Новини високих технологій
» » Як знайти файл на комп'ютері з Windows 7: покрокова інструкція, особливості та рекомендації

Як знайти файл на комп'ютері з Windows 7: покрокова інструкція, особливості та рекомендації

4-11-2016, 09:49
6 425
Багато починаючі користувачі цікавляться, як знайти файл на комп'ютері. Windows 7 або будь-яка інша операційна система - це не так важливо. Принцип пошуку документів на комп'ютері приблизно однаковий. Особливо якщо мова йде про платформі "Віндовс". Взагалі існує досить багато варіантів дій. Всі вони досить прості. Але доведеться не тільки їх вивчити, але й усвідомити деякі особливості пошуку. Так як знайти файли і папки в Windows 7? Що потрібно про це процес знати користувачу? Мабуть, дана процедура підвладна навіть тим, хто ще взагалі не знайомий з комп'ютером.


Про пошук

Перше, на що варто звернути увагу, - це на те, що пошук у "Віндовс" здійснюється, як правило, без додаткового софта. Це стандартна функція, яка є у всіх операційних системах. Не доведеться завантажувати додаткові програми, що сприяють пошуку інформації на ПК.
Як знайти файл на комп'ютері? Windows 7 або будь-яка інша версія операційної системи - це не так важливо. Необхідно розуміти, що процес дуже простий. Достатньо знати назву файлу або папки, яку потрібно знайти. І не піддаватися на пропозиції у Мережі, які нібито дозволяють здійснювати швидкий пошук інформації на комп'ютері. Вже було сказано - додаткових програм для цього не потрібно!

Адреса розташування

Як шукати файли Windows 7? Як тільки дані потрапляють на комп'ютер, їм присвоюється спеціальний адресу. Саме по ньому здійснюється пошук інформації. Подібна складова є у всіх документів в операційній системі. Немає жодного файлу без адреси на комп'ютері.


Зазвичай він складається з назви розділу жорсткого диска, на якому знаходиться документ, далі вказується шлях до потрібного об'єкту. Він складається з папок. Наприклад: C:/Windows/system32/drivers/etc/host/. Відповідно, документ "хост" знаходиться в папці etc, яка поміщена в drivers. Та, у свою чергу, знаходиться в папці з назвою "сістем32", розташованої в Windows розділі жорсткого диску C. Якщо знати точне розташування документа, можна швидко знайти його. Саме тому деякі рекомендують дізнатися адресу папки або файлу. Його можна використовувати в майбутньому. Але про це трохи пізніше. Спочатку варто розібратися в тому, як знайти файл на комп'ютері (Windows 7).

Вручну

Перший спосіб добре підходить тоді, коли або відомо розташування документа, або просто немає ні найменшого поняття про те, як саме правильно називається предмет пошуку. Мова йде про самостійному виявленні документа в операційній системі. Досить просто вивчити файли і папки на комп'ютері, подумати, де саме може бути той чи інший документ. Називається такий спосіб "метод тику". Вкрай нестабільний. Але якщо користувач хоча б приблизно здогадується про те, де може зберігатися та чи інша інформація, подібне рішення може допомогти.
Якщо відома точна адреса розташування, можна просто перейти по ньому. На комп'ютері користувач шукає потрібний йому розділ жорсткого диска папку, в якій знаходиться документ. Далі відбувається відкриття останньої. Всередині вручну шукається конкретний файл.

Точний перехід за адресою

Але це тільки перший варіант розвитку подій. На практиці він не так часто застосовується, якщо користувач не впевнений в розташуванні документа. Як знайти файл на комп'ютері? Windows 7 пропонує один хитрий і цікавий прийом. Він підійде тільки тоді, коли відомо точне розташування документа.
Зовсім не обов'язково вручну відкривати всі папки, в які вкладений файл. При наявності точної адреси розташування, можна здійснити швидке відкриття джерела документа. Для цього найкраще відкрити "Бібліотеки". Далі в адресний рядок скопіювати адресу файлу і натиснути на Enter. Відкриється папка, в яку вкладено той чи інший документ або чергова татко. Тобто, коли потрібно знайти host, потрібно в адресний рядок скопіювати напис "C://etc". Тоді відкриється папка etc, в якій вже вручну потрібно відшукати потрібний документ. Нічого важкого або особливого. Але поки що були розглянуті ситуації, при яких адресу або точно відомий, або про нього знають приблизно. Що робити, якщо такої інформації немає?

Через "Пуск"

Як знайти файли на комп'ютері з Windows (XP, 7810 - це не так важливо)? Взагалі, потрібно скористатися стандартною функцією операційної системи. Вона так і називається - "Пошук". Достатньо знати назву документа, який повинен бути знайдений.
Перший спосіб реального швидкого пошуку - це використання панелі "Пуск". Яким чином відбувається втілення задуму в життя з цією можливістю? Користувач повинен дотримуватися наступного алгоритму дій: Натиснути на кнопку "Пуск" в лівому куті екрану. Відкриється невелике меню. У нижній частині сервісу є порожнє поле із зображенням лупи. У деяких операційних системах там напис "Знайти програми та файли". Потрібно клацнути туди один раз лівою кнопкою мишки. З'явиться курсор-бігунок. У полі потрібно набрати ім'я файлу, програми або папки. Натиснути на Enter і дочекатися результатів. Більше нічого не потрібно. Кілька секунд очікування - і на екрані з'являться результати. Мабуть, використання "Пуску" є найпоширенішим варіантом дій. Але є й інші способи. Пошук файлів на комп'ютері в Windows 7 здійснюється різними методами.

Через додаткові вікна

Можна здійснити задумку в межах конкретної папки. Зробити це не так важко, як здається. Зазвичай спосіб допомагає тоді, коли користувач знає приблизне розташування документа. Потрібно дотримуватися наступного алгоритму дій: Відкрити кореневу теку, в якій може розташовуватися документ. У правому верхньому куті знайти поле із зображенням лупи. Набрати адресу або ім'я документа. Ознайомитися з результатами пошуку. На прикладі з файлом "хост" ситуація буде виглядати так: користувач відкриває розділ диска C, потім в провіднику знаходить напис "Пошук: Локальний диск (C:)". В даному полі потрібно написати host і почекати, поки будуть знайдені всі документи, в яких зустрічається дане слово. Далі серед усього списку вручну шукається конкретний документ.
Як знайти файл на комп'ютері з Windows 7: покрокова інструкція, особливості та рекомендації

Фільтри

Але і це ще не все. Як швидко знайти файл на комп'ютері? Windows 7 або будь-яка інша версія "Віндовс" - не так важливо. У всякому разі, якщо мова йде про більш нових типах Windows. Можна скористатися однією хитрістю. Вона допоможе серед виданих результатів швидко відшукати те, що потрібно. Метод ґрунтується на попередньому способі. Мова йде про конкретизації параметрів пошуку. Справа в тому, що якщо не використовувати фільтри, то часто при пошуку доведеться переглянути дуже багато документів і папок. Зрозуміло, як знайти файл на комп'ютері. Як знайти потрібний серед результатів пошуку? В цій ситуації пропонується: Здійснити пошук по тій чи іншій папці. Натиснути на рядок пошуку в правому верхньому куті вікна. Відзначити потрібні фільтри і виставити їх параметри. При цьому назва файлу або папки прати не треба. Наприклад, можна вибрати тип документа. У випадку з host це .txt. Натиснути на Enter і знову подивитися на видані результати. Відповідно, на екрані з'являться всі документи і файли, які відповідають всім параметрам пошуку. Саме так здійснюється реалізація вбудованої в Windows функції швидкого виявлення необхідного софта.

Служба пошуку

Тепер зрозуміло, як знайти файл на комп'ютері (Windows 7). Але є ще один варіант розвитку подій. Можна викликати окрему службу пошуку на комп'ютері. Для цього потрібно натиснути певну комбінацію клавіш. Тоді буде здійснюється сканування і пошук по всій операційній системі. При використанні стандартної функції можна дотримуватися алгоритму: Натиснути Win+F. Відкриється вікно з блакитним фоном. Це і є стандартний пошуковій системі Windows. У рядок пошуку (правий верхніх кут, поле із зображенням лупи) набирається ім'я файлу або папки. Користувач повинен натиснути на Enter і дочекатися результатів. Можна заздалегідь попрацювати з фільтрами пошуку. Це скоротить видані результати.

По вмісту

Є ще один, останній прийом. Він називається "пошук всередині файлів і папок в Windows 7". З ним знайомі багато користувачів. Щоб втілити його в життя, потрібно: Відкрити той чи інший документ/папку. Натиснути на Ctrl+F. У поле в правій частині екрана набрати назву документа/папки/слова. Натиснути на "Enter".
Подібний спосіб досить часто застосовується при роботі з Word. Він не тільки допомагає шукати дані по тексту, але і сприяє пошуку документів.
Цікаво по темі
Як вилучити файл з архіву ZIP: способи та рекомендації
Як вилучити файл з архіву ZIP: способи та рекомендації
Сьогодні в цілях економії місця для зберігання або передачі даних використовуються спеціальні формати, звані архівами. По суті, вони являють собою
Додаток або файл неможливо відкрити, використовуючи вбудований обліковий запис Адміністратора: що робити?
Додаток або файл неможливо відкрити, використовуючи вбудований обліковий запис Адміністратора: що робити?
Досить часто при установці оновлень Windows (особливо це стосується версій 8 і 10) користувачі стикаються з неприємною проблемою - що деякі
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Сьогодні юзерам доводиться витрачати багато часу, щоб знайти якісне. Дана стаття покликана заощадити час користувача. У ній представлений огляд
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Детальніша інформація по роботі з аудіокнигами, завантаженням їх на "Айфон" і інших методах прослуховування аудіо-літератури на смартфоні.
Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок): варіанти і методи налаштування
Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок): варіанти і методи налаштування
В принципі, сьогодні в будь-якій ОС Windows можна зустріти стандартний метод зміни мови на клавіатурі під час введення. Перемикання мови на
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Компанія Microsoft завжди проводила жорстку маркетингову політику, однак з виходом останньої версії маркетологи перейшли межу дозволеного. Тепер