було надіслано повідомлення, не буде їх отримувати, що означає, WhatsApp одна галочка буде горіти до тих пір, поки не буде відключена блокування.

а дві - краще!

Як тільки аккаунт користувача, з яким ведеться діалог, завантажить повідомлення, даний прапорець зміниться. А він зміниться на дві сірі галочки. Для розуміння такої зміни достатньо провести аналогію з тим, що значить одна галочка в WhatsApp. Поява її "подружки" свідчить про те, що додаток співрозмовника завантажила повідомлення на пристрій, але поки ще не прочитано. При цьому одержувач може дізнатися зміст отриманого послання завдяки спливаючим повідомленнями, але не відповісти з якоїсь причини. Показати прочитане співрозмовником повідомлення допоможуть все ті ж галочки.


Сині галочки

З часом їх колір може змінитися, викликавши питання, що означають дві галочки в WhatsApp синього відтінку. Дана зміна свідчить про захід співрозмовника в діалог, де їм було отримано повідомлення. Однак, спостерігаючи дві сині галочки біля свого повідомлення, що не варто злитися на користувача, що знаходиться на іншому кінці. Є ймовірність, що він просто залишив телефон увімкненим з поточним діалогом, із-за чого просто не побачив нове вхідне повідомлення.

Якщо галочка не з'явилася?

Знаючи, що означає в WhatsAppp одна галочка і що - дві, можна спостерігати ситуацію, коли близько повідомлення не відображуватиметься жодної з них. Чому так може статися? Таке може виникнути при наявності нестабільного підключення до мережі або його відсутності, а також у разі тривалої відправлення. В такому випадку сервер месенджера просто не отримає цього послання, з-за чого не зможе підтвердити, виставивши повідомленням прапорець з однією галочкою. Необхідно перевірити наявність мережі, перезавантажити програму або перевірити підключення до Інтернету.
Цікаво по темі
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
З кожним роком все більшу популярність знаходить додаток Viber. Месенджер активно використовується як в особистих, так і в робочих цілях, з-за чого
HP 1132: ідеальне МФУ для малих і середніх робочих груп
HP 1132: ідеальне МФУ для малих і середніх робочих груп
Ідеальне багатофункціональний пристрій, який без особливих проблем здатне покрити потреби в пресі як малої, так і навіть середньої робочої групи, -
Чому WhatsApp не працює?
Чому WhatsApp не працює?
Один з найпопулярніших в Росії месенджерів, WhatsApp, продовжує збільшувати аудиторію своїх користувачів. Розробники постаралися додати в додаток всі
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи ...
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасне і зручне додаток, придумане спеціально для обміну повідомленнями. Воно отримало ...