Новини високих технологій
» » «Аваст»: файл ліцензії та ключі. Як правильно встановити?

«Аваст»: файл ліцензії та ключі. Як правильно встановити?

4-11-2016, 21:44
1 701
Безкоштовні антивірусні продукти «Аваст» у багатьох користуються великою популярністю завдяки простому управлінню і автоматизації більшості функцій. Але головне полягає в тому, що це програмне забезпечення є абсолютно безкоштовним. Але і при такому положенні справ для того ж антивіруса «Аваст» файл ліцензії або діючий ключ повинні використовуватися в обов'язковому порядку. В іншому випадку це призведе тільки до того, що антивірусні бази не будуть оновлюватися.

Як використовувати ключі?

Почнемо з самого простого. Власне, самі ключі для «Аваст» являють собою комбінації літер і цифр (зазвичай до 26-27 символів). Вони служать для активації програми або продовження строку дії безкоштовного оновлення антивірусних баз.


До речі сказати, багато відомих антивіруси використовують ту ж технологію для своїх безкоштовних програмних продуктів, коли раз в певний проміжок часу потрібно вводити спеціальний код. Самі ж ключі для «Аваст» можна запросто знайти в інтернеті.
У процесі установки програми на комп'ютер і буде потрібно ввести код у спеціальному полі, після чого буде видано повідомлення про успішної активації. Можна вибрати і оффлайн-реєстрацію, після чого ввести ключ.

«Аваст»: файл ліцензії. Як правильно використовувати?

Є ще один не менш цікавий спосіб активації, пов'язаний з використанням ліцензійного файлу. Для «Аваст» файл ліцензії спочатку потрібно завантажити з інтернету, а потім зробити ряд дій для активації. Пропоноване рішення стосується виключно продуктів Avast Internet Security, Premier і Avast Pro Antivirus. Спочатку у налаштуваннях слід знайти розділ усунення несправностей і відключити модуль самозахисту.


«Аваст»: файл ліцензії та ключі. Як правильно встановити?
В операційній системі Windows XP в каталозі всіх користувачів потрібно знайти теку Application Data, перейти до каталогів Alwil Software або Avast Software, в залежності від версії антивіруса, а потім помістити файл в директорію Avast (у деяких випадках може бути зазначена модифікація, наприклад, Avast5), після чого в програмі вказати шлях до файлу. Для систем Vista-10 робляться аналогічні дії, тільки каталоги програми знаходяться в директорії ProgramData на системному диску. По закінченні дії потрібно знову активувати самозахист.

Отримання та продовження ліцензії шляхом реєстрації

Тепер ще один варіант реєстрації «Аваст». Продовжити ліцензію безкоштовно або її отримати спочатку можна дуже просто.
Якщо програма не зареєстрована, у головному вікні зверху буде показана напис з попередженням про те, що пробний термін скоро закінчується. Тиснемо на зелену кнопку реєстрації, після чого з'явиться вікно з пропозицією вибору версії продукту.
Праворуч відображено платна модифікація (комплексний захист), ліворуч – безкоштовно (базова). Вибираємо її, а потім заповнюємо реєстраційну форму з трьох полів або входимо через соціальну мережу Facebook. При заповненні полів важливо звернути увагу на те, що в рядках імені та прізвища можна ввести все, що завгодно, а ось адреса електронної пошти має бути чинним. Далі натискаємо кнопку реєстрації і знову відмовляємося від пропозиції установки платній версії.
Переконатися в тому, що реєстрація пройшла успішно можна відразу ж у головному вікні програми (кнопка реєстрації зникла, а замість неї з'явилася кнопка апгрейда). Інформацію за реєстраційними даними можна подивитися в розділі налаштувань, де вибирається відповідна вкладка меню зліва.

Оновлення антивіруса «Аваст»

Нарешті, кілька слів про те, як оновити «Аваст». В принципі, можна просто завантажити нову версію антивіруса і виконати вищевказані дії з реєстрації, якщо не встановлено автоматичний апдейт. Однак є варіант переходу з безкоштовного антивіруса (Free Antivirus) на Internet Security без перевстановлення антивіруса. В цьому випадку для «Аваст» файл ліцензії (license.lic для Avast Internet Security) просто завантажуємо і поміщаємо в потрібне місце, як було описано вище. У самій програмі вказуємо місце розташування нового файлу, після чого програма автоматично завантажить і встановить потрібні файли. Далі буде перезавантаження системи, а при повторному старті користувач отримає вже новий програмний продукт. Таким чином, нічого особливо складно в реєстрації, активації, продовження ліцензії або оновленні цього немає. Проте особливу увагу слід звернути саме на розташування файлу ліцензії, оскільки папки, в яких знаходяться каталоги програм, є прихованими. В цьому випадку спочатку в «Провіднику» доведеться використовувати меню виду, де слід вказати відображення прихованих об'єктів (папок і файлів). Після цього можна приступати до виконання необхідних дій.
Цікаво по темі
Помилка при встановленні захищеного з'єднання: кілька типових ситуацій і методи усунення неполадки
Помилка при встановленні захищеного з'єднання: кілька типових ситуацій і методи усунення неполадки
Іноді, причому досить часто, користувачі при спробі входу на певний інтернет-ресурс отримують повідомлення про те, що сталася помилка під час
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google? Зробити це можна безліччю способів: деякі передбачають повне видалення облікового запису, інші
Як вилучити файл з архіву ZIP: способи та рекомендації
Як вилучити файл з архіву ZIP: способи та рекомендації
Сьогодні в цілях економії місця для зберігання або передачі даних використовуються спеціальні формати, звані архівами. По суті, вони являють собою
Як знайти файл на комп'ютері з Windows 7: покрокова інструкція, особливості та рекомендації
Як знайти файл на комп'ютері з Windows 7: покрокова інструкція, особливості та рекомендації
У даній статті буде розказано про те, як здійснювати пошук файлів в Windows 7. Які способи існують? Що повинен врахувати користувач при пошуку?
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Захист від стеження або збереження конфіденційності абсолютно для всіх комп'ютерних і мобільних пристроїв є нагальною проблемою. Для цього